Günlük Burç Boğa Burcu

18 Nisan 2015 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Boğa Burcu

Güne keyifli başlayacak ve eğlenceli programlar yapacaksınız. Ayrıca görüşmek istediğiniz kişilerle haberleşebilir, özellikle görmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Sinema, tiyatro, sergiler ve açılışlara gidebilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Rahat olmak ve eğlenmek istediğiniz bir dönemdesiniz.  Sosyal statünüzü yükseltmek veya kariyer yapmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Genel Durum

Evinizle alakalı olan bazı beklenmedik masraflar günün konularından biri olabilir. Parasal konulara çözümün gelebileceği bir gündesiniz. Çevrenizi iyi gözlemelisiniz.


Boğa Burcu Kariyer Durumu

Uzun vadeye yayılan bazı planlarla yoğun bir şekilde odaklanabilirsiniz. Yoğunluk yüzünden yorulsanız bile dikkatinizin dağılmasını engelleyin. İyi konsantre olmalısınız.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda sabrınız zorlanıyor olabilir veya bazı konularda öfkenizi kontrol edememeye başlamış ya da başlamak üzere olabilirsiniz. Günlük burç Sakinliğinizi korumaya çalışmalı, grup çalışmalarına veya iş birliğine yatkınlığınızı göstermelisiniz.

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Hafta sonunda kendi duygularınızı ve sizi huzursuz edebilecek koşulları anlamaya gayret edin. Bazı elde olmayan anilikler yaşanabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bir takım korkularınızla başa çıkma adına fırsatlar çıkacak bugünlerde. Biraz daha cesaretli olmalısınız. Bazı atılımları siz yapmazsanız sizin adınıza kimse yapamaz. Bunun için aileden birinin vereceği destek sizi besleyecek.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Günlük burç yorumları. 18 Nisan 2015 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 18 Nisan 2015 Cumartesi günlük burç yorumu.