Terazi Burcu 2015 Falı

Burçlar 2015 Falı Terazi Burcu

2013 yılından itibaren başlayan ani bitişler ve belirsiz durumlar, 2015 yılı içerisinde son bulacak. Yeni yılın başlamasıyla beraber kişisel olarak kendinize çeki düzen verecek, hayatınızı daha düzenli yaşayacaksınız. Bazı Terazi burcu insanları, aldıkları etkiyi daha derinden hissetiler. Satürn, kişisel olarak olgunlaşmamızı, sınırlarımız konusunda eğitim veren gezegendir. Bu gezegen sayesinde kazançlarınız artacak ve önemli tecrübeler kazanacaksınız. Satürn'ün sergileyeceği etkilerden korkmamalısınız. Burcunuza etkide bulunmasının bir sebebi var ve sizde daha ciddi olabilir, daha olgun davranışlar sergileyebilirsiniz. Sizin gerekli olan şey de bu, sizde bunun zamanla farkına vardınız.

Satürn, 2015 yılı içerisinde daha gerçekçi olmanızı sağlayacak, daha objektif bakış açısına sahip olacak ve birlikteliklerinize karşı olan yaklaşımlarınızı değiştirecek. Yumuşak bir yapıya sahipsiniz ve bazı insanlar sizin bu davranışlarınızı istedikleri yönde kullandılar. Uyum göstermeyi kolaylıkla başarabiliyorsunuz. Satürn, göstereceği etki ile beraber size hayır demeyi öğretecek. Zayıf olan yönlerinizi keşfedecek ve güçlenmesi konusunda çalışmalar başlatacaksınız. Sorumluluğun farkında olacak ve bunu da çevrenizdeki insanlara gösterebileceksiniz. 2015 yılında alacağınız etkiler zaman zaman sizi yoracak, mutsuz olmanıza neden olacak ve depresif bir hal alacaksınız. Bunlara ne gerek var dediğinizi duyar gibiyim, tembellik etmeyi bırakın!

Siz kendinizi değiştirme konusunda istekli olmalısınız. Aksi halde Satürn bu konuda zorlayıcı olacak. Satürn'den önce kendinize çeki düzen vermeye çalışmalısınız. Diretirseniz, Satürn'ün zorlamalarından dolayı ruhsal açıdan biraz canınız yanabilir. Bu nedenle siz kendinizi bir an önce yaşanacaklara hazırlamalı ve değişim konusunda istekli olmalısınız. Geçen yıldan başlayan etkilere zaten alışmaya başlamıştınız.

2015 yılı sizin için fazlasıyla çelişkili geçecek. Beklenmedik anlarda, beklenmeyen birden fazla durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Satürn'ün disiplin ve düzen getireceğini söylemiştik. Uranüs ise, tam tersi etkiler yaratacak başkaldırıyı ve özgürlüğü size verecek. Uranüs, uyuyan duygularımızın uyanmasına yardımcı olur ve bu anlamda sarsıcı etkilere sahiptir. Sağladığı etkiler karşısında yıldırım çarpmış gibi olabilirsiniz. 2017 yılına kadar olan dönemde arkadaşlıklar, birliktelikler ve ortaklıklar önemli olacak. Süregelen birlikteliğiniz konusunda, ortaklığınız konusunda ya da arkadaşlarınız konusunda aniden bazı şeylerin farkına varabilirsiniz. Bu duruma "uyanış" demek mümkün. Aldığınız etkiler sonucunda birlikteliğinizi ya da diğer bağlarınızı bir anda bitirebileceğiniz gibi bir anda anlaşmalar veya birleşmeler de yapabilirsiniz.

