Günlük Burç Aslan Burcu

5 Mayıs 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve konular duygularınızı harekete geçirecek. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Daha doğrusu bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha büyük bir gayret içine gireceksiniz ve bu sırada eski alışkanlıklarınızın değişmiş olduğunu anlayacaksınız. Eskiden gösterdiğiniz tepkilerin dışında farklı tepkiler gösterebilirsiniz ve isteklerinizi daha özgür bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada yaratıcı kişilerin ilgisini çekeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Genel Durum

Uzakları gezip görme, yeni şeyler öğrenme isteğiniz oldukça artacaktır. İlk boş vaktinizde uzun bir seyahat gerçekleştirme kararı verebilirsiniz. Bir bağınız yoksa bu seyahate hemen çıkmak istemeniz de mümkündür.


Aslan Burcu Kariyer Durumu

İletişimin oldukça yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Gün içerisinde çeşitli konuşmalar veya görüşmeler yapmanız, toplantılara katılmanız ve tartışmalarda bulunmanız ana konular olacaktır.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Değişiklik arzunuz herkes tarafından kabul görmeyebilir. İşinize karışan kişiler işlerinizi akıcı şekilde halletmenizi engelleyebilir. Günlük burç Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Yardım beklediğiniz kişiler size yardım edecek durumda olmayabilirler. Enerjiniz yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılma isteği içinde olabilirsiniz. Bazı konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Farklı olaylara ilgi duyabilirsiniz. Sevdiklerinizle yolculuklar planlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bozulan sinirlerinizi düzeltmek istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı ve terapi yapmalısınız. Zamanla her şey farklılaşıyor. Olayları olduğu gibi kabul ederek kendi yaşamınızı daha bir kolaylaştırabilirsiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız. Olaylar kendiliğinden rayına oturacak. Yapılacak çok işiniz var. Kendinize bakmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacınız fazla olacak bugün. Bugün alacağınız rehberlikler, yeni bilgiler hayatınızda hemen uygulanabilir şeyler gibi görünmese de size farklı ve geliştirici bir bakış açısı sağlayacak.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Daha çok kazanmak adına ek iş yapmak yada fırsatları değerlendirmek için fikir alışverişi yapın. Araç kullananlar sinirlerinize hakim olun.

Günlük burç yorumları. 5 Mayıs 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 5 Mayıs 2016 Perşembe günlük burç yorumu.