Günlük Burç Boğa Burcu

21 Eylül 2017 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Duygusal ve hassas olduğunuz bir gün. Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız detayları tespit edebilirsiniz. Ancak olayları fazla büyütmeyin. Sevdiklerinizin ilgisi gurunuzu okşayacak ve moraliniz yükselecek. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz ve kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Ancak yabancılar ile birlikte olmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen bazı ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara sizden daha farklı bakan kişileri anlamaya çalışın.

Boğa Burcu Genel Durum

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün ikili ilişkilerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. Yeni başlayacağınız işlerde dikkatli olmanızda fayda var. Güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde çalışma hayatınızdaki olaylara odaklanabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugünden başlayarak işlerine odaklanıyorsun. Bu durum bir görüşme hazırlığı ya da yolculuk için olabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Çevresel faktörleri lehinize çeviren sistemli bir karakteriniz var. Birlikte çalıştığınız kişilerin size katkılarını inkar edemezsiniz.. İsteklerinizi gerçekleştirmek için küçük zaman dilimlerine tahammülleriniz yok.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Başak burcununda 27. derecesinde meydana gelen Yeni Ay, çocuk, hobi, eğlence, sosyal ilişkiler, yaratıcılık alanınızda meydana geliyor.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İş başarısı ile dolu bir gündesiniz. Ticari açıdan hiç kaybınız olmayacak. Ancak sevdiklerinizi ihmal ediyor, bir türlü dengeyi sağlayamıyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 21 Eylül 2017 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 21 Eylül 2017 Perşembe günlük burç yorumu.