Günlük Burç Başak Burcu

24 Kasım 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Keyifli bir gün geçirecek ve dikkatinizi evinize yönelteceksiniz. Aile bireyleri, çocuklar ve evinizde yapmak istediğiniz yeni düzenlemelerle ilgileneceksiniz. Çekmece ve dolaplarınızı düzenlerken eski resimler, hatıra eşyalar ve eskiden alıp unuttuğunuz aksesuarlar ile karşılaşabilirsiniz. Bugün eski arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz veya arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşmak, kendinizin farkına varmanıza yardımcı olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Evlilik yaşamınızda bazı yeni beklentiler içerisine girmiş olabilirsiniz. Bunları eşinizle paylaşın ve ne istediğinizi bilmesini sağlayın. Siz de onun beklentilerini öğrenin ve karşılayın.


Başak Burcu Kariyer Durumu

Evlilik yaşamınızda bazı yeni beklentiler içerisine girmiş olabilirsiniz. Bunları eşinizle paylaşın ve ne istediğinizi bilmesini sağlayın. Siz de onun beklentilerini öğrenin ve karşılayın.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda bağlayıcı sözler vermeniz gereken ya da anlaşmaların son uçlandırılması lüzum gelen bir haftadasınız. Günlük burç Ancak. En doğrusu, bir hafta daha beklemek olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Ailevi meseleler ve eve dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aile içinde neşeli ve sıcak bir atmosfer gözüküyor. Uzaktaki bazı akrabalarınızla telefonlaşma veya görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yalnız aile büyüğünüz olan erkeklerle olan iletişiminizde abartılı davranma eğilimindesiniz. Biraz daha ölçülü olun.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Kaliteli beraberliklerden yana olduğunuz için, gireceğiniz ortamları da, ona göre seçiyorsunuz. Bugün uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Paylaşımlarınız gittikçe artarak, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Çevresel faktörlerin, sizin lehinize gelişmesini ilgiyle izleyeceksiniz.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Eleştirilere maruz kalabilir, hedef tahtası haline gelebilirsiniz. Olayları büyütmekten, cevap vermekten ziyade ağırlığınızı korumalısınız..

Günlük burç yorumları. 24 Kasım 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 24 Kasım 2014 Pazartesi günlük burç yorumu.