Günlük Burç Boğa Burcu

27 Temmuz 2016 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Yapıcı ve kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapmak için uygun zaman. İdeallerinize odaklanabilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugünden itibaren beklentileriniz artıyor ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek fakat güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçınmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Sorunları büyütmekten kaçının.

Boğa Burcu Genel Durum

İçinizi kemiren bazı konular olabilir. Artık bunları insanlara açmalısınız. Size destek verip sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak süreci başlatabilirler. Ferahlayacağınız dönem bugün başlayabilir.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bazı noktalara takılıp kalabilirsiniz. Tüm konsantrasyonunuzu, bu noktaları aydınlatmaya vermeyin. Detaylar yüzünden büyük resmin geri kalanını gözden kaçırma riskine karşı önlem almalısınız.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Hafta başında anlamsız durumlarla veya kırıcı cümleler kuran kişilerle karşılaşabilirsiniz. Günlük burç Hafta ortası civarında enerjiniz yüksek, kolaylıkla konsantre olabilme özelliğinizle çok iş başarabilirsiniz. Aklınız iyi çalışıyor olacak iyi değerlendirmelisiniz. İniş çıkışlı veya belirsizlikler nedeniyle askıya alınmış iş ve projelere dönüp canlandırabilirsiniz. Alacağınız sonuçlar sizi memnun edecektir. Ancak, yakın çevre ilişkilerinizde stresli diyaloglar yaşanabilir. Düşünmeden konuşmamakta fayda var.Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların üzerine zaman harcayabilirsiniz. İşlerinizle ilgili yeni niyetleriniz olabilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Alternatif yollar bulmak için çaba gösterebilirsiniz. Gün içinde kendinizi duygusal olarak endişeli hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal konularınıza yeni bir boyut sunuyor. Derin ve anlamlı yönleriniz ortaya çıkarken, titiz ve detaycı davranışlarınızın size kazandıracağı avantajları inkar etmemelisiniz. Bugün, dostlarınıza özverili davranacak ve onlardan da aynı davranışları bekleyeceksiniz. Değişimlerden olumsuz etkileniyorsunuz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi hafiflemiş hissedeceksiniz. Çünkü uzun süredir üzerinizde biriken yüklerden kurtuldunuz. İş hayatınız eskiye nazaran daha iyi. Maddi açıdan parlak bir dönem yaşıyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 27 Temmuz 2016 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 27 Temmuz 2016 Çarşamba günlük burç yorumu.