2015 yılında yaşanacaklarınızın kontrolü sizde olacak gibi görünebilir ancak siz istemeden ve kontrol edemediğiniz durumlarda da yaşanacaklar olacaktır. Ortaklık, arkadaşlık veya sevgili konularında bir anda üzülebilir, sarsılabilirsiniz ya da tam tersi yaşanacak gelişmelerle beraber istediğiniz mutluluğa ve huzura erişebilirsiniz. 2015 yılı içerisinde, hayatınızın bazı bölümlerinde kopmalar meydana gelecek. Bu durum özgürlük isteğinizden de, uzaklaşma tarzınızdan da kaynaklanabilir. Size ilginç gelebilecek bu dönemlerde, yine size ilginç ve farklı gelecek kişilerle tanışabilirsiniz. Hayatınıza giren kişilerin uyandırıcı etkileri de beraberinde getireceğini söylemek gerekir. Yaşanacakları zaman zaman kontrol edemeyeceksiniz. Boşuna da kontrol etmeye çalışmamalısınız. Hal böyle olunca, ilişkilerinizden çok şey öğrenmeye hazırlıklı olun. İçinizde bulunan bağımsızlık duygusunu da istediğiniz şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Haziran 2015'e kadar olan dönemde ilginçlikler yaşanacak. Özellikle Jüpiter'in de etkisiyle beraber ilişkiler ve evlilik konusunda oldukça şanslı olacaksınız. Hiç beklemediğiniz kişilerden, beklemediğiniz kadar destek alabilirsiniz. İş hayatınız için yararlı olacak kişilerle de bu dönem içerisinde tanışma olasılığınız oldukça yüksek. 2015 yılında yalnız hareket etme duygusunun yanı sıra, birlikte hareket etme duygusunu da içinizde barındırmalısınız. Haziran 2015'ten sonra, maddi konularda daha başarılı olacak, ortaklarınızdan beklediğiniz desteği görebileceksiniz. Ortağınızın ya da eşinizin, 2015 yılı içerisinde maddi durumunda düzelmeler olacak. Bu durum, sizin için fazlasıyla avantajlı olacaktır. Stratejilerinizi ortak bir şekilde yapmalısınız.

Bazı Terazi burcu insanları, 2015 yılı içerisinde Plüton'un etkilerini fazlasıyla hissedecek. Aslında geride bıraktığımız yıllarda hissetmeye başlamıştınız ancak bu yıl daha da artacak. Özellikle ev, aile, hayat ve yerleşim konularını inceleyin. Bu alanlarda güçlü etkiler olduğunu, zaman zaman dönüşümler, bitişler ve mücadeleler yaşandığını görebilirsiniz. Plüton'un etkisi karşısında daha stratejik olmalısınız. Planlı ve sorumlu bir şekilde hareket etmeye çalışın. Kendi çıkarlarınız önemli olacak ve bu nedenle aile bireyleriyle aranızda şiddetli tepkiler gündeme gelebilir. Zaman zaman tatsız olaylar yaşanacak, üzerinizde hissettiğiniz baskı oldukça fazla olacak. 2015 yılında güçlü kalmaya çalışın. Özellikle ev, aile ve aile büyüklerine odaklanmaya devam edeceksiniz. Plüton, etkilerinden sonra sizi fazlasıyla güçlendirecek.

Terazi Burcu 2015 İş Hayatı

Satürn, 2015 yılında burcunuza önemli etkilerde bulunacak. Şuan için fevri davranışlar sergilediğiniz iş hayatınıza karşı daha ciddi bakış açısına sahip olacaksınız. Ayaklarınız yere daha sağlam basacak ve sorumluluklarınızın farkına varacaksınız. Var olan sorumlarınız artacak, yeni sorumlulukların altına girmekten asla kaçmayacaksınız. Bu yıl içerisinde gireceğiniz işe ya da başlatacağınız projeye uzun soluklu bakmalısınız. Acele hareket etmek, kısa sürede başarıyı getirmeyecektir. Daha dikkatli ve özenli olmalı, hata yapmadan çalışmalarınıza devam etmelisiniz.

2015 yılı içerisinde sabırlı olmanız oldukça önemli olacak. Ortaklıklar, anlaşmalar ya da eşinizin maddi durumunda yaşanacak gelişmeler, kariyerinizi olumlu bir şekilde etkileyebilir. Yeni yeni ortaya çıkan iş fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz. 2015 yılı içerisinde yeni teklifler alabilirsiniz. Yılın başından itibaren kendinizi hazırlamanızda fayda var.

Bazı Teraziler, 2015 yılı içerisinde kariyerleri açısından güçlü etkiler alacak. Kimi zaman size zor gelebilecek baskıların altına girebilirsiniz. Kurumsal ya da devlette çalışan kişiler, iş hayatlarında daha ciddi olacak, yaklaşımlarını daha dikkatli yapacaklar. Aşırı baskılara karşı soğukkanlı olmalı, yeteneklerinizi en iyi şekilde sergilemelisiniz. Haziran 2015'ten sonra yatırım konuları gündeme gelebilir. Maddi anlamda güçlenmenizi sağlayacak iş fırsatları elde edeceksiniz. Hal böyle olunca, 2015 yılının ikinci altı aylık döneminde özgüveniniz daha da yükselecek.

