Günlük Burç Başak Burcu

25 Ekim 2014 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

İstekleriniz giderek yükseliyor ve zaman zaman tahammülsüz bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Moralinizi bozan durumlar olabilir ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat arkadaşlarınızın fikirleri ve bilgisine güvendiğiniz kişilerin önerilerini ciddiye alacak ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Eski projeleriniz şimdi karşınıza çıkabilir ve daha önce yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için harekete geçebilirsiniz. Bugün eviniz ile ilgilenebilir, dolaplarınızı düzenleyebilir ve sevmediğiniz nesnelerden kurtulabilirsiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.


Başak Burcu Kariyer Durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz. İsteklerinizi elde etmenin daha başka yolları da var. Günlük burç Sakin kalmaya çalışıp bu yolları denemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Kardeşlere dair konularda yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizde de bazı değişiklikler gözüküyor. Başta kardeşleriniz olmak üzere ikili ilişkilerinizde daha yumuşak ve anlayışlı olmanızda fayda var. Ticari alanlardaki işlerinizde olumlu enerjiler var. Anlaşmalar ve sözleşmelere dair ilerleme kaydedebilir, yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için önemi olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz.. Mars'ın Yay burcundaki hareketi bir çok fırsatların yeniden karşınıza çıkmasıyla performansınız hakkında düşünmenizi sağlayacak.Projeleriniz konusunda çevrenizin üretkenliğinden faydalanabilirsiniz.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Bir eğitime başlamak, seyahat planları yapmak, araştırma, inceleme yapmak, bilgiyi ve samimiyetleri derinleştirmek için elverişli olacak önümüzdeki günler. Kardeşinizle bir arada geçireceğiniz zaman da kıymetli olacak.

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

AŞK: Bugünlerde aşk hayatınızda yoğunluk olmamasına rağmen sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz son derece güzel. Mistik ortamlar sizi cezbedebilir ve kültürel geziler yapabilirsiniz. Yanınızda sıkı dostlarınız olacak. PARA: Paranızı harcadığınız yer çoğunlukla sanat dallarıyla alakalı. Bu yüzden oldukça kültürlüsünüz ancak birikim de yapmanız gerek. SAĞLIK: Dayanılması güç olan diş ağrıları peşinizi bırakmasa da kendinize bakmayı iyi biliyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 25 Ekim 2014 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 25 Ekim 2014 Cumartesi günlük burç yorumu.