Yengeç Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 2018 Genel Bakış

Yengeç burcu, 2018 yılı geçen yıl içerisinde bulunduğunuz mantık ve duygusal açıdan gelişim sürecinin tamamlandığı yıl olarak ön plana çıkıyor. Geride bıraktığımız yıl içerisinde ayak uydurmakta zorlandığınız, gelişmeleri takip ederken çoğu zaman bıktığınız bir süreç geçirdiniz ancak bu sürecin sizi daha da olgun bir insan yaptığını görmezden gelemez veya inkar edemezsiniz. Daha önceleri kendi kendinizi kısıtladığınız konularda artık daha özgür olduğunuzu rahatlıkla görebileceksiniz.

Sizin hissettiğiniz değişim sadece duygusal değil. 2018 yılında Uranüs'ün size sağlayacaklarını saymakla bitiremeyiz. Özellikle işle ilgili konularda kimse sizin önünüzü kesemeyecek. Elde etmek istediklerinizi teker teker ancak zamanla elde edeceksiniz. Olumlu etkiler alacağınız bu süreci iş ve kariyer açısından elinizden geldiği kadar iyi değerlendirmeye çalışın. Aksi halde çalışmalarınızın boşa gitme ihtimali de var.

Finansal durumunuz yılın genelinde iyi durumda gibi görünmekte ancak ev ve diğer harcamalarınızda ipin ucunu kaçırmamaya çalışın. Burcunuzun özelliklerinden dolayı pek zevkinize düşkün harcamalar yapmıyorsunuz ancak yine de söylediğimiz gibi dikkatli olmanızda yarar var. Maddi anlamda özgürlüğünüz elinizde bulunmuyorsa, acil ihtiyaçlarınız dışında isteklerde bulunmanız sadece sizi zora sokacaktır.

Yengeç burcu, 2018 yılının tamamında sosyal, arkadaşlık, aşk ve özellikle aile konularında kendinizi fazlasıyla heyecanlı ve istekli hissedeceğiniz için çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki bağların daha da sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, 2018 yılında küs olduğunuz, uzun süredir birbirinizi aramadığınız ancak içten içe özlem duyduğunuz kişiyi de gururunuzu bir kenara bırakıp arayacaksınız.

Her açıdan sizin için güzel bir başlamakta. Sahip olduklarınızı tekrardan gözden geçirmeniz gerekli. Sizin için neyin daha kıymetli olduğunu neyin ise geri planda kaldığını anlamalısınız. Sizi zorlayacak pek fazla engelle karşılaşmadığınız için bu konuda rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Elinizdeki gücün kıymetini bilin. Sizin içinize dert olan ve sürekli düşündüğünüz olumsuzlardan da nasıl kurtulacağınızı iyi biliyorsunuz.

Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, geçen yılın son zamanlarında aldığınız düşük notların iç dünyanızda size zarar vermesine müsaade etmeyin. Yeni yılın altı aylık sürecinde ortaya koyacağınız mücadele sayesinde düşük notlarınızı da toparlayabilecek, istediğiniz sonuçları elde edecek ve sizden yana olan beklentilere de en doğru şekilde cevap verebileceksiniz. Doğru kararlar alın ve geleceğiniz için gereken neyse onu yapmaktan asla çekinmeyin.

Yengeç burcu, 2018 yılında aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. İletişimden kaynaklanan olumsuzluklar karşınıza çıkmayacak. Geçen yıl aile bireylerinin üzerinizde baskı oluşturduğunu düşünüyordunuz ancak bu yıl böyle bir şikayette bulunmayacaksınız lakin mantıklı adımlar atmalı, size uygun bir hayat yaşamalısınız. Aileniz, size uygun görmediği davranışlarınızla ilgili telkinde bulunabilir.

2018 yılında alışkanlıklarınız ve ilgi duyduklarınız değişim gösterecek. Daha önceleri ilginizi çekmeyen hobilere yönelebilirsiniz. Tüm bunlar sosyal açıdan sizin daha hareketli bir insan olmanızı sağlayacağı için yeni arkadaşlıklar kuracaksınız ve kim bilir, yeni bir arkadaşlığın yeni bir aşka dönüşme ihtimali de var. Arzu ettiğiniz düzenli ve huzurlu hayat çok uzakta değil ancak biraz mücadele etmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu 2018 İş Hayatı

