Günlük Burç Boğa Burcu

21 Temmuz 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Üzerinizde baskı yaratan konularla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Bu arada gelişmeler yavaş olabilir ve bunun rahatsızlığını hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için çok kuvvetli arzular duyacaksınız ve böylece bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Aslında değişimin zorlayıcı etkisi sizi rahatsız etse bile istemediğiniz alışkanlıklardan kurtulmak için bu durumu bir şans olarak değerlendirmelisiniz. Ve şayet şans olarak algılarsanız, sorunlar kendiliğinden çözülecek... Bugün alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir. Ayrıca katılacağınız davet ve toplantılarda karşılaşacağınız önemli kişileri etkileyebilirsiniz. Beklediğiniz haberleri gün içinde alabilirsiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Yıldızların etkileri çok faydalı olacak ve her şey mükemmel şekilde işleyecek. Daha anlayışlı olacaksınız ve ilişkinizde hiç tekrarı olmayacak bir göneme gireceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Haftanın ilk yarısında daha derin düşünebilir veya hassas olabilirsiniz. Günlük burç Ya da bir süredir önem taşıyan ve giderek hassaslaşan işler veya konular gündeme gelebilir. Bir diğer durum ise, sizi sevindiren, eğlendiren veya mutlu eden konuların da aynı şekilde derin izler bırakma ve hafta boyu sizi gülümsetme ihtimali olabilir. Komik olan şeyler aklınızdan çıkmayabilir hafta boyunca. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde enerjik ve girişkeniz, ama gergin etkiler de mevcut. Tartışmalı ortamlardan, öfkeli kişilerden uzak durmalı, otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, öğretmen, patron v.b) uyumu yakalayabilmek için ekstra çaba göstermeliyiz. Akşam saatlerinde daha planlı ve kararlıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Günün ilk yarısında eşiniz ya da sevdiğinizle ilgili konulara daha odaklı olabilirsiniz, öğleden sonra ise ortaklı konular ve paralar üzerinde durabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Ay ikili ilişkilerinizi yöneten 7. evinizde Akrep burcunda seyahat ediyor. Partneriniz sizden bugün özel ilgi bekler.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Delta... Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz ama başkasının hayatına bloke koymayın.

Günlük burç yorumları. 21 Temmuz 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 21 Temmuz 2018 Cumartesi günlük burç yorumu.