Boğa Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Boğa Burcu

Boğa Burcu 2018 Genel Bakış

Boğa burcu, 2018 yılı geldi ve sizin için oldukça iyi haberleri de beraberinde getirmekte. Özellikle kendinize olan güveninizin zirve yapacağını bilmeli ve artık yaşadığınız sorunları, sıkıntıları geride bırakmayı öğrenmelisiniz. 2018 yılının başlangıcında biraz olsun zorlanacaksınız ancak kısa zaman içerisinde her türlü şarta kolaylıkla ayak uyduracak ve devamında da keyif almaya başlayacaksınız. Burcunuzla etkileşim içerisinde olan gezegenler sizi her açıdan destekliyor. Faydalı bir yıl geçireceksiniz Boğa burcu. Cesaretinizi de yavaş yavaş toparlıyorsunuz.

Cesaretinizin ve kendinize olan güveninizin artması özellikle iş ve aşk ilişkilerinde alışılagelmişin dışında davranışlar göstereceğiniz anlamına gelmekte. Bakış açınızdan dolayı hayatınızın bazı bölümlerinde ister istemez çekingen davranıyordunuz ve bu da hak ettiğiniz değeri bir türlü görememenize neden oluyordu. Artık hak ettiğiniz değeri elde etmek için çaba göstermekten asla çekinmeyeceksiniz. İnandığınız ne ise o konuda adım atacaksınız.

Boğa burcu, 2018 yılında insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü fazla kafanıza takmamalısınız. İnsanlara kendinizi beğendirmek veya sizinle ilgili yanlış düşünmelerini engellemek adına karakterinizden fazlasıyla ödün veriyordunuz. Aslında sergilediğiniz bu davranışlar kolay kolay üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey. İşte, 2018 yılının size kazandıracağı bir diğer özellik de tam olarak bu. Kendiniz olacak ve ne olursa olsun, olmaya devam edeceksiniz.

2018 yılında her şeyin istediğiniz veya arzu ettiğiniz gibi olmayacağı zamanlar da olacak Boğa burcu. Özellikle arkadaşlık bağlarınızı yılın ilk aylarında sorgulamanız gerekiyor. Size bir uyarıda bulunalım, size iyi gelmeyen ancak sizin inatla en yakın arkadaşınız olarak gördüğünüz bir kişi var. Bu kişi, size farklı siz olmadığınız zamanlarda da size karşı farklı davranıyor. Merak etmeyin, bu kişinin kim olduğunu düşünerek zaman harcamayacaksınız çünkü kendini belli edecek.

Söz konusu aşk ve ilişki olduğunda sizin durumunuzu çekemeyen, mutluluğunuzu bozmak için uğraş veren kişi veya kişiler var. Siz de bu kişi veya kişilerle uğraşmayı bırakmalısınız. Aksi halde birlikteliğinizle ilgi gözden kaçırdığınızda toparlamanı zor olacağı gelişmeleri gözden kaçırabilirsiniz. Her insanın yaptığı ve yapacak olduğu gibi siz de hatalar yapacaksınız Boğa burcu ancak sizin farkınız hemen hatalarınızdan ders çıkartabilecek olmanız.

Boğa burcu, 2018 yılında sizi bekleyen üç farklı gelişme var ve bunlardan bir tanesi diğerlerinden oldukça farklı. Aile hayatınızda kopukluk olduğunu, aile bireylerinin birbirinden uzaklaştığını artık siz de net olarak görebiliyorsunuz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde bu durumu değiştirmek isteseniz de bir türlü başarılı olamıyordunuz ve aslında bunun en büyük nedeni de sizden beklenen olgunluğu bir türlü gösteremiyor olmanızdı.

2018 yılında artık açık bir şekilde olgunluk göstermeye başlayacaksınız ve bu da aile bağlarında düzeltmeler yapabileceğiniz anlamına gelmekte. Önünüzde güzel imkanlar var. Aile ve özel hayatınızda huzurlu olmak, iç dünyanızda sorunlarla mücadele etmek istemiyorsanız imkanları en iyi şekilde değerlendirmeye almalısınız. Yıl içerisinde sosyal hayatınıza hareket kazandıracak yeni insanlarla bir araya geleceksiniz.

Aşk ve iş hayatınızla ilgili olarak da artık daha olgun ve faydalı adımlar atıyorsunuz. Bunun en net görüntüsü de sorumluluklarınızla ilgili olacak. Sizden beklenenleri yerine getirirken zorlanmayacaksınız. Aşk hayatınızın devamlılığını arzu ediyorsanız, 2018 yılının ilk zamanlarında birlikte olduğunuz kişiyle baş başa vermeli ve durum değerlendirmesi yapmalısınız. Kariyer basamaklarını hızla çıkmak istiyorsanız da dikkatli olmalı ve işlerinizi nasıl daha iyi yapabileceğinizi araştırmalısınız.

Boğa Burcu 2018 İş Hayatı

Boğa burcu, 2018 yılı size kazandıracağı özellikler ve meslek hayatınızda yapacağı düzenlemeler ile oldukça faydalı bir yıl olarak ön plana çıkıyor. Finansal durumunuz ne çok iyi ne de çok kötü ancak dikkatsizliğinizden veya farklı beklentilerinizden dolayı hayal kırıklığına uğrayabiliyordunuz. 2018 yılında rahat bir nefes alacaksınız. Başarıya ulaşmak sandığınız kadar zorlayıcı olmayacak Boğa burcu.

