Günlük Burç Terazi Burcu

24 Mart 2019 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönem fakat beklentilerinizin yarattığı gerilimi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Seyahate çıkmak ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Marjinal kişiler ve ilginç konular ilginizi çekebilir. Bu arada ani değişikliklerden rahatsızlık duymanız da mümkün. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir süreç içindesiniz ve yenilikler ilginizi çekerken aynı zamanda huzursuzluk hissetmenize de neden olabilir. Hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor. Bu arada aceleci davranmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün farklı organizasyonlar dikkatinizi çekebilir ancak yapmanız gereken işlere odaklanmanız gerekiyor. İlginç konular ve karşılaştığınız sürprizler dikkatinizi dağıtabilir. Sorunları büyütmeyin.

Terazi Burcu Genel Durum

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

TERAZİ Yakın çevrenizde gerçekleşen bazı dedikodular sizi istemediğiniz konuşmalara itebilir. Günlük burç Kendinizi savunmak zorunda kalırken dengeleri iyi korumalısınız. GÜNÜN EMOJİSİ:

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Eğer alışveriş yapacaksanız biraz daha tutumlu olmaya bakın. Elinizdekileri değerlendirmek için sakin düşünmeye bakmalısınız.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Acımasız eleştirilerin sana karşı sorumluluk taşıyan insanlarla aranın açılmasına yol açabilir, dikkatli olmalısın.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Terazi Burcu Vatan Yorumu


Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Ay Akrep burcunda seyahat ederken, uzun zamandır sürdürdüğünüz bir projeyi tamamlayıp paranızı tahsil edebilirsiniz. Miras ve devir konularıyla ilgili beklediğiniz gelişmeler gündeme gelir. İç sesinize kulak vererek yeteneklerinizi ortaya çıkartın. Enerji çalışmaları, kişisel gelişim eğitimleri için harika bir dönem.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Terazi Burcu Takvim Yorumu

İş arkadaşlıkları gibi konularda geri sayabilirsiniz, romantik açıdan gelecek vaad eden günlere girdiniz ama diğer konuları göz önünde bulundurun.

Günlük burç yorumları. 24 Mart 2019 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 24 Mart 2019 Pazar günlük burç yorumu.
Google+
WhatsApp