Günlük Burç Başak Burcu

23 Ekim 2016 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Yoğun duygular ve değişik heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. Biraz sakin olun ve daha da önemlisi makul olmak için gayret gösterin. Gizemli kişiler ve gizlilik gerektiren konular sizi heyecanlandırabilir. Ayrıca kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar yaşamak isteyebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmeniz pek kolay olmayabilir. Buna karşılık sabırlı davranmayı başaracaksınız. Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Bugün yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz.
Â

Başak Burcu Genel Durum

Kafanız karışacak ve kendinizi stres altında hissedeceksiniz ve her şey üzerinize gelecek. Bunu belli etmeyin ve güven vermeyen kişilere sırlarınızı açmayın. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz ve sevgilinizi sıra dışı bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Gençler günlerini en iyi kendi hedef ve beklentilerini etraflıca düşünerek değerlendirebilirler. Sadece bu şekilde kendi araştırmalarını yönetebilirler.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Günlük burç Doğru hesaplar yapmalısınız. Bazı önerilerde bulunabilirsiniz, ama başkalarının hatalarını kapatmak ya da suçlarını üstlenmek zorunda değilsiniz. Bu amaçla maddi ödemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz, bilginize. Karşıt düşünceler ve tepkiler ön planda.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Burçlar Falınız: Bugün bazı kararsızlıklar ya da etkilenmeler içinde olabilirsiniz. İlişkillerinizde daha hassas olabileceğiniz koşullar var.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Arkadaş çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. İletişim içinde olacağınız arkadaşlarınızla bugün, ortak çalışma içinde olacağınız önemli konular gündeme gelecek. Çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız..

Başak Burcu Vatan Yorumu

Bugün ruhsal seviyede bir farkındalık artışı söz konusu. Sessiz ve derinden olayları takip edip içinden herkesin göremeyeceği, görse bile anlamlandıramayacağı bambaşka manalar çıkarabilirsiniz. Dinleyin ve gözlemleyin bolca.

Başak Burcu Sözcü Yorumu

Bilinçaltınızın harekete geçeceği, kendinizi duygusal ve zihinsel olarak güçlü hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Tansiyon riskiniz varsa dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz eski sevgiliniz aklınızda. Etrafınızda olan kişilere ondan söz açıyorsunuz. Özür dileyerek onu geri kazanabilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 23 Ekim 2016 Pazar Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 23 Ekim 2016 Pazar günlük burç yorumu.