Günlük Burç Terazi Burcu

19 Mart 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde uyanabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel açıdan gerilim hissedebilirsiniz ve huzursuzluk duyabilirsiniz fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Dikkatinizi dış dünyaya yöneltecek ve çevrenizde olup bitenler ile ilgileneceksiniz. Bu arada size ihtiyacı olan yakınlarınız ve sevdikleriniz ile ilgilenebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler keyfinizi yerine getirecek. Dostlarınızın daveti ve ilgisi moralinizi yükseltecek ve gerilim hissettiğiniz konu ile ilgili bakış açınız değişecek.

Terazi Burcu Genel Durum

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Maddi, ticari ya da işle ilgili alanlarda büyümenizi ve ait olduğunuz topluluklarda tanınmanızı sağlayabilecek seçeneklere sahipsiniz. Günlük burç Dolayısıyla, bu alanlarda en hızlı ilerlemenizi sağlayacak konuyu seçmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilk buluşmalar veya sevdiğimiz kişilerle yapacağımız sevgi paylaşımlarını arttırabileceğimiz randevular için çok uygun romantik ve sevecen etkilerle dolu. Yalnız olanlar yeni birileriyle duygusal paylaşımlar yaşayabilirler ya da ilişkisi olanlar sevdikleri kişilere daha da fazla bağlanabilirler. Her tür sevgi temalı ilişkide bağları kuvvetlendirebileceğimiz günlerdeyiz. Ancak, maddi başlıklı konular ya da sahip olduğumuz şeylerle ilgili başlıklar dikkatli adım atmayı ve dikkatli olmayı gerektiriyor bu esnada unutmayalım! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Burcunuzun güçlü olduğu bire bir iletişim becerisi bugün oldukça işinize yarayacak. Bugün eşinizle ya da ortağınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde dengeyi bulmanız çok kolay olmayabilir. İlişkilerde normalden daha açık sözlü ve cesur olabilirsiniz. Açık düşmanlarınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Bugün iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsin. Kıskançlık, güven gibi konularda abartıya kaçabilirsin.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Maddi konularda Venüs’ün geri hareketi sizi de etkileyecek. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplininizle göz dolduracaksınız.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerinize canlılık katacak.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Boş yere enerjinizi harcamanızdan dolayı yorgunluktan şikayet edebilirsiniz. Temel olan işleri değil lazım olmayacakları seçmeniz sizi zorlayacak.

Günlük burç yorumları. 19 Mart 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 19 Mart 2018 Pazartesi günlük burç yorumu.