Günlük Burç Terazi Burcu

27 Ağustos 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve bazı davranışlarını çılgınlık olarak yorumlayabilirsiniz. Fakat bu durum sizi özgürleştirebilir ve olaylara daha farklı açılardan bakmanıza yardımcı olabilir. Bu arada özgür aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Sevdiğiniz ile birlikte çeşitli davetlere katılabilirsiniz ve farklı eğlenceler keşfedebilirsiniz. Daha önce ilginizi çekmeyen konular ve kişiler dikkatinizi çekebilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kendinizi yenilemek, gençlik, estetik ve benzeri konular ile ilgili gelişmeleri takip edebilir ve yeni yöntemleri uygulamak isteyebilirsiniz.
 

Terazi Burcu Genel Durum

İnsanların size doğru bir çekim hissedeceği saatler geçireceksiniz. Cazibeniz sizi ilgi odağı yaparken, ilgiden hoşlanıp sosyal ortamlarda geçirmeye ayırdığınız vakti de uzatmaya başlayabilirsiniz.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

Hesapları kontrol etmek için uygun günler geçireceksiniz. Muhasebe bölümünün yapmış olduğu ufak da olsa bir hatayı bulabilir ve bunu, ileride yükümlülükler getirmeden önce düzelttirebilirsiniz.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Bugün bazı konuların sizin istediğiniz yöntemlerle çözülmesi kolay olmayabilir. Günlük burç yorumları Dolayısıyla, doğru diyalog kurmanın zor olduğu bir günde olduğumuzu hatırlayarak ısrarcı olmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Kişisel gelişim konuları öne çıkıyor. Gizlilik ve geçmiş olaylarla ilgili düşünüp durmak yerine daha somut adımlar atma zamanı gelmiş gözüküyor. Sizi yıpratan olayları geride bırakmak ve yük haline gelen sorumluluklarınızı hafifletme yönünde girişimleriniz olacak. Bu konular hakkında bir uzmanla görüşmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Sinirleriniz çok çabuk değişime uğruyor. Kendinizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Zihniniz oldukça karmaşık bugün. Dış sesinizden çok iç sesiniz aktif sanki. Zihin yorucu işlere pek yeltenmeyin. Zira hem emek sarf etmiş hem de hata yapmaktan kaçamamış olabilirsiniz. Etrafınızdaki sessizlik işe yarayabilir.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

YALNIZ başınıza kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu yalnızlığın süresini fazla uzatmayın yoksa melankolik bir ruh haline geçebilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 27 Ağustos 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 27 Ağustos 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.