Günlük Burç Boğa Burcu

2 Ekim 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Boğa Burcu Genel Durum

Bugün de çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklarınız nedeniyle yoğun geçebilir. Yine de bunları yerine getirmek için istekli olmanız, çevrenin size bakışını daha da olumlu kılacaktır.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kariyerde ilerlediğiniz yönü değiştirebilecek bir fırsat doğabilir. Yeni bir bölümün yönetimi size teklif edilebilir veya prestijli isimlerin sizinle ilgilendiğini fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Belli bir ilişki, iş birliği veya düzenleme kabul edilebilir olmayan bir zeminde gidip geliyor olabilir. Günlük burç Bu durumda, sizin bir yön belirlemeniz gerekecek. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde hareketlilik gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınızla işe dair fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Vizyonunuzu anlamakta güçlük çekebilirler. Ancak zekanızı kullanarak işleri istediğiniz gibi halledebilirsiniz. Gün içinde ilginç insanlarla bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Partnerinizin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün önemli konular yerine duygusal problemlerinizi abartabilirsiniz. Ortak çalışma bekleyen kişilerin, size olan güvenleri hak etmek için daha çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Unuttuğunuz konuların tekrar karşınıza çıkmasıyla yaşantınıza bir hareketlilik gelecek.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Günün ilk yarısı, bilgi açığınızı tamamlamak, uzmanlardan, danışmanlardan destek almak, mevcut bilginizi pratik edip pekiştirmek için fırsatlar bulabileceğiniz şekilde geçecek. Kısa seyahatler için planlar yapılabilir.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İLİŞKİNİZDE geçmişteki sorunlar tekrar karşınıza çıkabilir. Yaşananları gündeme getirmeyin. Verdiğiniz sözleri hatırlatıp sakince halletmelisiniz..

Günlük burç yorumları. 2 Ekim 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 2 Ekim 2014 Perşembe günlük burç yorumu.