Günlük Burç Başak Burcu

16 Eylül 2014 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Kararlı tavrınız ve kararlarınızı sürdürmek için gösterdiğiniz gayret ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Özellikle güçlü kişilerin dikkatini çekebilir ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak sezgileriniz yerine mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Gördüğünüz rüyalar çok etkileyici olabilir ancak endişelerden uzaklaşın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Üstelik dostlarınız sizi destekliyor. Ayrıca önemli kişilerin de sizi desteklediği bir dönemdesiniz.
 

Başak Burcu Genel Durum

Bugün bazı kişisel harcamalarda bulunmak istemeniz mümkündür. Ufak tefek harcamaları yapın ama pahalı bir alışveriş gerçekleştirecekseniz, olasılıkla ileriki dönemde başlayacak bir kampanyayı beklemeniz daha yararlı olabilir.


Başak Burcu Kariyer Durumu

Zam görüşmeleri yapmak için uygun bir gündesiniz. Üstleriniz size karşı daha anlayışlı olacaklardır. Zam talebinize hemen cevap alamasanız bile, ilgili kişilerin konu üzerinde üşünüp sizi tatmin edecek bir hamle yapmalarını bekleyebilirsiniz.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı ilişkilerinizi veya bazı durumları mantık çerçevesinde gözden geçirebilir, güvenilir ya da gerçekçi olup olmadıklarını sorgulayabilirsiniz. Günlük burç Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Gün içinde anneye ve anneliğe dair konular öne çıkabilir. Anlayış göstermeniz gereken durumlar oluşabilir. İşe ve kariyerinize dair bazı gelişmeler olabilir. İkili durumlar arasında kalabilirsiniz. Karar verme sürecini uzatmaya bakın. İş ve sorumluluklarınızı tamamlamaya öncelik verin. Özellikle evrak işlerini ertelemeyin

Başak Burcu Sabah Yorumu

Venüs burcunuzda ilerliyor. Duygusal konularda isteklerinizde artış var. Güneş çevresel ilişkilerinizi etkiliyor. Arkadaşlarınızla aranızda önleyemediğiniz çekişmeler yaşayabilirsiniz. Cinsel ve kişisel cazibeniz yüksek oluşu, karşı tarafın kafasına karışmasına neden olacak. Sizin isteminizin dışında gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Maddi kayıplara açıksınız bugünlerde. Ticari bağlantılarınız ya da bu konuda fırsat gibi görünen mevzular sizi yanıltabilir. En çok fikrine değer verdiğiniz güvenilir kişilerleyken bile tarafsız ve mantıklı olmaya gayret edin.

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

YENİ arkadaşlıklar yada yeni aşklar sizi hiç bu kadar ürkütmemişti. Kabuğunuza iyice çekildiniz. Ama fırtına öncesi sessizliğe benziyor bu.

Günlük burç yorumları. 16 Eylül 2014 Salı Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 16 Eylül 2014 Salı günlük burç yorumu.