Günlük Burç Aslan Burcu

5 Eylül 2015 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Duygularınız derinleşmiş olabilir ve karamsar hissederek güne başlayabilirsiniz fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Alacağınız bir haber ile canlandığınızı hissedebilirsiniz ve düşüncelerin derinliğinden sıyrılıp çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Farklı çevreler, olaylara sizden daha farklı bakan kişiler ve yabancıların düşüncelerinden etkilenebilirsiniz ve siz de olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra dikkatinizi evinize veya iş yerinize yöneltebilir ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eşyaların yerini değiştirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Böylece düşüncelerinizi de düzenleyebilirsiniz. Ayrıntı gerektiren işler yapanlar için verimli bir gün.

Aslan Burcu Genel Durum

Gününüz koşuşturmacayla geçen, son derece yoğun bir gün olabilir. İçinde bulunduğunuz uyumlu ortam, rahat ve keyifli bir hareketlilikle dolu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.


Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizdeki insanların sizden beklentisi artmaya başlayabilir. Son derece sıkı çalışırsanız her şeyin altından kalkabilir, insanların gözünde daha da önemli bir yer edinebilirsiniz.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Kendinizi göstermeniz, dış görünüşünüze önem vermeniz durumunda stilinizi veya duruşunuzu beğenen kişiler ön plana çıkabilir. Günlük burç Fikir alışverileri ve tartışmalar yeni fırsatların önünü açabilir. Bir yolculuk ya da seyahat esnasında yeni bilgiler edinebilir ya da hayata farklı açılardan bakmak isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsız, keyifsiz veya uykusuz olabiliriz veya yanılgılar, unutkanlıklar, dalgınlıklar ya da yanıltıcı kişiler gündemde olabilir. Öğle civarı, anlaşmazlıklar ve hafif bir gerilim var, ama öğle sonrası saatlerde iş bitiriciyiz, aklımız hızlı çalışıyor ve kendimizi en iyi şekilde ifade ediyoruz. İlerleme sağlamak istediğimiz işlerde gelişmeler olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olabilir veya doğru kişilerle iletişime geçebiliriz. Girişimlerimizin başarıya ulaşmasını sağlayacak adımlar atabilir, ticari anlamda kazançlı olaylar yaşayabiliriz. Bir diğer önemli konu ise, ikili ilişkilerde oluşan coşkulu ve romantik hava. Sosyal açıdan keyifli aktivitelere katılabilir, tutkulu ilişkiler yaşayabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya mevcut ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir ve aşk hayatımızı canlandırabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Arkadaşlarla bir arada olmak ve sosyal konulara yönelmek için güzel imkanlar var. Daha dışadönük olabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız.İş hayatınızla ilgili radikal ve köklü değişimler arzusunda olsanız bile, bu dönem dikkatli olmak zorundasınız. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklarınızla bir araya geleceksiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bir süredir üzerinde yoğun biçimde çalışıp çabaladığınız ve sizi belki de bir miktar yıpratan yarım işleriniz nihayete ermek üzere. Keşke hiç niyet etmeseydim diyen caydırıcı iç sesine kulak vermeyin. Çabalamaya devam.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

DUYGUSAL bağlarınız işlerinizi zorlaştırıyor ve kendinizi ifade ederken hata yapıyorsunuz. Huzursuzlukları fazla abartmayın.

Günlük burç yorumları. 5 Eylül 2015 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 5 Eylül 2015 Cumartesi günlük burç yorumu.