Günlük Burç Koç Burcu

24 Mart 2019 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Güçlü kişiler ve saygın çevreler ile ilişkilerinizde daha tedbirli olmanız gerekiyor. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sabırsız bir tavır içinde olabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Enerjinizi yapıcı yönde kullanın ve aceleci davranmayın. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir ve kararsızlık hissedebilirsiniz. Radikal değişiklikler yapmak isteyenlerin duygusu yoğun olacak. Fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Dostlarınızın ilgisi ve sevdiklerinizin desteği ile duygularınızı denetleyebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak.
Â

Koç Burcu Genel Durum

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

KOÇ Olaylara tepki vermeden önce atacağınız adımların doğruluğunu gözlemlemelisiniz. Önyargılı davranmamalı ve sakinliği elden bırakmamalısınız. Günlük burç GÜNÜN EMOJİSİ:

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün biraz daha iyimser kalmaya gayret etmelisiniz. Duygusal alanda sıkıştıran durumlar gündeme gelebilir. Başkalarının duygusal durumlarına da çok hassas olabilirsiniz.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Koç Burcu Sabah Yorumu

İnsanlara kibar davranmaya çalışıyorsun ama fayda etmiyor! Arkandan konuşanlar artık sana açıkça meydan okuyacaklar.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Koç Burcu Vatan Yorumu


Koç Burcu Sözcü Yorumu

Koç Burcu Sözcü Yorumu

Haftanın son günü Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Diğer yandan Merkür ile Neptün kavuşarak hayaller ve ideallere sınırsızlık taşıyor. Gün içinde gerçeklerden kopmamaya özen göstermelisiniz. Libidonuzun yükseldiği süreçte partnerinizle tutkuyu paylaşmak önemli. Aşırı kıskançlıklar ve şüpheden kaçınmalısınız. Yoga yapın.

Koç Burcu Takvim Yorumu

Koç Burcu Takvim Yorumu

İş yerinizde yapıcı, dengeleyici unsur ünvanını bir süredir sağladığınız için her konuda size yönelim olabilir, rahatsız edici bir liderlik olabilir.

Günlük burç yorumları. 24 Mart 2019 Pazar Koç Burcu Günlük Burç. Koç burcu 24 Mart 2019 Pazar günlük burç yorumu.
Google+
WhatsApp