Koç Burcu 2012 Falı

2012 Falı Koç Burcu

Merhaba Koç Burcu İnsanı, Bu yıl Uranüs'ün enerjisi sizin üzerinizde. Özgürlük arzularınız yükselebilir. Artan özgürlük arzularınız olmasına rağmen, içinizde sizi kısıtlayan ve engelleyen şartlar sizi rahatsız ediyor. Bu yıl ilişkiniz üzerinde kurallara, gelenek, görenek ve şartlara uymak zorunda kalabilirsiniz. İşiniz ve kariyeriniz üzerinde bazı sıkıntılarınız olabilir. Bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu olanlara rağmen 2012 yılı sizin için duygusal ve maddi açıdan çok şanslı olacaksınız. Haziran ayından önceki dönemlerde bolluk ve şans gezegeni Jüpiter maddi konularda yanınızda olmaya devam edecek. Günlük işleriniz, sağlık konularınız ve calışma ortamınızla ilgili konular sizi bir hayli meşgül edecek. İşiniz ve kariyerinizle ilgili sıkıntılı döneme girebilirsiniz. Bu sıkıntılı süreç size köklü değişim ve dönüşümler için mecbur bırakabilir.

Bu yıl ilk aylarda iş ve kariyerinize odaklanaksınız ve aynı zamanda yabancı ülkelere seyahat edebilirsiniz. Karşılaşacağınız olaylar sizi hayat ile ilgili konuları sorgulamaya mecbur bırakabilir. Gelecek ile ilgili farklı düşünceler içine girebilirsiniz ve gelişiminiz için yeni planlar söz konusu olabilir. Bu dönemlerde sevdiğiniz arkadaş gruplarınız ile daha fazla zaman geçirmelisiniz.

Hazirandan sonraki dönemde sosyal çevreniz ile artan iletişimiz sayesinde birçok yönden olumlu etkilerin altına gireceksiniz. Olumlu etkilerin ardından birçok fırsat önünüze çıkabilir. Yeni başarılı anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yeni çevre ve eğitim konusunda olumlu fırsatlar önünüze çıkabilir. Uzun süredir üzerinizde hissettiğiniz baskı Ekim ayından sonra ortadan kalkacak. Geride bıraktığımız yıllarda edindiğiniz sert tecrübeler, bu yılın son aylarında işinize yarayacak. Bu yıl tutulma döneminde yani Mayıs ayının sonunda, Haziran başı ve Kasımın sonlarında ilişkileriniz, yakın akrabalarınız, seyahatler ve uzak ülkelerle ilgili düşüncelerinizde dikkatli olmalısınız.

Jüpiter'in olumlu desteği üzerinizde olacak. Ve bu dönemlerde yakın akraba ilişkileri, seyahatler, eğitim konuları, iletişim, yargı konularında eski düşüncelerinizde vaz geciyorsunuz. Yeni düşünceler içinde olaraksınız. Aslında bu süreç sizi biraz zorlayabilir, ancak istediğiniz hedefe ulaşmakta başarılı olacaksınız.