Günlük Burç Başak Burcu

29 Kasım 2015 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Bugün bazı kişisel harcamalarda bulunmak istemeniz mümkündür. Ufak tefek harcamaları yapın ama pahalı bir alışveriş gerçekleştirecekseniz, olasılıkla ileriki dönemde başlayacak bir kampanyayı beklemeniz daha yararlı olabilir.


Başak Burcu Kariyer Durumu

Zam görüşmeleri yapmak için uygun bir gündesiniz. Üstleriniz size karşı daha anlayışlı olacaklardır. Zam talebinize hemen cevap alamasanız bile, ilgili kişilerin konu üzerinde üşünüp sizi tatmin edecek bir hamle yapmalarını bekleyebilirsiniz.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Yakın çevrenizle ya da arkadaşlarınızla ilgili konular hassasiyet içerebilir. Eve ya da geleceğinize yönelik beklentilerinizde daha akılcı hareket etmelisiniz.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Ay burcunuza geçerek içsel enerjinizin yükselmesine ve olaylara daha duygusal yaklaşmanıza neden oluyor. Ccedil;abuk gelişecek olayları kendinize hedef almanız, size zaman kaybettiriyor. Duygusal çekişmelerden uzak kalmalısınız. Siz geniş zamanların kişisiniz ve esnek yaşamaktan hoşlanıyorsunuz.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Bugün gelecek planlarınız ve hedefleriniz uğruna sorumluluk almanız ve belki de harekete geçmeniz gerek. Zorlu adımlar bugün her zamankinden kolay görünecek gözünüze. Sosyal çevrenizden gelen destekleri geri çevirmeyin.

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Enerjiniz ve şansınız yardımıyla bir çok zorluğun üstesinden geleceksiniz. Kötü anlarınızda yanınızda bulunan insanları da asla unutmayın ama.

Günlük burç yorumları. 29 Kasım 2015 Pazar Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 29 Kasım 2015 Pazar günlük burç yorumu.