Günlük Burç Aslan Burcu

21 Eylül 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Aslan Burcu

Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerin davranışlarına takılı kalabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve ayrıntılara takılı kalmayın. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız bazı olayları hatırlayabilirsiniz. Belki anneniz ile yaşadıklarınız veya çocukluk günlerinize dair unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz fakat artık olaylara bakış açınızı değiştiriyorsunuz ve kendinizi daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. İlginç kalabalıklar ve büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve çevrenizi genişletebilirsiniz.

Aslan Burcu Genel Durum

Acele etmeyin, özellikle de konsantrasyon gerektiren konular üzerinde çalışmanız gerekiyorsa; çünkü bu kolayca fark edilebilecek hatalara sebep olabilir. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler dikkat çekebilir. Finansal konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni ve farklı fikirler gündeme gelebilir. İş hayatınızda dikkatli olmanız gereken durumlar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde yakın çevrenizdekilerle plan yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Aşk hayatını canlandıran heyecan seninle. Aranızda görünmeyen bir bağ bulunan kişiye açılmak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, size önemli gelişimler kazandıracak ve kafanızdaki bir takım karışıklara çözüm bulacaksınız. Cesaretli yapınızı biraz daha ortaya koyarken, yeniliklerden korkmamayı öğrenmelisiniz.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, size farklı kazanç kapıları açar. Elinizdeki işlerin aracılığıyla yeni insanlarla tanışıp, değişik sektörlerden iş alabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Hastalık hastası oldunuz. Küçük ağrılarınızı bu kadar büyütmemelisiniz. Dostluğunuza güvenen arkadaşlarınız bugün size sırlarını açabilirler.

Günlük burç yorumları. 21 Eylül 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 21 Eylül 2017 Perşembe günlük burç yorumu.