Günlük Burç Başak Burcu

2 Ağustos 2015 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Pratik ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. İşlerinizi keyifli ve enerjik bir şekilde yapacaksınız. Ayrıca yaptığınız işler yaşam enerjinizi yükseltecek ve ideallerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Bu arada fantezilerinizi gerçekleştirmeniz de mümkün. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzak durmalısınız. Özellikle kaygılardan uzaklaşmanız gerekiyor. Çünkü hayallerinizi gerçekleştirecek gücünüz var ve bu nedenle kaygılardan uzaklaşıp yapıcı ve olumlu hayaller kurmalısınız. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.

Başak Burcu Genel Durum

Bugün, yaşamın maddi yönüne ve maddi zevklerine yönelebilirsiniz. Bu, olasılıkla pahalı ve lüks alışverişler yoluyla gerçekleşecektir. Kendinize hakim olmanız, masraflarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.


Başak Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevrenizle, özellikle de iş arkadaşlarınızla ilgili bir maddi konu gündeme gelebilir. Bu konuyla ilgilenmeniz ve çözüm bulmaya çalışmanız mümkündür. İş çevreniz de sizin bir sorununuzu çözebilir.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Mal varlıklarınızı, iş birliklerinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kafanızda alışılmadık düşünceler olabilir. Günlük burç Her ne kadar farklı fikirlere sahip olsanız bile, bu anlamda ve bu anlayışla hareket etmenin size faydası olabilir. Dolayısıyla, detaylandırarak hareket etmekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün eşinizle, yakın kişilerle daha çok ilgilenmek durumunda olabilirsiniz. İlişkilerinize daha duyarlı yaklaşmak durumundasınız.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin düşüncelerini kolayca algılıyor ve önleminizi alabiliyorsunuz. Derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyor, her kelimenin altında farklı bir anlam arıyorsunuz. Bugün kendinizi pratik düşünmeye zorlamalı ve her zamanki enerjinizi ortaya çıkarmalısınız. Sindirim sisteminizi yormamalısınız.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Sorumluluk almayıp her işi partnerine bırakmaya çalışan bir tavır içine girmişseniz işler bugün sarpa sarabilir. Açıkça kimsenin üzerine almadığı görevler, herkes diğerinden bekler durumda olduğundan sorun yaratabilir.

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

AYAĞINIZA gelen şansı kullanma konusunda tereddütler yaşamak yerine bir an önce girişimci yönünüzü ön plana çıkarmalısınız.

Günlük burç yorumları. 2 Ağustos 2015 Pazar Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 2 Ağustos 2015 Pazar günlük burç yorumu.