Günlük Burç Başak Burcu

31 Temmuz 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Eviniz, yakınlarınız, anneniz ve sevdikleriniz ile ilgileneceğiniz bir gün. Gün içinde karşılaşacağınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız güzel günleri hatırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Neşeli ve enerjik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Bugün hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz ve kendinizden memnun olacaksınız. Hem zihinsel, hem de duygusal açıdan yükseldiğiniz bir dönem.

Başak Burcu Genel Durum

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Kısa sürede kendinize yakın bulmaya başlayacağınız insanlarla tanışmanız da moralinizi iyice yukarıya çekebilir. Bu insanlar ise gelecekte yaşamınızdaki en sevdiğiniz dostlarınız haline gelebilirler.


Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasında görüştüğünüz bir kişinin fikirlerinden ve tarzından etkilenmiş olabilirsiniz. Bu kişinin düşüncelerini kendi iş yaşamınıza da uyarlayarak farklı bir yaklaşım geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Yine de uyarlamanın detaylarına dikkat edin.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Diğerleri için elinizden geleni yapmak istemeniz güzel, ama sizin için önemli şeyleri kaybetme pahasına ilerlememelisiniz. Günlük burç yorumları Zamanı doğru kullanamamak sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Kişisel konular önemli kalmaya devam ediyor. Hem sağlık hem de görünüm açısından hassas olduğunuz alanlarda daha girişken davranabilirsiniz. Spora başlayabilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Sağlığınız açısından zararlı alışkanlıkları bırakmanız için son derece uygun enerjiler var. Kendinizle daha ilgili olacaksınız. Kararlılığınızı koruyun.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Fakat bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız..

Başak Burcu Vatan Yorumu

Günün ilk yarısında mutlaka bireysel işlerinize de biraz zaman ayırmaya gayret edin. Başkalarına iyilik meleği kesileceğim diye kendi iş listenizi boşlamayın. Ya da en azından başkalarına ayıracağınız zamanı önceden sınırlandırın.

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

MÜKEMMELİYETÇİ ve inatçı yapınız bazen size hayal kırıklıkları yaşatıyor. Kırdığınız insanların gönüllerini alın. Şanslı dönemdesiniz.

Günlük burç yorumları. 31 Temmuz 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 31 Temmuz 2014 Perşembe günlük burç yorumu.