Günlük Burç Terazi Burcu

3 Ağustos 2015 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Ay sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor ve buna bağlı olarak duygularınız da hareketli... Hormonlar davranışlarımızı yönetiyor ve Ay_da vücudumuzdaki bütün sıvıları ve salgıları yönetiyor. Bu nedenle davranışlarımızı denetlemek zor. Fakat Ay gibi hareket halinde olmak rahatlatıcı ve bugün siz de hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle havadar yerlerde bulinmak, cemiyet hayatı, sosyal ve kültürel faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada duygularınızın değişiyor olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle tutkuyla bağlandığınız şeylere yönelik değiştirici olaylar sarsıcı olabilir fakat bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde haliniz değişecek.
 

Terazi Burcu Genel Durum

Yeni ilişkiler kurduğunuz insanlar size bugün oldukça etkileyici gelebilirler. Yine de bu kişileri iyi inceleyin. İlişkilerinizi gelecekte ne kadar ileri götürebileceğinizi doğru biçimde değerlendirin.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

Maddiyatla ilgili olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkündür. Ek kaynak bulmak, en azından ek kaynak yaratmak için kullanılabilecek bazı fikirler üretmekle görevlendirilebilirsiniz.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanmanız, sihirbazlık yeteneklerinizi göstermeniz yaratacağınız etkiyi büyütüp kalıcı hale getirecektir. Günlük burç Belli konularda pozisyonunuzu güçlendirmek, girişimlerde bulunmak veya ilerlemek istiyorsanız uygun koşullar önünüzde. Harekete geçmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızı işe dahil etmek için motivasyon arttırıcı fikirler geliştirebilirsiniz. İş hayatınızda hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha cesaretli hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Duygularınızı yoğun yaşamaktan yanasınız. Ccedil;evresel iletişimlerde kısa paslaşmalar gündeme gelirken, bugün risklerden uzak kalmalısınız. Maddi konularda değişimler söz konusu olacak. Karar vermeden önce dikkatli olmalısınız. Bugün takıntılarınızdan uzaklaşmalısınız. Sezgileriniz çok güçlü olduğu bir gün ve her konuyu derinlemesine çözüyorsunuz.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Enerjisi yüksek insanlarla bir arada olacaksınız. Dostlarla bir arada yapılacak aktiviteler, yaşanacak deneyimler için ideal bir tatil günü olabilir. Yeni dostluklar ve belki de kafa dengi beraberlikler çıkabilir günün sonunda.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

içinize kapanık tavırlarınız ve sorunlarınızı kafanıza takmanız sizi daha da agresif ve çekilmez hale getiriyor. Etrafınızdaki insanlar bu tavırlarınızdan çok rahatsız oluyorlar.

Günlük burç yorumları. 3 Ağustos 2015 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 3 Ağustos 2015 Pazartesi günlük burç yorumu.