Günlük Burç Aslan Burcu

27 Ağustos 2016 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin istediğiniz gibi olmayabilir veya sevdiğinizin beklediğinden daha farklı davranabilirsiniz. Fakat sevdiğinize beklentilerinizi anlatabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Ancak kıskançlıklıklar ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Karşılaştığınız olaylar bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Ayrıca içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için önce tarzınızı ve bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Sabırlı olun. Dışarı çıkmak, farklı ortamlar ve ilginç kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek.  
 

Aslan Burcu Genel Durum

Bir arkadaşınızın destek talebine olumlu yanıt verebilirsiniz. Ancak bu kişinin sorunuyla ilgilenirken hiçbir noktayı göz ardı etmeyin. Aksi takdirde, konu, düşündüğünüzden daha karmaşık hale gelebilir.


Aslan Burcu Kariyer Durumu

İnsanların gözü üzerinizde olabilir. Özgüveninizin tam olmasını değerlendirin ve tüm becerilerinizi ortaya koyun. Başaracaklarınız, ileride son derece önemli kazançları getirecek şartları yaratabilirler.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Yanılma ve yanıltılma olasılıklarının ön planda olduğu zamanlar. Günlük burç Bu anlamda parasal ilişki ve konularda dikkatli olmak gerekebilir ya da aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sorunlar oluşabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün duygusal nedenler ve hassasiyetler gündeme gelebilir. Kendi duygularınızı daha iyi anlamaya gayret edin.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve karşılaştığınız engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacaksınız. . Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak olumlu çalışmalar içindesiniz. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Sakin ve huzurlu şekilde bedenen ve ruhen dinlenerek geçirebileceğiniz bir zaman dilimi yaratın mutlaka. Yaptığınız işler uğraştırıcı ve sıkıcı bile olsa siz dinginleştirici bir takım şeyler ekleyin günün yoğun temponuza.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Her konuda meraklı bir hal içerisine girdiniz. Boş şeylerle ne vaktinizi ne de enerjinizi harcayın. Merakınız değil üretken yanınız ön plana çıkmalı.

Günlük burç yorumları. 27 Ağustos 2016 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 27 Ağustos 2016 Cumartesi günlük burç yorumu.