Günlük Burç Boğa Burcu

9 Şubat 2016 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Bugün eviniz ile ilgileneceksiniz ve sevdiklerinize yardımcı olacaksınız. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir ve böylece olaylara bakış açınızın değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Ev veya iş yeriniz ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ancak sabırlı davranmayı başaracaksınız ve bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Canınızı sıkan sorunları zihninizde tartmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Bu sorunların oluşumunda hem kendi, hem de başkalarının payını rahatça görerek çözüme yaklaşmanız mümkündür.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis yaşamınızla ilgili ufak tefek gelişmeler olabilir. Küçük bir fikir ayrılığı, ufak plan değişiklikleri dışında sıradan bir gün geçirebilirsiniz. İşinize heyecan katma fikrini şimdilik bir kenara bırakmanız daha iyi olacaktır.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı gergin ortamlarda konuşmalarınıza dikkat etmeniz faydalı olabilir. Günlük burç Bu aralar çevrenizdeki insanlar bazı başarılara imza atmış ama sizin eliniz boş gibi hissedebilirsiniz ama bu hissiyatınız kalıcı olmayacak. Bu haftanın ilerleyen günlerinde kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni Ay bugün Kova burcunda meydana geliyor. Bu da elektrik ve elektronik, teknolojik, bilişim veya uzay ile ilgili konularda yeni durumlara ve yeniliklere destek oluyor. İnsancıl tarafımız baskın olacak. Belirttiğim konularda hayatımıza yenilikler girebilir, yeni teknolojik cihazlar edinebilir veya kullanmaya başlayabilir, yeni bir web sitesi, blog, Instagram hesabı edinebiliriz. Bu 10 günlük süreçte yeni fikirlerle ilgi odağı olabilir, daha fazla sosyal ilişki geliştirebilir veya ihtiyacı olan kişilere yardımlarda bulunabiliriz. Fakat dün de belirttiğim gibi ufak kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olunmalı bu süreçte. Mücadele etmeyi gerektiren rekabet ortamları olabilir. Kalp ve akıl arasında kalınabilir. Karar verirken ve hareket ederken duygularımız ve mantığımız farklı yönlere gidebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize keyifli günler günler. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün geleceğinizle ilgili konularda daha fazla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizin olduğu konularda araştırma yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız yardımlar sizin daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

İş yaşantınızda kazandığınız başarılar sizi tatmin etmiyor. Daha fazla zafere ihtiyacınız var. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Aşırı hassas bir gündesiniz. Ccedil;evrenizden fazlaca etkileniyor size söylenen her sözün etkisinde kalıyorsunuz. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün dostlarla bir arada geçireceğiniz zaman kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak. Duygusal bağınızın kuvvetli olduğu arkadaşlarınızla yapacağınız paylaşımlar her iki taraf için rahatlatıcı ve geliştirici olacaktır.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Kutsal Kadın... Evli olan Boğa'lar eşleri ile son derece sadakatli ve sevgi dolu bir gün geçirecekler. Eşleriyle olan mutlulukları yüzlerine yansıyacak, gülecekler.

Günlük burç yorumları. 9 Şubat 2016 Salı Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 9 Şubat 2016 Salı günlük burç yorumu.