Yengeç Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 2017 Genel Bakış

Yengeç burcu, 2016 yılında Satürn'ün olumsuz etkilerinizi fazlasıyla hissettiniz ve sürekli olarak kısıtlandığınızı düşündünüz. Düşüncelerinizde haklılık payı var. Zorluklar size çok fazla şey öğretmiş olmalı. Kişiliğiniz, hayata bakış açınız daha da sağlamlaştı. Gerçekleri görmeye, realist davranmaya başladınız. Satürn, 2017 yılında konumunu değiştirmeye başlıyor ve hayatınızın en önemli kısımlarında biraz daha özgür olacaksınız. Girişimlerinizden bu yıl içerisinde fayda sağlayabileceksiniz.

2017 yılında Haziran ayında Jüpiter'in etkileri de iyi anlamda burcunuzda olacak. Kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Sürekli olarak gelişim gösterecek ve değişime ayak uydurmakta zorlanmayacaksınız. Beklediğiniz veya beklemediğiniz birçok fırsat bu yıl sizi bekliyor olacak. Yapmanız gereken tek şey, yeteneklerinizi doğru kullanmaya çalışmanız. İşlerinize ve hedeflerinize odaklanmalısınız. Bazılarınızın ilgi alanı değişiklik gösterecek ancak adapte olmakta pek zorluk çekmeyeceksiniz.

Yengeç burcu, hayata daha pozitif bakmaya başlıyorsunuz. Eğitim hayatına devam eden Yengeçlerin gezegenlerden alacağı destekle beraber kendilerini geliştirme imkanları var. Hem maddi hem de manevi anlamda sizi destekleyecek olan Jüpiter sayesinde daha önce hiç denemediğiniz işlere yönelebilirsiniz. Eğitimini bu yıl içerisinde tamamlayacak olan Yengeçlerin iş hayatına hızlı bir şekilde girme ihtimalleri var. İş, eğitim, sosyal ve ev hayatınızda karlı çıkacağınız bir yıl sizi bekliyor.

2017 yılında gezegenlerin hareketlerini takip etmeniz gerekiyor. Uranüs'ün bu yıl içerisinde sosyal hayatınız ve sosyal hayatınızda kurmuş olduğunuz arkadaşlıklar açısından sizi farklılaştıracak olmasını söyleyebiliriz. Sürekli olarak deneyimler kazanacak ve değişimlere açık olacaksınız. Önünüzde bulunan uzunca süreçte yatırımlara daha fazla yönelebilir, borçlar ve alacaklar konusunda da şanslı olabilirsiniz. Maddi konularda ani dalgalanmalar olacak gibi duruyor.

Yıl içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak ve sizin de bu duruma hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bu dönem içerisinde eşiniz veya birlikte iş yaptığınız kişinin maddi imkanlarından faydalanma ihtimaliniz var. Çevrenizde bulunan kişiler de atacağınız yeni adımlarda sizi destekliyor olacak. Ani değişim ve gelişmelerin gezegeni olarak bilinen Uranüs, zaman zaman kararsızlık yaşamanıza neden olabilir. Gün geçtikçe kendiniz için daha fazla girişimde bulunacak ve gücü elinize alacaksınız.

Yengeç burcu, para evinizde bulunan Satürn sayesinde maddi açıdan pek fazla zorlanmayacaksınız. Engeller olmayacak ve sahip olduğunuz gücü daha da artırabileceksiniz. Mesleki açıdan belirli yeteneklere sahipsiniz ancak en iyi düzeyde kullanamıyorsunuz. Kazanç kapılarını aralamak istiyorsanız, daha sağlam adımlar atmalısınız. Artan maddi olanaklar sayesinde finansal açıdan yüzünüz gülmeye başlayacak.

Gezegenlerin olumlu etkileri olduğu kadar olumsuz etkileri de var ancak olumsuz etkilerden dolayı güç kaybetmeyeceksiniz. Kontrol sizin elinizde bulunuyor. Mantığınızı kullanmayı ve hayatınızın her alanında dengeyi sağlamalısınız. Yılın tamamında arayış ve yenilikler içerisinde olacaksınız. Farklı işlere, farklı planlamalara yönelebilirsiniz. Söz konusu kendi hayatınız olduğunda dış etkenlere karşı biraz daha sakin kalmalısınız.

