Günlük Burç Akrep Burcu

24 Mart 2019 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Güne keyifli başlayacak ve planlarınızı uygulamak için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlar ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik büyük organizasyonlar yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Aileniz ve sevgilinizi ilgilendiren hassas bir konuyla uğraşacaksınız; doğru lafları seçecek ve insanları sakinleştireceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

AKREP Aşk hayatınızda yakalamak istediğiniz düzeni sağlarken, sağlığınıza da yeteri kadar dikkat ediyor olmalısınız. Günlük burç GÜNÜN EMOJİSİ:

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün kişisel alanda yeni adımlar atmak ve ailevi konularla ilgilenmek gerekebilir. Kendinizi daha güçlü ve kararlı bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Bugün, planladığın kadar keyifli geçmeyebilir. Sağlıklı diyaloglar gerçekleştirmekte zorlanabilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu


Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay, ikili ilişkilerde önemli bir dönemece girmenize neden olur. Bu dönemde bir ayrılık ya da ilişkinizde durum değişikliği yaşayabilirsiniz. Kıskanmak ve şüphelenmek fiillerini yaşamınızdan çıkarmakta fayda var. Zira size hiçbir fayda sağlamaz. Cinsel organlar ve boşaltım sisteminizde hassaslık olabilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Bugünlerde ikili ilişkilerdeki sorunlarınızı çok fazla düşünmekten hareket alanınızı kısıtlamış olabilirsiniz, hayat frekansınızı değiştirmekte fayda var.

Günlük burç yorumları. 24 Mart 2019 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 24 Mart 2019 Pazar günlük burç yorumu.
Google+
WhatsApp