Günlük Burç Terazi Burcu

25 Kasım 2014 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Detayların önemli olduğu iş yapanlar için verimli bir gün olabilir ancak ayrıntıların dağıtıcı etkisine kendinizi kaptırmayın ve sorunları büyütmekten kaçının. Eskiden saygı duyduğunuz kişileri daha derinden inceleyebilirsiniz ve duygularınızın değiştiğini düşünebilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulamanız mümkün. Ancak sorgulamalarınızı fazla derinleştirmeyin ve olaylara daha gerçekçi bir açıdan bakmak için gayret gösterin. Yoksa pratik işlerinizi yaparken bu durum dağıtıcı olabilir. Biraz daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Özellikle sevdiklerinize karşı anlayışlı olmaya özen gösterin.
 

Terazi Burcu Genel Durum

Sağlığınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Daha dengeli bir beslenme programı yapmak, bir spor merkezine üye olmak veya kötü bir alışkanlığı bırakma kararı vermek günün ana konuları olabilir.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sağlığınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Daha dengeli bir beslenme programı yapmak, bir spor merkezine üye olmak veya kötü bir alışkanlığı bırakma kararı vermek günün ana konuları olabilir.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Sanatsal, yaratıcılık gerektiren veya maddi konularda başkalarının verdiği sözlere göre hareket etmemenizde fayda var. Günlük burç Zira, karşınızdaki kişiler yanıltıcı olabilir ya da sözlerinin gereğini yerine getiremeyebilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün iletişime dair konularda patlama yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki tanıdıkları ziyaretler, işe dair görüşmeler ve yazışmalar açısından yoğun bir gün olabilir. Kardeşlere özellikle de kız kardeşlere dair konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Oluşan yeni durumlar sayesinde kardeşlerinizle olan bağlarınız kuvvetlenecek.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Ailenizin tutucu davranışları karşısında, bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bugün enerjinizi kontrol etmeli ve sevdiklerinizi üzmekten vazgeçmelisiniz. Onların farklı düşünceleri sizi üzmemeli ve olayları olduğu gibi kabul etmeli, karşınızdaki kişilerin kişiliklerini değiştirmemelisiniz. Göz sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Ailenizle bazı tartışmalar yapabilirsiniz. Bunlar biraz moralinizi bozsa da çabuk toparlanıp neşenizi bulacaksınız. Dostlarınıza pozitif enerji saçıyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 25 Kasım 2014 Salı Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 25 Kasım 2014 Salı günlük burç yorumu.