Günlük Burç Aslan Burcu

19 Mart 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Kendinizi canlı ve zinde hissederek uyanabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ancak öğlene doğru duygularınız değişecek dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Eskiden önemsediğiniz konular ve kişiler sizin gözünüzde değerini kaybetmiş olabilir. Dostlarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada dostlarınızın değişmiş olduğunu düşünmeniz mümkün ancak siz de değişiyorsunuz ve olayları daha farklı açılardan değerlendiriyorsunuz ve özgürleştiğinizi hissediyorsunuz.
Â

Aslan Burcu Genel Durum

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Belli düzenlemelerde kendi yöntem ve yollarınızı kullanarak ilerleme şansı yakalayabilirsiniz. Günlük burç Tartışmalara başlamadan önce aslen ne istediğinizi bilmenizde fayda var. Nasıl hissettiğinizi bilmek herkese iyi gelecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilk buluşmalar veya sevdiğimiz kişilerle yapacağımız sevgi paylaşımlarını arttırabileceğimiz randevular için çok uygun romantik ve sevecen etkilerle dolu. Yalnız olanlar yeni birileriyle duygusal paylaşımlar yaşayabilirler ya da ilişkisi olanlar sevdikleri kişilere daha da fazla bağlanabilirler. Her tür sevgi temalı ilişkide bağları kuvvetlendirebileceğimiz günlerdeyiz. Ancak, maddi başlıklı konular ya da sahip olduğumuz şeylerle ilgili başlıklar dikkatli adım atmayı ve dikkatli olmayı gerektiriyor bu esnada unutmayalım! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün yüksek enerjinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Uzaktaki kişilerden gelecek haberler gündeminizde olabilir. Ani bir istekle tatil ya da yolculuk planları yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda çok daha hevesli olduğunuz bir gündesiniz. Fikir ve düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat yersiz yere fikir tartışmalarına girmemelisiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Gereksiz harcamalardan kaçınman gereken bir gün. Beklenmedik bir masraf, zorlanmana neden olabilir.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Özellikle sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız.. Yapacağınız atılımlar için, ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, hızlı gelişen seyahat planı yorucu iş temponuza hareket katar.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

BAZI konularda yardımcı olacağına inandığınız insanlardan destek istemeniz gerekebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanın. Bereketli günlerde bulunuyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 19 Mart 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 19 Mart 2018 Pazartesi günlük burç yorumu.