Balık Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Balık Burcu

Balık Burcu 2018 Genel Bakış

Balık burcu, 2018 yılında Satürn sayesinde hisleriniz ve özellikle de hayata karşı olan bakış açınızda köklü değişiklikler olacak ve öyle ki şu an doğru olduğunu savunduğunuz bir şeyin aslında yanlış olduğunu görecek ve size doğru olduğunu savunanlara da karşı çıkacaksınız. Sanırım sizdeki bu değişim en çok da sizin baskıcı davranışlarınızdan şikayetçi olan yakınlarınızı sevindirecektir Balık burcu.

Hayatınızın her alanında baskıcı olmaktan kaçıyor olabilirsiniz ancak bu konuda pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Fazla detaycı olduğunuz ve insanlarla aranıza anlaşılmaz bir duvar ördüğünüz için çevrenizde bulunan kişileri teker teker hayatınızdan uzaklaştırdınız. Şundan da eminiz, hala daha sonuna kadar haklı olduğunuzu savunuyorsunuz. Bazı konular dışında evet, haklısınız. İşte, Satürn tüm bunların değişmesi için geliyor.

2018 yılında karşılaşacağınız durumlara ayak uydurmakta zorlanacağınız zamanlar olacak Balık burcu ancak siz şunu kafanıza yerleştirin, zorlayıcı olan her şey sizi daha iyi ve daha güçlü bir insan yapacak. Duygusal açıdan kolaylıkla kırılgan bir yapıya sahip olduğunuzu herkes gibi siz de savunuyorsunuz. Doğru düşündüğünüzü de inkar edemeyiz ancak hiç olmayacak şeyleri de kendinize dert etmeyi bırakın.

Balık burcu, siz her anlamda ne kadar güçlü olursanız olun, hayatınızın her alanına yetişemez ve her alanında da istemediğiniz şeyleri değiştiremezsiniz. Yetenekleriniz asla ama asla göz ardı edilecek cinsten değil. İş ve kariyer hayatınızda bu yeteneklerinizi de sonuna kadar kullanıyorsunuz ve zaten bu noktaya da bu sayede geldiniz Balık burcu. Hiç beklemediğiniz anda yeni bir işe adım attığınız geçen senede de başarılı olmayı bildiniz.

Başarının nasıl bir şey olduğunu ve ulaşmanın da ne kadar zor olduğunu, ne gibi yollardan geçilmesi gerektiğini de iyi bildiğiniz için pek fazla engelle de karşılaşmıyorsunuz. Maddi açıdan zaten herhangi bir eksikliğiniz bulunmamakta Balık burcu. Elinizdeki parayı nasıl değerlendireceğinizi iyi biliyorsunuz. Beklediğiniz veya beklemediğiniz şartların hayatınıza getirecekleri ne olursa olsun siz hazırsınız.

Balık burcu, 2018 yılında her şeye hazır olsanız da bir türlü hazır olamadığınız tek bir konu da o da aşk. Aşk hayatınızı ve getirecek olduklarını gözünüzde o kadar büyüttünüz ki artık neredeyse aşka düşman olmaya başlayacaksınız. Aslında siz de sorumluluk ve baskının düşündüğünüz kadar olmayacağını iyi biliyorsunuz. Son olarak, eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, notlarınızdaki başarı oranı her geçen gün daha da iyiye gidecek. Başarısızlıklarınızın üzerini bir daha açılmamak üzere örteceksiniz.

Balık Burcu 2018 İş Hayatı

Balık burcu, iş ve kariyer hayatınızı sadece tek bir konuda değerlendirmek yanlış olacaktır. Yaptığınız işi genel olarak değerlendirecek olursak sizden daha başarılısı yok Balık burcu ancak işinizi içerisinde yaptığınız işlerde yaşanan aksaklıkların sizi kısıtladığının da farkında olmalısınız. Sizi ileriye taşıyacağını düşündüğünüz konularda aksilik yaşanmasına karşın elinizde mutlaka yedek bir plan bulundurmalısınız.

Aslında burcunuzun özelliklerinden dolayı krizi dahi lehinize çevirmeyi bilen burçsunuz. Sıkıntıların sizi zorlayacağını düşünmüyorum. Maddi konularda da zaten iyi durumda olduğunuz için herhangi bir gelir gecikmesinde kemerleri biraz olsun sıkmanız hala rahat yaşayabileceğiniz anlamına gelmekte. Başladığınız bir işi asla ama asla yarım bırakmadığınız için başarıdan başarıya koşmanız gayet normal Balık burcu.

