Günlük Burç Boğa Burcu

23 Ekim 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Bugün hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenecek ve böylece kafanızı meşgul eden konulardan uzaklaşacaksınız. Düşünce tarzınızı değiştirecek ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacak ve önemsediğiniz konular ile ilgili duygularınız derinleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kendi üzerinizde baskı yaratabilir ve tarzınızı değiştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile ilgili düşünceleriniz değişebilir.
 

Boğa Burcu Genel Durum

İletişimi ön planda tutarak yararlar sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı insanlar gereğinden fazla konuşuyorlarmış gibi gelebilir. Yine de onlara kulak verin ve konuşmaları yönlendirin. Çok şey öğrenebilirsiniz.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. İşbirliği yapacağınız kişinin, tek başına altından kalkamayacağı için kaçıracağı şansları birlikte değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Her tür ikili ilişkinizi veya iş birliğinizi ilgilendiren konu önem arz edebilir. Günlük burç Bazı açılardan sabırlı veya sakin kalmaya dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün iş ve çalışma konularında hareketlilik gözüküyor. Gerek çalışma arkadaşlarınız gerekse iş görüşmelerinizdeki kişilerin hassasiyetleri konusunda daha duyarlı olmanız gerekebilir. Anlayışlı ve diplomatik davranmanız gereken durumlar oluşabilir. Mümkün olduğunca arabuluculuk görevini üstlenmeye çalışın.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Ailenizle ilgili konulara kayıtsız kalamayacağınız bir gün olmasına rağmen, çevresel koşullarınızı ön planda tutmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili bazı stratejik noktaları iyi belirliyor ve inatla bu konuları takip ediyorsunuz. Bu nedenle çevrenizde size karşı kıskançlık duyguları eksik olmuyor. Bugün tetikte olmalısınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Çok fazla plan yapıp hevesle başlayacağınız bir gün. Ancak zaman geçtikçe bir kısmının sizi yoracağını dikkate alın. Kişisel kapasitenizi zorlayacak bir gün planlamaya kalkarsanız olay sizin için eziyet haline dönebilir.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

BEKAR Boğalar, aileniz artık bu duruma bir son vermeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Sürpriz kararlar alabilirsiniz, hayırlı olsun.

Günlük burç yorumları. 23 Ekim 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 23 Ekim 2014 Perşembe günlük burç yorumu.