Aslan Burcu 2013 Falı

2013 Falı Aslan Burcu

Aşk ve Eğlence

Bul yıl aşk hayatınız inişli çıkışlı olacağa benziyor. Şubat ve Ağustos aylarında, aşk hayatınızda hızlı ve değiştirici gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler yalnızca kişisel olarak sizi değil, partnerinizi de çok ilgilendiriyor. 20 Ocak'tan itibaren yeni bir ilişkiye açık olmaya başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkiniz varsa, hızlı gelişmeler olacak demektir. Partnerinizle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak açısından 28 Ocak'a kadarki günleri değerlendirmelisiniz. Birlikte hareket etmek, güç birliği içinde olmak olumlu sonuçlar getirecektir.

28 Ocak 19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Merkür'ün geri hareketinden en çok ilişkiniz alanında etkileniyor olacaksınız. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir; birbirinizi gereksizce yıpratabilirsiniz. Evlilik mi düşünüyorsunuz? O zaman bu tarihlerin arasına denk getirmemeye özen gösterin. 17 Şubat civarında, taptaze bir ilişkiye başlayabilirsiniz. çok çabuk gelişmeler yaşayabilir ve umulmadık şekilde aşka düşebilirsiniz. Aynı tarihte Venüs de ikili ilişkilerle ilişkilendirilen 7. evinize giriş yapacak ve bu yıl belki de aşkla ilgili en şanslı döneminizi 17 Şubat 15 Mart tarihleri arasında yaşayacaksınız.

18 Haziran 12 Temmuz arasındaki tarihlerde, aşktan yana şansınız olduğunu söylemek zor. Daha ziyade gizli kalınması, fedakarlıklar yapılması gereken, biraz sıkıcı bir süreç olabilir. Bu süreçte, gizli ilişkilere çekilebilirsiniz; dikkat! 12 Temmuz 6 Ağustos tarihleri arasında ise, kişisel çekiciliğiniz ön plana çıkıyor. Kolaylıkla sempati toplayacak; ilgi göreceksiniz. Giyim kuşamınıza dikkat edin ve kendinizde bazı değişiklikler yapın; işe yarayacak!

16 Ağustos civarında gerginlikle yaşayabilirsiniz. 18 Ekim 12 Kasım arasındaki tarihlerde, aşk ve eğlence hayatınız yeniden renkleniyor. 8 Aralık'tan yılbaşına kadar olan tarihler arasında ise; yine aşk ve romantizm anlamında çok şanslı ve olumlu bir süreçte olacaksınız.

Parasal Konular

Yılın genelinde, parasal konular olağan seyrini izleyecek gibi gözüküyor. Büyük iniş çıkışlar yaşamayacaksınız. Çalışmanızın ve emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir yıl olacak.

Yılbaşlarında, ortaklaşa işlerden kazanç elde etme potansiyeliniz var. Özellikle 8 Ocak civarından itibaren bu konuda iletişim grafiği hızlanıyor olacak. 28 Ocak 19 Şubat arasındaki tarihlerde, başlanılan projelerden vazgeçilme, gecikme, yavaşlama olasılığı gündeme gelebilir. Fakat 17 Şubat civarından itibaren, tekrar hız kazanıyor olacak. Bu tip kazanım fırsatlarını iyi değerlendirmenizde fayda var.

7 Mart'tan itibaren, yine ortaklaşa kazanım alanınız hareketleniyor. Yeni gelişmeler gündeme gelebilir. 15 Mart'ta, girişimlerden elde edilen kazançlarla ilgili konular ivme kazanıyor. 3 Mayıs 26 Mayıs arasındaki tarihlerde, sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan kişilerin devreye girmesiyle, iyi kazanım fırsatları çıkabilir.

26 Temmuz sonrasında, parasal alanda pozitif süreç yeniden başlıyor. Kişisel yeteneklerinizden ve fikirlerinizden kazançlar elde edebileceksiniz. 24 Eylül 15 Ekim arasındaki tarihlerde, finansınızda gerileme var. Akıllıca kararlar almanız gerekiyor. Yeni anlaşmalar imzalamak, yeni yatırımlar yapmak açısından olumlu bir süreçte olmayacaksınız. 23 Kasım 12 Aralık arasındaki tarihlerde, yaratıcı fikirleriniz ve yazılarınızdan, sanatsal projelerden, eğlence ve turizm sektöründen, çocuklar ve eğitim alanlarından, aracılıktan kazançlar elde edebilirsiniz.