2015 yılının bazı dönemlerinde Mars, burcunuzla uyumlu açılarda olacak. Alacağınız etkilerle beraber, hedefleriniz doğrultusunda daha hızlı ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Yılın ilk iki ayında yaratıcılığınızı daha rahat sergileyebileceksiniz. Yaptığınız işi daha tutkulu bir şekilde yapacak, daima en iyisini yapmak için uğraşacaksınız. Haziran - Ağustos aylarında ise, yurtdışı kaynaklı iş bağlantıları kurabilirsiniz. İletişim seviyeniz yükselecek ve istediğiniz bağlantılıları kolaylıkla kurabileceksiniz. Seyahatler konusunda çok fazla yoğunluk yaşanabilir. Bu yıl içerisinde daima sabırlı olmalısınız. Çalışma ortamında yaşanabilecek tartışmalardan uzak durmanızda fayda var.

Terazi Burcu 2015 Aşk Hayatı

2015 yılı içerisinde aşk hayatınızın tam anlamıyla fırtınalı olacağını söyleyebiliriz. Birlikteliğiniz de ya da evliliğiniz de farklılıklar yaşanacak. Etkileri hissetmeye başlamış olmalısınız ve bundan kaynaklı olarak partnerinizle aranızda soğukluklar yaşanmaya başladı. Geçen yıl içerisinde aşk hayatınızı ilgilendiren önemli kararların altına imzalar atmış olabilirsiniz. 2015 yılı içerisinde dengenizi koruyacak, sağlam ve olgun birliktelik peşinde olacaksınız.

Şuan için var olan birlikteliğinizin yıprandığını ve miladını doldurduğunu düşünüyorsanız, 2015 yılı içerisinde birlikteliğinizi sonlandırabileceksiniz. Aynı zamanda, hayatınıza yeni bir kişi girebilir. Ocak ayının sonlarından itibaren aşk hayatınızda ilginç kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınıza olan bakış açınız, seçimlerinize ve kararlarınıza göre değişim gösterebilecek.

Venüs, 2015 yılı içerisinde burcunuzla uyumlu açılarda olacak ve bu dönemler içerisinde aşk hayatınız keyifli bir hal alacak. İçinizi heyecanlandıracak, mutlu olmanızı sağlayacak güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Mart ayı içerisinde kuracağınız yakınlık, daha net bir şekilde aşkı ve macerayı getirebilir. Haziran - Temmuz aylarında ise, hayatınıza yeni insanlar girebilir. Yine bu dönem içerisinde seyahatler konusunda da yoğun olacaksınız.

Eylül - Ekim 2015 dönemlerinde, kendinizi aşk hayatınız açısından daha olumlu bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bu dönem içerisinde aşk hayatınıza yönelik isteklerinize kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak ve bu konularda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Nisan - Mayıs aylarında, partneriniz var ise tartışma içerisine girmek yerine, daha olumlu paylaşımlarda bulunarak, baş döndürücü olmalısınız. Ağustos ayından sonra ise, aşk hayatınızda kıskançlık sorunları gündeme gelebilir ve gereksiz tartışmaların içerisine girebilirsiniz.

2015 yılı içerisinde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Satürn'ün etkisinden kaynaklı olarak, enerjinizde düşüş yaşanabilir ve kendinizi yoğun baskılar içerisinde bulabilirsiniz. Yaşanacak olumsuzluklar, bedeninizin zayıf düşmesine neden olacaktır. 2015 yılında, vücudunuz için güçlendirici vitaminler almalısınız ve aynı zamanda beslenmeniz de oldukça önemli olacak.

Ağustos - Eylül 2015 dönemlerinde gereğinden fazla yorgun olacaksınız. Enerjinizi tasarruflu kullanmaya çalışmalısınız. Eylül - Ekim aylarında da yorgunluklara karşı tedbirli olmalısınız. Zaman zaman depresif olaylar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

Terazi Burcu 2015 Falı. Terazi Burcu 2015. 2015 Terazi Burcu Fal.