İkizler Burcu 2012 Falı

2012 Falı İkizler Burcu

Merhaba İkizler Burcu insanı, 2012'nin en şanslı burçlarından biri olacaksınız.Özellikle ikinci altı aylık kısımda birçok fırsatla karşılaşacaksınız.Hatta ayağınıza kadar gelebilir bu fırsatlar. Bu şansın sebebi bolluk ve bereketi simgeleyen Jüpiter'in haziran ayından başlayarak ikizler burcunu etkisi altına almasıdır. Bu süreç bir yıl devam edecektir. Jüpiter'in korunması altında olduğunuz sürece karşılaşacağınız olumsuz durumları onun desteğiyle oldukça hafif atlatacaksınız. Ayrıca maneviyatınızı güçlendirecek ve iyimser olmanıza yardım edecektir. 2012'nin ilk altı aylık kısmı sizin için oldukça hareketli geçecek.

Bu dönemde aile içi huzursuzluklar yaşanabilir. Eski sorunlar gündeme gelerek sinirleriniz yıpranabilir. Moralinizi bozmamalısınız. Olaylara daha geniş bakmak çözüm yolu olabilir. Hayatınızda değişimler yaşanabilir. Bu taşınma veya iş değişikliği olabilir. Büyük beklentiler içinde olabilirsiniz. Ayrıca hayatı ve içinde bulunduğunuz koşulları sorgulayabilirsiniz. 2012'nin ikinci altı aylık kısmında Jüpiter ve Uranüs'ün etkisiyle çevrenizin genişlemesinden dolayı sosyal hayatınızda beklenmeyen gelişmeler söz konusu olabilir. Bulunacağınız ortamlarda önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca sıra dışı insanlarla birlikte olabilirsiniz.

Bu süreçte oldukça hareketli olacaksınız. Bu durum geleceğe dair umutlarınızı olumlu etkileyecek. Yeni çevreler edineceksiniz. Kazancınızı artırabilirsiniz. Beklenmedik anda gelen fırsatları iyi değerlendirin. Son iki yıldır mutluluğunuzu tam olarak yaşayamadığınızı düşünüyordunuz. Sürekli engellerle karşılaştığınızı düşünerek çaresizliğe düşüyordunuz. Fakat 2012 Ekim ayından itibaren bu engellerden kurtuluyorsunuz.

Bunun sebebi Satürn'ün mutluluğunuzu kısıtlayan alanlardan ayrılmasıdır. Aşk, mutluluk ve çocuklar gibi konularda rahata kavuşacaksınız. Fakat sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca günlük işleriniz çalışma şartlarınızı da fazlasıyla ciddiye almalısınız. İki yıl bu konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizden çok başkalarının sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi ihmal etmeyin. 2012 yılının Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında kendinizle ilgili değişimler olabilir. Hazırlıklı olun.

Bulunduğumuz günlerde hayatınızı ve ilişkilerinizi olduğundan fazla sorgulayabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişinin ve çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Karamsar olmayın. Katı davranışlarda bulunmayın. 2012'nin ilk altı ayı içinde bu konularla daha fazla uğraşabilir ve bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz.