Günlük Burç Terazi Burcu

6 Ekim 2015 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bazı karışıklıklar olabilir... Özellikle organizasyonlar ile ilgili ortaya çıkabilecek sürpriz değişikliklerden rahatsızlık duyabilirsiniz. Aslında olaylara daha özgür ve farklı açılardan bakmayı başarabilirseniz, sorunları çözmeniz mümkün olabilir. Hatta kendinizi ve sahip olduğunuz özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Yeniliklere açık olun ve isteklerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Bugün kendinizi daha canlı ve istekli hissedeceksiniz. Bu arada parasal sorunlarınızı büyütmeyin... Olayları akışına bırakın.

Terazi Burcu Genel Durum

Yakın çevrenizin itici gücünüz olabileceği bir gündesiniz. Hangi konunun üzerine gitmek isterseniz isteyin, etrafınızdaki insanların yoğun desteğini arkanıza alabilirsiniz. Bu şartları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

Uzun görüşmelerin ön plana çıkabileceği bir döneme gireceksiniz. İletişimin açık olmasından faydalanıp konuşmayı sonraya bıraktığınız konuları da gündeme taşıyabilir, birçok alanda ilerleyeceğiniz yolu çizebilirsiniz.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda şartlarınızı dayatmak konusunda ısrarcı olacağınız kişiler söz konusu olabilir. Günlük burç Ancak, bu yolu seçmeniz durumunda hararetli bir tartışmayı başlatabileceğinizi veya yüksek sesli tepkilere hazır olmanız gerektiğini hatırlatmak isterim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Başarı için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. İlişkileriniz önem kazanabilir. Hırslı bir gündesiniz fakat öğleden sonra işlerinizde yavaşlamalar meydana gelebilir. Planlarınızdaki değişiklikler sorumlu olduğunuz konularda aksamalar meydana getirebilir.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Enerjinizin yoğunluğu aşk yaşantınızı da olumlu etkileyecek. Partnerinizle birlikte kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Hoşgörülü ve canlı yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız. Bugün bilgilerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Ccedil;evrenizde bir çok organizasyon işlerinde öncülük yapacaksınız Ccedil;ocuklarla ilgili bazı aktivitelerin gündem kazanması söz konusu.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Dışarıda geçirdiğiniz zaman ve mesleki konulara öncelik vermeniz sevdiklerinizden sert tepkiler almanıza sebep olabilir. Kızmak ve savunmaya geçmek yerine sizi ne kadar önemsediklerini görmeye ve özen göstermeye çalışın.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Duygularınızı özellikle kendinize çok yakın bulduğunuz insanlara açıklama ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu konuda yanılmak istemiyor kelimelerinizi dikkatli seçiyorsunuz. Hem duygusal, hem zeki ve akıllısınız.

Günlük burç yorumları. 6 Ekim 2015 Salı Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 6 Ekim 2015 Salı günlük burç yorumu.