Günlük Burç Terazi Burcu

30 Haziran 2015 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca duygularınızı rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada güç sahibi olan kişilerden etkilenebilirsiniz ve içinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Ancak kendinizi farklı hissedeceksiniz ve marjinal kişilere ve olaylara ilgi duyacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz aşklar hem tedirgin edici, hem de heyecan verici olabilir.

Terazi Burcu Genel Durum

İkili ilişkilerinizde son derece anlayışlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Herkesin görüşüne kulak verin. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi samimi ortamlarda tartışabilirsiniz.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

Maddiyatla ilgili olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkündür. Ek kaynak bulmak, en azından ek kaynak yaratmak için kullanılabilecek bazı fikirler üretmekle görevlendirilebilirsiniz.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Biraz rahatlamalı ve önünüze çizilen yolun keyfini çıkartmalısınız. Günlük burç Duygusal, sağlıkla ilgili ya da iş hayatınızı ilgilendiren konularda sizin yararınıza olan bir yola girdiniz veya girmeniz sağlanıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Geleceğinizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Planlarınız iptal olabilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İşten gelen fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Meslek gruplarıyla iletişim artabilir. Akşam saatlerinde gevşemeniz için uygun koşullar oluşacaktır.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Hiçbir şekilde dengeleriniz bozmak istemediğiniz için, çevrenizdeki kişiler tavırlarınızdan etkilenebilirler. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil ve olayların olumsuz yönlerini çok çabuk görebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliği sayesinde, önemli aşamalar kaydedeceksiniz. Daha itaatkar olmalısınız.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Zihinsel ve iletişim becerilerini kullanarak yaptığınız bir işiniz varsa bugün her zamankinden fazla şey üretme şansınız olacak. İkna kabiliyetiniz ve sosyal yönünüzün faydalarını alma şansınız açısından yüzünüz gülecek.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Mükemmel hedefleriniz var. Ama bunu finansal olarak düşünmemeniz yersiz. Bazı yeniliklerin size iş kapıları açacağından şüphe duymayın.

Günlük burç yorumları. 30 Haziran 2015 Salı Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 30 Haziran 2015 Salı günlük burç yorumu.