Günlük Burç Boğa Burcu

18 Eylül 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Ayrıca parasal konulara yönelik hoş fırsatlar çıkabilir.

Boğa Burcu Genel Durum

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. İlişkinize resmiyet kazandırmak isteyeceksiniz; bu da sevgilinizi mutlu edecek ve size karşılık olarak önemli ve özel bir hediye verecek.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

(21 Nisan - 20 Mayıs)Disiplinli olmanız, planlı davranmanız ve ne yaptığını biliyor havası vermeniz insanların gereksiz veya faydasız tavsiyelerle işlerinize karışmasının önüne geçebilir. Günlük burç Aksi takdirde, akıl vereni bol günlerdesiniz diyebilirim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir gündeyiz. İş hayatımızda veya bizim için önemli işlerimizde en zor kararları dahi hızla alabiliriz. Önemli görüşmeler, konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için de güzel günlerdeyiz. Hümanist tavırlar, sosyalleşme, farklı şeyler deneme isteği, öneriler, tavsiyeler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Gün içinde kariyer ve iş konularınız ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu konuda daha ön planda olmak isteyeceksiniz. Yapmış olduğunuz işlerinizi üstlerinize sunabilirsiniz. Finansal konularda daha farklı planlamalar yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak beklenmedik harcamalar bütçenizi aşabilir. Dinlenmek için kendinize zaman ayırın.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Uzun zamandır cesaret edemediğin iş değişikliğini bugün gündemine alacak ve bu konuda adımlar atacaksın.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Aranızda tartışmalar kavgalar eksik olmasa da yakın çevreniz tarafından birlikteliğiniz takdirle izleniyor. Her ikinizin de eleştiriye gelemeyen yönünüz olmasa geciken bazı konular çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanacak.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Haftanın ilk yarısında rasyonel düşüncelerden uzaklaşmak isteseniz de hayatınızdaki kadın figürlerinin baskıcı tutum ve davranışları sizi yorar.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz yerlere yolculuk planlamanız mümkün.

Günlük burç yorumları. 18 Eylül 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 18 Eylül 2018 Salı günlük burç yorumu.