Günlük Burç Aslan Burcu

24 Mart 2019 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Fikirleriniz ve hayat görüşünüz değişiyor. Gelenekler ve alışkanlıklarınız ile ilgili tavrınız ve davranışlarınız da bu arada değişiyor. Bugün dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz ve daha önce sizi rahatsız eden konular ve olaylara daha farklı açılardan baktığınızın farkına varacaksınız. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle yaptığınızdan daha önemli ve ciddi şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Fakat eskiden küçümsediğiniz veya önemsemediğiniz konuların artık sizin için önemli olduğunu keşfedeceksiniz.

Aslan Burcu Genel Durum

Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınızdakini uygulamak için çok enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayabilir ancak yıldızlar çabanızı ödüllendirecek. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

ASLAN Yakın çevrenizden destek alma konusunda oldukça hassas olabileceğiniz bir gün. Günlük burç Geçmiş problemlerinizle yeniden yüzleşmeniz gerekiyor. GÜNÜN EMOJİSİ:

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakmalısınız. Evde olmak ya da eve yönelik bir uğraş içinde olmak iyi bir fikir olabilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün eski konuların tekrar açılması mümkün. Geri dönmeye çalışan aşıkların olsa da çaba göstermeyeceksin.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Vatan Yorumu


Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, eşinizle aranızdaki gerginliği iyice su yüzüne çıkartır. Sakin kalıp, öfkeli ortamın yatışmasını beklemelisiniz. Ayrıca eşiniz, dolaşım problemiyle ilgili bir sıkıntı yaşayabilir. Tahlil yaptırmakta yarar var. Ev içinde dekorasyon değişikliği yapmak sizi mutlu eder. Çok sevdiğiniz bir ressamın tablosu salonunuzu süsleyecektir.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Aslan Burcu Takvim Yorumu

İş yerinizdeki kişilerin tavırları hoşunuza gitmeyerek gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Sevdiklerinizin desteğini aldığınızda bunların geçici olduğunu kabulleneceksiniz.

Günlük burç yorumları. 24 Mart 2019 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 24 Mart 2019 Pazar günlük burç yorumu.
Google+
WhatsApp