Günlük Burç Terazi Burcu

1 Ekim 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Karmaşık duygular ve yoğun heyecanlar hissedeceğiniz bir gün. Ancak arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alacak ve dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada beklentilerinizin gerilimini sevdiklerinize ve çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini de hissedebilirsiniz. Aceleci davranmayın ve olayları fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve idealleriniz ile ilgileneceksiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz ve sanatçılar ile birlikte olabilirsiniz.

Terazi Burcu Genel Durum

Endişelerinizden kurtulacak ve günlük yaşamınızı daha iyi yaşayacaksınız. İşlerinizin bir kısmını arkadaşınıza devretmeye ne dersiniz? Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Kafanızdaki sinir bozucu düşüncelerden kurtulmakta zorlanabilirsiniz. Günlük burç Belki de takıntı haline gelen bu düşüncelerden kurtulmak yerine, size ne anlatmak istediğine bakmanız yararınıza olur. Daha önce katılmadığınız aktivitelere katılmanız fırsatlar yaratabilir. Ailenizi ilgilendiren işle veya kurs ya da seminerlere katılmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi kişisel alanda daha canlı ve pozitif kılmakta. Duygusal açıdan yenilikler yapmaya açıksınız.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Bugün Ay düşüncelerinize yoğunluk kazandırıyor. Estetik yönden kendinize güvenmenize rağmen, isteklerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyor ve kendi çabanızla bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bugün dengelerinizi korumalı ve yaşam konforunuzu besleyecek çalışmalara daha belirgin bir şekilde yönelmelisiniz.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Yeniay bu kez burcunuzda gerçekleşecek ve size hem yaşam biçimi ve bireysel atılımlar hem de dış görünüşünüzü değiştirme açısından fırsatlar sunacak. Bir takım kararlar almak ve kişisel projelere adım atmak için ideal olabilir.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Hayatınızın tüm alanlarında, koyduğunuz hedefler dahilinde mantıklı, olası ve sonuca ulaşabilecek başlangıçlar yapabilecek düzeydesiniz.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi desinlere gitmek için başkalarına melek gibi kanat açmaya çalışıyorsunuz. Bu durum çok hoş ama içinizden gelerek yaparsanız çok daha iyi olacak. Duygularınızı harekete geçirme zamanıdır...

Günlük burç yorumları. 1 Ekim 2016 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 1 Ekim 2016 Cumartesi günlük burç yorumu.