Yaratıcılık ve hırs, Plüton sayesinde burcunuzla buluşuyor. Hayatınızın hemen her alanında mücadele etmek isteyeceksiniz. Kişiliğinizi ortaya çıkartacak davranışlar sergileyeceksiniz. Sizi zora sokacak durumlar içerisine gireceksiniz ancak doğru bildiğinizden şaşmamanız gerekiyor.

Yengeç burcu, 2017 yılının Mart ve Eylül aylarında ortaklık ve yakın ilişkiler konusunda kafanız biraz olsun karışacak. Olumsuz durumların çok fazla büyümesine izin vermemelisiniz. Bazılarınız zorluklar karşısında pes edebilir ancak karşınıza çıkan olumlu veya olumsuz her ne varsa hepsinden ders çıkartacaksınız.

Yengeç Burcu 2017 İş Hayatı

Yengeç burcu, geride bıraktığımız yıl içerisinde maddi anlamda hem zorluklar hem de güzellikler ile karşılaştınız. Sıkıntılı durumları fırsata dönüştürmeyi başaranlarda oldu. 2017 yılında parasal konularda fazlasıyla şanslı olacaksınız. Yılın ilk günlerinden itibaren fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye başlayacaksınız. Yeteneklerinizin farkına varacağınız bu yıl içerisinde büyük kazanımlar elde etmeniz gerekiyor. Kolay para kazanıyor olacaksınız ancak kazandığınız parayı kolayca harcama ihtimaliniz de var.

Uranüs, 2017 yılı içerisinde işbirliklerinde sizi etkiliyor olacak. Bazılarınız söz konusu iş hayatları olduğunda özgürlük arayışında olacak. Özellikle Mart ayından sonra özgürlük ihtiyacınız çok daha fazla olacak. Bazılarınızın ortaklıklarında aksaklıklar meydana gelecek ve bu nedenle anlaşmayı sonlandırma ihtimaliniz de ortaya çıkacak. Önemli adımlar atacaksınız, cesaretinizi de doğru kullanıyorsunuz ancak dengeli olmanızda yarar var.

Mart ayından sonra ortaklıklar konusunda daha şanslı olacaksınız. Hukuk üzerine meslek hayatını sürdüren Yengeç burcu insanları daha objektif bakış açısında sahip olacak. Ne olursa olsun, daha adil olmalı ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmelisiniz. Bazı kararlar alacaksınız ve aldığınız kararları uyguladığınız sürece başarılarınız her geçen gün daha da artmaya başlayacak.

Plüton, 2017 yılında burcunuzla olan etkileşimine devam ediyor. Kariyer hayatınıza odaklanacak ve yoğunlaşacaksınız. Üstünüz olan kişilerle paylaşımlarınızı yaparken pek fazla engelle karşılaşmayacaksınız. Korkularınız var ancak tüm bunları kenara bırakmanız gerekiyor. Cesur olmalı ev sahip olduğunuz soğukkanlılığı da mutlaka korumalısınız. Bir karar alacağınızda mutlaka stratejik davranmanız gerekiyor.

Temmuz 2017'ye kadar olan dönemde iş hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Önemli konularla karşılaşacaksınız ve çözmeniz gereken problemler olacak. Sahip olduğunuz değerli enerji var. Zaman zaman kendinizi çalışma hayatınızın yoğun temposundan dolayı yorgun hissedebilirsiniz ancak ortaya mutlaka bir güç koymanız gerekiyor.

Ağustos ve sonraki aylarda iletişim açısından çok daha iyi bir dönem sizi bekliyor olacak. Kendinizi ifade etmede pek fazla sorun yaşamayacaksınız. Özellikle katılacağınız toplantılarda ön plana çıkmanızı sağlayacak konuşmalar dikkat çekici olacak. Yapacağınız görüşmelerinden de iyi geri dönüşler alacaksınız. Şans, 2017 yılının ikinci yarısında daha da artacak gibi duruyor. Fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz.

