Günlük Burç Aslan Burcu

28 Eylül 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen değişim arzularının zorlayıcı etkisi ile başa çıkabilir ve moralinizi bozan konulara daha başka açılardan bakabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana geliyor. Farklı bakış açısına sahip kişilerden rahatsız olabilirsiniz fakat sürpriz karşılaşmalar sizi etkileyecek ve duygularınızı değiştirecek. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu Genel Durum

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Yeni seçeneklerinizi veya olanakları gözden geçirebilir, olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayacak kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Günlük burç Duygusal riskler almak doğru olmayabilir. Başladığınız işleri bitirmemeniz veya sözlerinizde durmamanız hakaretleri, şikayetleri, incinmeleri veya egosal sorunları beraberinde getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmayın. İşlerinizde bitişler olabilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün, duygusal konularınız belirgin ve önemli olacak. Partnerinizle ilgili beklentilerinizde artış var ve bu beklentilerinizle ilgili çok uzak olaylara karşı bile kayıtsız kalamayacaksınız. Bunun temelindeki düşünce; kişiliğinizle ilgili sorunları çok fazla abartmanızdır. Bu nedenle, egolarınızla ilgili temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Parasal konularda yanıltıcı etkiler devrede olacak. Yanlış kararlar alma ve fedakarlık gösterme söz konusu olabilir. İşe yaramaz şeylere para harcama veya elinizdekini bir şekilde kaybetme riskiniz olabilir. Bütçe kontrolü şart

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda irdeleme, alışveriş dengeleriniz ve bu yoldaki ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz. İhtiyacı olanlara yardım elinizi uzatacağınız bir etkiyle karşı karşıyasınız.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 28 Eylül 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 28 Eylül 2016 Çarşamba günlük burç yorumu.