Günlük Burç Boğa Burcu

20 Ekim 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Bugün evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evini tamamen değiştirmek isteyenler ise çeşitli arayışlara girebilirler. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve büyükleriniz ile ilgileneceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran sorumluluklar ve değiştirmek istediğiniz halde bir türlü değişmeyen her ne var ise, çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Bugün hareketli ve enerjisi yüksek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve böylece sizin de yaşam enerjiniz yükselecek.
Â

Boğa Burcu Genel Durum

Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki görevleriniz yorucu gibi görünse de ilginç fırsatların eksikliği hissedilmeyecek. Bugün yeni anlaşmalar için olumlu bir gün. Kendi uzmanlık alanlarında olmasa da, iş arayan gençlerin karşısına çok cazip bir fırsat çıkabilir.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Sezgilerinize güvenebileceğiniz günler. Günlük burç Karşınızdaki kişiye güvenmiyorsanız verdiğiniz sözleri tutmak zorunda değilsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerle ilgilenmek yerine, kendi başınıza ilerleyeceğiniz planlar yapmanızda fayda var. Enerjinizi, rekabet gücünüzü ve fiziksel yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.
Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Burçlar Falınız: Bugün işlerinizi yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konuları paraya çevirmek isteyebilirsiniz. Konusunda uzman olan kişilerle görüşebilirsiniz. İşlerinizde desteklenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Günün ikinci yarısında hareketli koşullar olabilir. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecek.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Aile çevrenizin tepkilerini düşünmek bazen atmanız gereken adımlarınıza engel oluşturuyor. Onlara karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmak sizin için önemli fakat başarısız olduğunuz zamanlarda tek başınıza kaldığınızı unutmayın. Bu nedenle kalıplaşmış bazı düşüncelerden kurtulmalısınız. Kendi çabanızla gerçekleştireceğiniz kazanımların size getireceği yenilikler sizin ufkunuzu çok geliştirecek.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün değerinizi bilen ve size bunu hissettiren insanlarla bir arada olma şansınız her zamankinden fazla. Harekete geçirecek belki de iş bağlantısı ve kariyer imkanı sağlayacak kişilerle bir arada olmaya gayret edin.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Akşama kadar ağır enerjilere sahipsiniz. Akşamdan itibaren ise kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlere gidebilir, keyif aldığınız lokantalarda yemek yiyebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Aniden meydana gelen olaylar duygularınızı değiştirebilir. Daha önce değer vermediğiniz konular şimdi dikkatinizi çekecek. Abartılı davranışlardan kaçınmalısınız.

Günlük burç yorumları. 20 Ekim 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 20 Ekim 2016 Perşembe günlük burç yorumu.