Oğlak Burcu 2012 Falı

2012 Falı Oğlak Burcu

Merhaba Oğlak Burcu insanı, 2012'nin ilk altı aylık döneminde sevdiğiniz konularda şanslı olacaksınız. Bu süre içinde mutlu olmanızı sağlayacak konular gündeme gelecek. Çeşitli konularda gündeme gelme ve fark edilme isteği içinde bulunacaksınız. Bu konular sizin yetenekleriniz veya çocuklarınızın başarısı olabilir. Arayışlarınız mutluluk ve aşk üzerine olacak. Arzularınızda artış meydana gelecek. Hayattan daha fazla zevk almak isteyeceksiniz. Bu yüzden hareketli bir dönem sizi bekliyor.

Uzun bir süredir Uranüs'ün etkisi altındaydınız. Onun etkisiyle sürekli değişim, ortam yenileme, bulunduğunuz yerden uzaklaşma arzusu içindeydiniz. Başınızdan geçen olayların etkisiyle aile ortamınızdan uzaklaşabilirsiniz. Aslında ailenize çok değer veriyorsunuz. Ama Kurallar altına girmeyi de hiç sevmiyorsunuz.

Fakat bu durumuz aileniz içinde tartışmalara huzursuzluklara sebep olabilir. Sonucunda durumlar gereği ailenizden erken yaşta ayrılabilirsiniz. 2012'nin ilk altı aylık döneminde enerji ve savaş gezegeni Mars'ın burcunuzla uyumlu hale gelecektir. Bu süreçte engelleri aşmak kolaylaşabilir. Cesur olacağınız ve fazlasıyla risk alacağınız bir dönem. Nisan ayına kadar olan dönemde hayatınızda yaşadığınız eski olaylar gündeme gelebilir. Zamanında halledilmemiş meseleleri çözmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu sorunlar genellikle eğitim alanında, hukuksal alanda olabilir. Ayrıca yolculuklar, yabancılarla olan ilişkiler de olabilir. İlk altı aylık kısımda girişken ve mücadeleci olacaksınız. Fakat bu dönemde kazalarla veya sakarlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. 2012'nin ikinci altı aylık döneminde ise iş hayatınızı ilgilendiren gelişmeler olabilir. Jüpiter in etkisiyle ekip çalışmaları sizin için keyifli olabilir.

Bu dönemde yardım amaçlı sosyal çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca günlük hayatınızda da başkalarına faydalı olmak içim çalışmalar yapabilirsiniz. 2012 yılında medyaya ait konular, iş ortamında yabancılarla ilgili uğraşlar ya da daha fazla eğitim alabileceğiniz olanaklar da olabilir. 2012 Ekim ayından itibaren Satürn’ün iş ve kariyer alanındaki zorlayıcı ve kısıtlayıcı etkisinden kurtuluyorsunuz.

Ekim ayından itibaren geleceğe yönelik hedeflerinizde daha dikkatli ve özenli olmaya başlayacaksınız. Ayırca bu dönemde grup çalışmaları ve organizasyonlar artabilir. Bu çalışmalar kariyerinizi ilgilendiren konularda olacaktır. Bu durumda iş yükünüz de artacaktır. Yani hem kendiniz için çalışmalar yaparken hem de sosyal alanda ve geleceğe yönelik hedefleriniz olacak.

Bu durumun sonucu olarak önemli kararlar alma aşamasına girebilirsiniz. Ayrıca sosyal hayatınızda dengelemeniz gereken konular devam edebilir. 2012 yılı tutulma tarihlerinde ise yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında değişimler söz konusu olabilir. Bu değişim elinizde olmayan sebeplerden dolayı meydana gelebilir. Örneğin sağlık sorunları yaşayabilirsiniz veya sosyal hayatınızla ilgili gelişmeler meydana gelebilir.