Günlük Burç Terazi Burcu

19 Aralık 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Terazi Burcu

Güne yoğun duygular ve nedensiz gerilimler hissederek başlayabilirsiniz. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili ani değişikler olabilir ve bunun huzursuzluğunu hissedebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Hareket halinde olmak ve seyahatlere çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Yapıcı ve kararlı davranmak için gayret gösterin. Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya çok daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Aslında projelerinizi gerçekleştirmeniz ve kazanç sağlamanız mümkün fakat makul olmanız gerekiyor. Kendinizi ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının.

Terazi Burcu Genel Durum

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.


Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyanızdaki hareketlenmeler, aklınızı karıştırabilir. Çevrenizdeki güvendiğiniz kişilerle toplantılar gerçekleştirebilir veya görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle para akışı konusunda konuşmak istediğiniz çok şey olabilir.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Uzlaşmacı olmanın faydasını görebileceğiniz zaman dilimi. Günlük burç Dikkatle dinlemelisiniz, ama sizi çok fazla ilgilendirmeyen konular için bağlayıcı sözler vermeniz ya da anlaşmalar imzalamanız doğru olmaz. Belli amaçlar için çalışmayı, zaman ve enerji harcamayı kabul etmeniz takdir görmenizi sağlayabilir. Yardımlar çabuk unutulur, farklı şeyler yapıp hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün başkalarından destek konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Projeleriniz olgun yaştaki otorite figürleri tarafından desteklenebilir. Ancak bu durum istediğiniz sonuca hemen ulaşmanızı sağlamayabilir. Uygun koşulların oluşmasını beklemeniz gerekecek. Yeni projeleriniz için biraz daha sabırlı olmalısınız.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Ay'ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Mars kombinasyon burcunuz Kova'daki yolculuğuna devam ediyor. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Neye ne kadar harcıyorsunuz ve bu sizin bütçenizi ne kadar etkiliyor diye bakmanız gerekebilir bugün. Yaratıcılık isteyen bir faaliyetin içinde yer almanız ve hatta bu konuda yeteneklerinizi sergilemeniz beklenebilir.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Yeni başlayan ilişkiler, arkadaşlıklar varsa bunun sayesinde tanıyacağınız insanlarla beraber iş konusunda atılımlar, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 19 Aralık 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç. Terazi burcu 19 Aralık 2014 Cuma günlük burç yorumu.