Günlük Burç Boğa Burcu

26 Mayıs 2017 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Olaylar sizin düşündüğünüzden daha farklı gelişebilir ve projeleriniz veya organizasyonlarınız ile ilgili bazı karışıklıklar çıkmış olabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Daha önce belirlemiş olduğunuz işler ile ilgili düşünmediğiniz durumlar ortaya çıkmış olabilir ve bugün duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bu arada saygı duyduğunuz ve çevrenizin değerli bulduğu kişiler sizi destekliyor. Böylece fikirlerinizi değiştirebilirsiniz ve olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Ancak bugün genel olarak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.
Â

Boğa Burcu Genel Durum

Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Moraliniz biraz bozulacak, fakat sevgiliniz size destek olacak, sarılacak ve sıkıntınızı unutmanızı sağlamaya çalışacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz işlerde rahatlıkla kullanacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Teknik konularda hareketli zamanlar yaşanabilir. Sakin olmaya çalışın. Gün içinde duygusal kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün alacağın haberlere karşı temkinli olmalısın. Tüm hafta bugünü beklemene rağmen planların alt üst olabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yakın çevrenizle birlikte ortak aktiviteler gündeme gelecektir. Eleştirilere karşı açık değilsiniz.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Mevcut iş projelerine yenilerini dahil etmek için fırsat zamanı. Bu işi size arka planda kalmak isteyen bir kadın getirebilir.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.

Günlük burç yorumları. 26 Mayıs 2017 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 26 Mayıs 2017 Cuma günlük burç yorumu.