Günlük Burç Başak Burcu

2 Temmuz 2015 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Başak Burcu

Yeniliklere ve özellikle kendinizi yenilemenize yardımcı olacak konulara ve olaylara iyi niyetli yaklaşabilirsiniz. İyimser tavrınız ilişkilerinizde daha önce ortaya çıkmış olan karışıklığı çözümlemenize yardımcı olacak. Bugün çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandıracak. Sistemli ve kararlı davranacaksınız ve ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Bu arada büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve sosyal sorumluluk projeleri yapabilirsiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Bugün, yaşamın renkli ve sevimli yönlerinin üzerinizde yarattığı çekim güçlenebilir. Titiz ve eleştirel yönlerinizden sıyrılıp günün tadını çıkarmaya yönelin.


Başak Burcu Kariyer Durumu

Sorumluluklarınızı bir tarafa bırakıp eğlenmek veya dinlenmek isteyeceğiniz bir günde olsanız da, maddi konulardaki planlarınız sizi çalışmaya itebilir. Para konusunda uç kararlar almayın.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Belli fikirlerin veya planları uygunluğu konusunda ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Günlük burç Elinize geçen verileri en iyi şekilde araştırdıktan ve detaylandırdıktan sonra, ödeteceği bedeller veya getireceği ödüller kısmını düşünmek daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları sabah saatlerinde halletmeye çalışın. İlerleyen zamanlarda yolculuklar gündeme gelebilir. Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. Felsefi konular ön plana çıkabilir. Gün içinde ikili ilişkiler sizi etkileyebilir. Uğraştığınız konularda revizyon yapmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Mars burcunuzda ilerliyor. Bir süredir aklınıza gelmeyen bazı olaylar, yeniden kafanızda şekillenecektir. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Sıra dışı fırsatlar için değerlendirmenizi doğru yapmalısınız. Gizli aşklar konusunda temkinli olmalı ve geçici duygulardan uzak kalmalısınız.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Spritüel konular ve ruhsal çalışmalar açısından göstereceğiniz gayretin çok fayda sağlayacağı, inancınız doğrultusunda yapılan çalışmaların içsel huzura katkı sağlayacağı günlerdesiniz. İç sesinizi kulak verin mutlaka.

Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Hızlı çözümleriniz sayesinde güçlü kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Bu arada yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Maddi açıdan şanslısınız.

Günlük burç yorumları. 2 Temmuz 2015 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 2 Temmuz 2015 Perşembe günlük burç yorumu.