2018 yılında ortak işler biraz ön plana çıkıyor Balık burcu. Genellikle her işi kendi başınıza yapmak veya yaptığınız işin içinde zorluk varsa sadece zorlukla dahi kendi başınıza mücadele etmek istiyorsunuz ki zaten iş ve kariyer hayatınızda bu kadar güçlü ve başarılı olmanızın nedeni de bu aslında. Başarılarınızın ardı arkası kesilmiyor Balık burcu. Başarıyı okunacak bir kitap olarak düşünün ve her sayfa sonunda bir başarıya ulaştığınızı hayal edin. Tek bir sayfa ile yetinmiyor, kitabı sonuna kadar okumaya devam ediyorsunuz.

Balık burcu, 2018 yılının sonlarına doğru iş ve kariyer hayatınızdaki gelişmelerle fazlasıyla zaman ayırdığınız için yorulduğunuzu ve artık işlerin sizi yıprattığını düşüneceksiniz ki bu konuda fazlasıyla haklısınız Balık burcu. Başarılarınız, siz kendinize dinlenmek adına zaman ayırsanız da devam edecek. Siz dinlendiğinizde işler durmuyor Balık burcu. Aslında siz durduğunuzda tüm işler duracak olsa da siz onun da üstesinden gelir ve otomatiğe bağlayacak sistem üretirsiniz...

Balık Burcu 2018 Aşk Hayatı

Balık burcu, 2018 yılının ilk günlerinden hemen hemen Nisan ayına kadar olan süreçte yenilenme içerisine gireceksiniz. Değişim rüzgarları sandığınız kadar yumuşak olmayacak. Sert ve fırtınalı geçecek olan sürece kendinizi hazırlamalısınız. Özellikle duygusal açıdan değişmemekte inatçı olduğunuz sürece her şeyi kendiniz için daha da zorlaştırmak dışında başka bir şey yapmayacaksınız Balık burcu.

Yalnız olan Balık burcu insanlarının sürekli ve hatta neredeyse hiç arayış içerisinde olmadığı zaten bilinmekte. Peki kendinizi daha ne kadar böyle bir durum içerisinde tutacaksınız Balık burcu. Duygularınızı, hislerinizi ve mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz kişi aslında çok uzağınızda değil ve siz de sürekli olarak bu kişiyle ilgili haberler de alıyor, ilgilenmemekte de ısrarcı davranıyorsunuz. Peki, ne zamana kadar yalnız kalacaksınız?

Geçen sene veya yılın ilk zamanlarında birliktelik kuranları aslında burcun şanslı kişileri olarak tanımlamak da yanlış olmaz. Öyle ki, 2018 yılında kurduğunuz bu birliktelik sayesinde fazlasıyla mutlu olacaksınız. Hareketli bir aşk hayatınız olacak ve partneriniz olan kişiyle birbirinizi tamamlarken uyum sorunu yaşamayacaksınız. Tam da aradığınız kişiyi bu sene içerisinde bulacağınız rahatlıkla söyleyebiliriz.

Balık burcu, 2018 yılının son aylarında aşk hayatınızda bazı düzenlemeler yapmak isteyeceksiniz. Yine bu dönem içerisinde siz iyi bir şey yapmak isterken veya güzel sözler söylemek isterken yanlış anlaşılma ihtimaliniz var. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda partneriniz veya flört ettiğiniz kişiye karşı biraz daha yapıcı davranabilirsiniz. Merak etmeyin, yaptığınız bu ince davranış zararlı değil.

Balık Burcu 2018 Sağlık

Balık burcu, 2018 yılında sağlığınızla ilgili sizi zorlayacak, başınızı ağrıtacak herhangi bir olumsuzluk olmayacak gibi duruyor ancak gezegenlerden alacak olduğunuz etkilerden dolayı özellikle kış aylarında soğuk algınlığına çok kolay yakalanabilirsiniz. Bu süreç içerisinde bünyeniz zayıflayacak. Sürekli olarak sizin bünyenizi güçlendirmeye ihtiyacınız var Balık burcu. Ufak sağlık sorunlarınızı kendi başınıza halledebileceksiniz ancak ciddi bir problem olduğunuz düşündüğünüzde mutlaka doktora görünün.

2018 yılının hem ilk yarısında hem de ikinci yarısında sağlığınızla yakından ilgilendiğiniz sürece sizi zorlayacağını söyleyemeyiz. Geçmişte kalan ancak sizi fazlasıyla zorlayan sağlık sorununuzun tekrar etme ihtimali var. Bu nedenle yılın ilk zamanlarında doktora görünmenizde fayda var Balık burcu. Yersiz yere kendinizi de strese sokmaktan vaz geçmelisiniz. Her sorunun üstesinden gelecek güce sahip olmadığınızı artık anlayın.

Balık Burcu 2018 Falı. Balık Burcu 2018. 2018 Balık Burcu Fal.