2018 yılının başından sonuna kadar olan süreçte iş ve kariyer hayatınızı düzenlemek adına uğraş vereceksiniz. Uranüs sayesinde ortak işlerden beklenmedik gelirler elde edebilirsiniz ancak meslek hayatınıza uygun ortalıklar yapmanız daha doğru olacaktır. Hiç anlamadığınız, tecrübenizin el vermediği işlere yatırım yapmak pek mantıklı olmayacaktır. 2018 yılında atacak olduğunuz adımlar fazlasıyla önemli olurken, çamura basmak istemezsiniz.

Boğa burcu, 2018 yılında üstünüz olan kişilerin sizden yana olan beklentileri biraz daha artacak gibi duruyor ancak bunun nedeni de sizin başarılı olmanız. İnsanlar haklı olarak sizden daha fazlasını beklemekte. Sergileyeceğiniz performans sayesinde gelirinizi artırabilir veya daha üst konuma geçebilirsiniz. Baştan uyaralım, tüm bunların gerçek olmasını istiyorsanız mücadeleye hazırlı olmalı ve en ufak aksaklıkta da asla pes etmemelisiniz.

2018 yılının sonlarına doğru iş hayatınıza olan bakış açınız farklılık gösterebilir. Yetenekleriniz ve düşünceleriniz değer görecek. İnançlı ve hırslı olduğunuz için tuttuğunuz bir şeyi kopartmadan bırakmıyorsunuz. Başarı basamaklarını çıkarken, bir sonraki basamadığın sağlam olup olmadığını aslında görebilecek tecrübeye sahipsiniz. Son olarak, 2018 yılında sorun ve sıkıntılar karşısında biraz daha pratik olmanız gerekiyor.

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınızla ilgili beklentileriniz veya elde etmek istedikleriniz sanki net değil gibi. Net olmayan duygu ve düşüncelerin 2018 yılında size zarar verebileceğini, sonraki dönemlerde de hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabileceğini söyleyebiliriz. Hal böyle olunca, karşı cinsin ilgisini üzerinize çekmek ve sanki rakibiniz olan kişiye de üstünlük sağlamak adına farklı bir karaktere bürünmemelisiniz.

Genel olarak, 2018 yılında biraz daha duygusal olacaksınız. Duygularınızın da incinmemesi adına sizden beklenmeyecek ve bizim de size yakıştıramadığımız kabalık sergileyebilirsiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığınızda bunun en başına dönmeli ve aslında hatayı en başta sizin yaptığınızı da görmelisiniz. Karşınızdaki kişi sizin nelere kırılacağınızı veya sizi duygusal olarak nasıl yaralayacağını biliyorsa bunun nedeni sizsiniz, sizin karakterinizi olduğu gibi açıyor olmanız.

Ve... Yalnız olan Boğa burcu insanları, 2018 yılında artık sahne sizin. Aşk hayatınızı deniz olarak görmelisiniz. Denize açılmanın zamanı geldi de geçiyor ancak bu biraz sizi korkutmuyor da değil. Hiç beklemediğiniz limanda, hiç beklemediğiniz kişiden alacağınız etkileşim ile beraber başınız dönebilir, aşkla ilgili tüm yargılarınızı bir kenara bırakabilir, yelkenleri suya indirebilirsiniz. Zaten 2018 yılında fazlasıyla çekici olacaksınız.

Boğa burcu, 2018 yılının anahtar kelimesi özgüven olduğu için böyle bir gelişmenin aşk hayatınıza yansımayacak olması da beklenemez. İstediğiniz kişiyle, istediğiniz şartlarda bağ kurabileceksiniz. Özellikle Venüs de sizi bu konuda destekliyor. Özetleyecek olursak, 2018 yılında aşka ulaşmak istiyorsanız pek fazla mücadele ortaya koymayacaksınız. Mutlu ve huzurlu bir sürece giriyorsunuz. Devamlılık göstermesi de tamamen sizin tercihlerinize bağlı olacak. Son olarak, birlikteliğinize her zamankinden fazla ilgi göstermelisiniz.

Boğa Burcu 2018 Sağlık

Boğa burcu, 2018 yılında sağlığınız genel anlamda iyi ancak istenmeyen durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de bulunmakta. Bunun nedeni ise, gezegenlerden alacağınız etkiyle beraber ufak tefek kazalara açık olacak olmanız. Olumsuzlukları kafanıza pek takmamalısınız. Özellikle spor yapıyorsanız, her zamankinden daha fazla dikkatli olmalı, size zararı dokunacak davranışlardan olabildiğince kaçınmalısınız. Yaşam tarzınızda düzenleme yapmanız da zihinsel olarak daha iyiye gideceğiniz anlamına geliyor.

2018 yılında herhangi bir sağlık sorununuz olduğunda doktorunuza görünmekten asla çekinmemelisiniz. Doktorunuzun önerilerini bazen yerine getirmiyorsunuz ve bu da aynı rahatsızlığınızın yakın zaman içerisinde tekrarlamasına neden oluyor. Yaşantınızda bazı şeylerin istediğiniz gibi gitmiyor olması, kısa süreli de olsa sinir sisteminizin zarar görmesine neden oluyor. Sağlığınız için yaşantınızı bir düzene sokmalısınız.

Boğa Burcu 2018 Falı. Boğa Burcu 2018. 2018 Boğa Burcu Fal.