Günlük Burç Boğa Burcu

2 Eylül 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bunun rahatsızlığını hissediyor olabilirsiniz fakat duygularınız ve düşüncelerinizin yükseldiği bir gün. İsteklerinizin zorlayıcı etkisini mantığınızla denetleyebilir ve olaylara daha başka açılardan bakmayı başarabilirsiniz. Şimdiye kadar reddettiğiniz her ne varsa, bunların karşınıza çıkıyor olması sizi rahatsız edebilir. Ancak sizi rahatsız eden konular ve takılı kalmış olduğunuz olaylar sayesinde kendinizi yenileyecek ve isteklerinizi değiştireceksiniz. Aslında şanssızlık olarak değerlendirdiğiniz ve zorlandığınız olayları şansa dönüştürmeniz mümkün. Aceleci davranmayın.

Boğa Burcu Genel Durum

İlişkilerle ilgili konular kafanızı kurcalayabilir. Çevrenizle, özellikle de yakın arkadaşlarla iletişimlerinizde yanlış anlaşılmalar olması mümkündür. Yeterince açık olabilirseniz sorun doğmayacaktır.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, düşünmeniz gereken daha kısa vadeli planlar olabilir. Bunlara da zaman ayırmalısınız.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Belli bir ilişki, anlaşma, plan ya da düzenlemenin size geri dönüşü ve getirisi üzerine detaylı düşünebilir ve karşı tarafın karının ve avantajlarının sizinkilerin çok üzerinde olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Günlük burç Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Evliliğe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizi duygusal ve düşünsel açıdan analiz etme eğilimindesiniz. İlişkiniz düşünsel açıdan yolunda gözükebilir. Ancak duygusal açıdan çözülmesi gereken bazı duygusal birikimler içerebilir. Karşılıklı anlayış geliştirmeniz gerekecek. Anlaşmalarda dikkatli olun.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Yaratıcılığını doğru kullandığınız zaman, her şey kısa sürede çözüyor. Bugün, dostlarınızın yardımı olmadan finans konularınızı tek başınıza halletmek istiyorsunuz. Sizin düşünceleriniz herkesten çok farklı olduğu için, yanlış anlaşılma olasılığınız çok fazla. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Eşinizin bazı davranışları bugün sizin için kırıcı olabilir. Verdiğiniz tavizler fazlasının beklent isine yol açabilir. Kırıcı olmadan da gerçekten ne istediğinizi neye karşı olduğunuzu açıkça söyleyebileceğinizi unutmayın.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Biraz hesap kitap, bütçe ayarlaması yapmanız gerekiyor. Olmadık, aklınıza gelmiyecek masraflar karşınıza çıkabilir. Maddi anlamda fazla açılmayın.

Günlük burç yorumları. 2 Eylül 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 2 Eylül 2014 Salı günlük burç yorumu.