İş ve Kariyer

Transit Jüpiter, yılın tamamında, sağlık, iş ilişkileri ve koşulları ve yanınızda çalışanlarla ilişkilendirilen 6. evinizde hareket ediyor olacak. Yıl genelinde, iş koşullarıyla ve ortamıyla ilgili konularda olumlu etkiler altında olacaksınız. İş yeteneklerini geliştirmek ve iş koşullarını iyileştirmek için bu ideal bir transittir.

İş alanında yıl genelinde kendinizi daha mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Amaç duygunuz ve sorumluluğun altından kalkabildiğiniz oranda başarınız da artacak. 25 Ocak'ta, transit Pluto'nun 6. evinizde giriş yapacak olması, iş alanınızda yeniden yapılandırmak gerektiren durumlar ortaya çıkacağını gösteriyor. Her zamankinden daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Ama merak etmeyin, üstesinden gelecek durumda olacaksınız. Ocak ayı başlarından itibaren, iş koşullarınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

19 Şubat sonrasında, ortaklaşa projelerden başarılı sonuçlar alma potansiyeliniz artıyor. 19 Nisan'dan itibaren iş ve meşguliyetlerinizin olumlu neticesini alabileceğiniz, görünür ve etkili olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. 20 Mayıs sonrasında, güçlü ve etkin kişilerden destek görebilirsiniz. 22 Temmuz 22 Eylül arasındaki tarihlerde, kendinizi net ve etkin bir şekilde ortaya koyacak; başarılı gözükeceksiniz. 23 Ekim sonrasındaki tarihlerde, başarı grafiğiniz giderek yükseliyor. Yılbaşına yaklaşıldığında, daha yoğun bir tempo ile çalışmanız gerekecek. İş alanında olumlu etkiler söz konusu.

Sağlık

Transit Jüpiter, yılın tamamında, hastalık ve zayıflıklarla ilişkilendirilen 6. evinizde hareket ediyor olacak. Jüpiter, transit etmekte olduğu ev konularıyla ilgili koruyucu ve iyileştirici özellikler getirir. Bu evden geçmekte iken, sağlıkla ilgili konularda olumlu gelişmeler beklemek çok mümkündür. Örneğin tedavi sürecinde iseniz, Jüpiter'in burada hareket ediyor olması, tedavi sürecinin iyiye gideceğini gösterecektir. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak açısından da Jüpiter'in buradan geçiş yapıyor olması olumludur.

Kişisel disiplininizi iyi korumalı, diyetinize dikkat etmelisiniz. Zira Jüpiter'in aşırıya kaçıran, kendine müsamaha ettiren özellikleri de vardır. Transit Pluto'nun 25 Ocak'tan itibaren 6. evinize giriş yapmasıyla birlikte, yeme içme alışkanlıklarınızı ve yaşam tarzınızı yeniden yapılandırmanız gerekecek. Diyetinize ve yaşam biçiminize daha fazla özen göstermenizde fayda var. Yeni yıla oldukça sağlıklı ve dinç giriyorsunuz.

14 Mart 9 Mayıs arasındaki tarihlerde, kendinizi fiziksel olarak fazla yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Bu geçiş esnasında, yüklü enerji birikiminizi dışarı çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Gerginliklerinizi dışarı yansıtmayıp içinize atmaktan kaynaklanması muhtemel rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Mikrobik enfeksiyonlara, ateşli hastalıklara karşı tedbirli olmak gerekir.

9 Mayıs 1 Temmuz arasındaki tarihlerde, Mars burcunuza giriş yapacağından enerjiniz maksimum seviyesine ulaşıyor. Yükselen enerjiniz kendinizi dinç bir şekilde ortaya koyabilme avantajı getirirken, kazalara ve kavgalara da açık hale getiriyor. 22 Temmuz 19 Ağustos arasındaki tarihlerde, enerjiniz iyice yüksek olacak. Kendinizi dinç ve dinamik hissedeceksiniz. 22 Eylül 22 Kasım arasındaki tarihlerde ve yılbaşına yakın zamanlarda, sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.