Yengeç burcu, 2017'nin son günlerinde Venüs'ün burcunuzda olacak olması, dış ülkelerden kaynaklı işler yapmanızı sağlayabilir. Yabancı kişilerle iş toplantıları yapacak, yeni ortaklıklar için önemli adımlar atabileceksiniz. Yoğun bir hayat sizi bekliyor Yengeç burcu, 2017 yılına kendinizi hazırlamalısınız.

Yengeç Burcu 2017 Aşk Hayatı

Yengeç burcu, 2017 yılında daha farklı hisler ve davranışlar içerisinde olacaksınız. Yeni yılın gelmesiyle beraber aşk hayatınızda değişim rüzgarları esmeye başlayacak. Arayış içerisinde olacaksınız ve aslında bu durum birlikteliği olmayan Yengeç burcu insanları için doğal. Jüpiter'in burcunuzla etkileşimde olması, bazılarınızın yasak aşk ilişkilerine eğilim göstermesine neden olabilir. Yasak ilişkilerde duygusal açıdan tatmin olmayı düşünüyorsanız yanılabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz oldukça yüksek.

Mars, 2017 yılının ilk yarısına kadar aşk hayatınıza doğrudan etki içerisinde olacak. Etkilerin sizi daha farklı maceralara sürükleyecek olması aşikar. Birlikteliği olanların davranışlarını biraz daha gözden geçirmesi gerekiyor. Sahip olduğunuz ilişkiden memnunsanız asla ama asla gizliliğe yönelmemelisiniz. Toplumdan dışlanmanıza neden olabilecek hiçbir şey yapmamalısınız.

2017 yılının belirli dönemlerinde karşı cinsle olan ilişkilerinizde aksaklıklar meydana gelecek. Sıkıcı günler içerisinde olacaksınız. Özellikle Temmuz ayından sonra birlikteliğiniz için risk teşkil eden durumlar meydana gelebilir. Sorun ve tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor. Daha önceleri çözüme kavuşturduğunuz tartışmaların tekrar gündeme gelecek olması canınızı sıkabilir.

Yengeç burcu, 2017 yılının son çeyreğinde aşk hayatınızı baştan sona değiştirmenizi sağlayacak gelişmeler ve fırsatlar gündeme gelebilir. Uzun süredir aradığınız ve hayalini kurduğunuz mutluluğa bu dönem içerisinde kavuşma ihtimaliniz var. Bir kişiyle yakınlaşacak ve kendinizi kaptıracaksınız ancak yine de dikkatli olmanız gerekiyor. Sabırlı olmalı, aceleci davranmamalısınız.

Evli olan Yengeç burcu insanları yılın sonlarına doğru eşinizle tartışmalar sıkça yaşanacak gibi duruyor. Sorunları gözünüzde büyütmek ve birbirinizi kırmak yerine kökten çözümler üretmeniz daha doğru olacaktır. Mutlu yuva hayalinizi düşünmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Sorunlar sadece sizden kaynaklı olmayabilir ancak özverili olmak da bir şey kaybettirmeyecektir.

Yengeç Burcu 2017 Sağlık

Yengeç burcu, geride bıraktığımız yıl içerisinde sağlığınızı zorlayacak olumsuzluklarla sıkça karşılaştınız. 2017 yılına geldiğimizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sağlığınıza gereken önemi verecek ve sizin gergin olmanıza neden olan ne kadar olumsuzluk varsa da hayatınızdan çıkartacaksınız. Kendiniz, kendi sağlığınız için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Endişelerinizden kaynaklanacak sorunlar için çözüm yolları aramalısınız.

2017 yılında hayatınızla çok fazla uğraşmak yerine sorun ve sıkıntıları umursamamalısınız. Söz konusu sağlığınız olduğunda yıpranmamanız gerekiyor. Süregelen sağlık probleminizle ilgili ilerleme kaydedilmiyor olması sizi yıldırmasın. Dirençli ve istekli olmalısınız. Kendinize inandığınız sürece her şey daha iyi olacaktır. Yersiz korkularınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor. Yengeç burcu, 2017 yılında sağlığınıza önem vermelisiniz.

Yengeç Burcu 2017 Falı. Yengeç Burcu 2017. 2017 Yengeç Burcu Fal.