Günlük Burç Boğa Burcu

23 Mayıs 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Önemsediğiniz bir yakınınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandıracak. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz ve ciddi işler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Hatta daha önce yapmış olduğunuz konudan tamamen farklı konular ile ilgilenebilirsiniz. Kazanmak ve başarılı olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve bu arada kendinizi zorlayacaksınız. Girişimde bulunmadan önce bazı korkularınız uyanabilir. Ancak geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için korkularınız ile başa çıkmanız ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bugün önemli kişiler ile görüşebilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Sorumluluk almaktan kaçınarak, başkalarına yığmaya çalışabileceksiniz, fakat patronun bunu fark etmeyeceğinden emin olun. Sonunda durulacaksınız. Geçmişteki kininizin üstesinden gelecek ve sonunda daha iyi yaşamak ve kendinizi sevgilinizin taleplerine daha büyük bir tutkuyla adamak için yeni ve beklenmedik fırsatlar yakalayacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki görevleriniz yorucu gibi görünse de ilginç fırsatların eksikliği hissedilmeyecek. Bugün yeni anlaşmalar için olumlu bir gün. Kendi uzmanlık alanlarında olmasa da, iş arayan gençlerin karşısına çok cazip bir fırsat çıkabilir.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Daha önce yaşadıklarınızın, yaşamsal seçimlerinizin ve bu olayların size verdiği şeklin muhasebesini yapabileceğiniz günler. İzin vermeniz durumunda endişeler artıyor. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Başlattığınız projelerinizi, geliştirmek için planlar yapabilirsiniz. Takım çalışmalarına önem verebilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan, kazanç sağlayabilirsiniz. Yurt dışında, seminerlere katılabilir veya eğitim alabilirsiniz. Bu seyahatler size keyif de verebilir. Ancak ikili ilişkilerinizde, iletişim konusunda, eleştirici bir tutumda olabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Hareketli bir gün. Sabah saatlerinden itibaren birçok kişiyle bir araya gelebilir, telefonla iletişime geçebilirsin.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

İletişim gezegeni Merkür ile bolluk ve bereketi hayatımıza taşıyan Jüpiter arasındaki gergin görünüm, partnerinizle aranızdaki fikir ayrılıklarını tetikler.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Duygusal anlamda biraz düşüşe geçtiniz. Ancak küçük bir umut sizi yeniden sevgiye bağlayacak. Önemsediğiniz kişiden beklediğiniz haberler gelebilir.

Günlük burç yorumları. 23 Mayıs 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 23 Mayıs 2018 Çarşamba günlük burç yorumu.