Günlük Burç Boğa Burcu

29 Kasım 2015 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Bugün de çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklarınız nedeniyle yoğun geçebilir. Yine de bunları yerine getirmek için istekli olmanız, çevrenin size bakışını daha da olumlu kılacaktır.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kariyerde ilerlediğiniz yönü değiştirebilecek bir fırsat doğabilir. Yeni bir bölümün yönetimi size teklif edilebilir veya prestijli isimlerin sizinle ilgilendiğini fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Yakın çevrenizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif duyacaksınız.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Ccedil;evre ilişkilerinde kendinize güveniyorsunuz. Sınırlarınızı, liderlik özellikleriyle birleştirerek kullanabileceksiniz. Ay rsquo;ın konumu, sevdiklerinizin isteklerine karşı duramayacağınızı gösteriyor. Fakat şunu unutmayın ki, yaşam sürekli değişiyor ve sizi doğrularınızla yaşamaya çalışıyor, olmanız son derece olumlu.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Para konularında kontrol etmenizi zorlaştıracak bazı olaylar yaşanabilir bugünlerde. İsteyerek ya da zorunlu bir şekilde bütçenizi sıkı tutmak eğilimindesiniz. Buna direnç göstermeyip aksine uyum sağlamak huzur verecek.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

AİLENİZE biraz daha zaman ayırmanız gerekebilir. İçinize kapanmanız sevdiklerinizi üzüyor. Planlarınızı onlarla paylaşmanız çok daha iyi.

Günlük burç yorumları. 29 Kasım 2015 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 29 Kasım 2015 Pazar günlük burç yorumu.