Günlük Burç Terazi Burcu

17 Eylül 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar duygularınızı yükseltecek. İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir gün geçireceksiniz. Aynı zamanda kendi içinize dönüp,  kendinizi keşfetmek isteyebilirsiniz. Özgür kişiler ve yeni keşifler ilginizi çekecek. Bilgisayar teknolojisi ile ilgili en son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bilgiye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz ve önemsediğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Kişisel gelişim ve bilinçaltını araştıran konular ilginizi çekecek. Ayrıca fantastik konular, yoga ve meditasyon benzeri konulara ilgi duyabilir ve farklı felsefeleri araştırabilirsiniz.

Terazi Burcu Genel Durum

İç dünyanızda olan bitenleri tanımanız sayesinde, dış dünyaya yansıttıklarınızın ifade şeklini de dürtüleriniz değil, kendiniz belirleyeceksiniz. İleriki günlerde yaklaşımlarınız değişirse, bu değişimin temelleri bugün atılabilir.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizde olan bitenleri farklı bir pencereden izlemenizi gerektirecek şartlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, bazı kişilere daha farklı davranmak, planları yeni bir yöntem ile uygulamaya koymak gerekebilir. Şartlara direnmeyin.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilerin gerçekçi yaklaşımlarını veya doğru motivasyonlarını anlamakta zorlanmanız ilişkilerde sıkıntı yaratabilir. Günlük burç Bunun yerine, net sorular sormanız durumunda fayda sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Medya ve reklamcılık konularıyla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sabah saatleri bu alanlardaki çalışmalarınızı tamamlamanızı kolaylaştıracak olumlu enerjiler var. Yurtdışından alacağınız haberler sayesinde ortaklaşa konularda yeni gelişmeler olabilir. Ancak yeni kararlar almakta aceleci davranmayın.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Venüs bilinç altınızın daha da yoğunlaşmasına neden oluyor. Kararsız davrandığınız günlerde sevdiğiniz kişi, anında size destek oluyor. Fakat bugün onun da sorunları olabilir ve size ihtiyaç duyabilir. Onun isteklerini görmezlikten gelemezsiniz. Karşılık vermek için tam sırası. Kendinizi çevrenizden soyutlamanız gereken bir gün değil.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Bugün ne söyleseniz sanki insanlar sizi yanlış anlıyor. Kendinizi doğru ifade etmek konusunda şanslı değilsiniz. Önemli ve herkesin gözünüzün içine baktığı konuşmalara yeltenmeyin. Hatalı bir cümleyi aleyhinize çevirebilirler.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

MASAYA yumruğunuzu vurmanın zamanı geldi de geçiyor. Sessiz kaldıkça herkes üstünüze geliyor. Özgürce fikirlerinizi söylemelisiniz.

Günlük burç yorumları. 17 Eylül 2014 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 17 Eylül 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.