Günlük Burç Boğa Burcu

3 Eylül 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Olaylardan kolay etkileneceğiniz bir gün. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentileriniz giderek artıyor. Ancak makul olmalı ve içinizden yükselen büyük enerjiyi yapıcı ve yaratıcı yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Güçlü dostlarınızın desteğini alabilirsiniz fakat sabırsız ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizle ilgili gelişmeler sizin beklediğiniz yönde olacak ve hatta siz bile olanlara şaşıracaksınız. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin.

Boğa Burcu Genel Durum

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir. sorunlarla uğraşmayı değil, birlikte olmayı hedefleyebilirsiniz.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş dünyasında iki kişi arasında bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Arabuluculuk etmeye niyetlenirseniz sakin kalın. Kendinizi riske atmayın; tarafsız olun ve orta yolu bulun.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konuları siz ve karşı taraf tamamen farklı şekilde görüyor olabilirsiniz. Günlük burç Fikir farklılıkları kaçınılmaz olabilir. Bu tür bir durumda kendi fikirleriniz ya da bakış açınızın doğruluğu konusunda ısrarcı olmanızın veya gerekçeler ortaya koymanızın bir faydası olmayacağı gibi gerilim yaratabilir de. Bilginize… Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Yeni başlangıçlar yapmak için kendinizi hazır hissedeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde duygusal olarak yoğunsunuz. Bu durum ilerleyen zamanlarda sizi tepkisel yapabilir. Öğleden sonra çatışmalara dikkat edin. Biriktirdiğiniz öfkeniz bir anda çıkabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

İsteklerinizde aşırıya kaçabileceğiniz bir gün. Ay rsquo;ın bulunduğu konum, maddesel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğini söylüyor. Yatırımlarınız yeniden gözden geçirmeli ve enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Yalnızlığı sevmenize rağmen, bugün çevrenizde bir çok kalabalık oluşturmayı amaçlıyor olmanız, sizi her anlamda anlamlı kılacaktır.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün sabah saatlerinde bilginizi paylaşmak, deneyimlerinizi aktarmak ve fayda sağlamak, insanlarla birlikte ortak eğlenceler yaratacağınız planlar yapmak, güçlü birinden destek alıp yolunuzu aydınlatmak için elverişli olacak.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

EMLAK alım satımı konusunda zevklerinize uygun alışveriş yapmanız mümkün. Gelişmeleri takip etmek size şans getirecek.

Günlük burç yorumları. 3 Eylül 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 3 Eylül 2015 Perşembe günlük burç yorumu.