Yengeç burcu, 2018 yılının başlarında iş ve kariyer hayatınızla ilgili durup düşünmeniz gerekiyor. Geride bıraktığımız yıl içerisinde neler başardınız, hangi konularda başarısız oldunuz ve bundan sonra hangi başarıları elde edebilirsiniz? Kendinize tüm bunların cevabını vermelisiniz ve son olarak acaba şu an ki işimden memnun muyum, ne kadar yükselebilirim demelisiniz. Kendi kendinize verecek olduğunuz cevaplar 2018 yılında iş hayatınızın nasıl geçeceğinin habercisi olacaktır.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde çok fazla başarısızlıkla karşılaştıysanız, 2018 yılında bu başarısızlıklarınızı onarmakla vakit harcayacaksınız. Mantıklı davranmaya çalışmalısınız. Yılın ortalarına kadar finansal durumunuzda aksilik yaşanmayacak Yengeç burcu ancak borcunuz varsa bu yıl içerisinde kapatmaya çalışmanızı öneririz. Yılın ilk aylarında bir planlama yapın ve ne olursa olsun, sadık kalmaya çalışın.

2018 yılının ikinci yarısında iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Şu ana kadar elde ettiğiniz tüm başarıların tesadüf olmadığını kendinize kanıtlayacaksınız. Hırslı yapınıza ikinci altı aylık süreçte çok daha fazla ihtiyaç duyacaksınız. Sorumluluklarınız iki yılda karşılaştığınız sorumluluklardan çok daha fazla olacak. Zaman zaman işler istediğiniz gibi gitmeyebilir ancak siz yine de sakin kalmaya çalışmalısınız.

Yengeç burcu, 2018 yılının sonlarına doğru iş hayatınızdaki başarı çizginiz daha da yükselecek. Odaklanma konusunda sorun yaşamayacak ve sizi başarıya ulaştıracak hemen her şeyin de kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz. Şans, 2018 yılının sonlarında sizinle olacak Yengeç burcu. Terfi beklentilerinizi yılın bu zamanlarına saklayabilirsiniz. Terfi alıp alamayacağınız kesin değil ancak ortaya koyduğunuz başarı mutlaka ödüllendirilecek.

Yengeç Burcu 2018 Aşk Hayatı

Yengeç burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber aşk hayatınızda ne hayal kırıklığına uğrayacaksınız ne de çok farklı etkiler alacaksınız. Değişim olacak ancak köklü değil ve bu da ayak uydurmakta zorlanmayacağınız anlamına geliyor. 2018 yılına birliktelik içerisinde giren Yengeçlerin yaklaşımlar sergilerken daha içten, daha samimi davranmalı ve güven vermeye çalışmalı. Ne olursa olsun, duygularınızda karmaşıklık olmasına izin vermemelisiniz.

Devamlılığı olmayacak hisleri gözünüzde büyüttüğünüz sürece mutlu aramaya uzun süre daha devam edebilirsiniz. Aşırıya kaçan yakınlaşmalarda mutlu olmanız gayet normal ancak bu tarz yakınlaşmaların uzun süreli olmayacağını net olarak anlamanız gerekiyor. Özellikle burcun kadınları duygusal olarak kırılmaya daha da müsait olacaklar. Burcun erkekleri ise, duygusal olarak hisleri tarafından yanılmaya müsait olacak.

2018 yılının ikinci yarısına kadar olan süreçte Venüs'ün etkisiyle beraber hareketli bir dönem içerisinde olacaksınız ve bu sayede duygusal olarak yoğun yakınlaşmalar içerisine gireceksiniz. Fırsatların da bol olacağı bu günlerde aşktan uzak kalmanız neredeyse imkansız olacak. Kafanızın karışık olmasına da engel olamayacağınız için söz konusu aşk olduğunda zarar görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Şartlar üzerinde iyice düşünmeden harekete geçmemeye çalışın.

Yengeç burcu, bu süreç içerisinde hayatınıza giren kişi veya kişilere hemen güvenmemenizi öneririz. Fazlasıyla ilgi göreceksiniz ancak başta da dediğimiz gibi kafanızın karışma ihtimali var. Aynı kafa karışıklığı birlikteliği olan Yengeç burcu insanları için de geçerli olacak. Partneriniz olan kişiden anlamsız yere uzaklaşma ihtimaliniz var. Doğru adım atarsanız, 2018 yılında huzuru, mutluluğu ve sadakati bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2018 Sağlık

Yengeç burcu, 2018 yılında yoğun bir sürece giriyorsunuz ve bu durum sağlığınızla ilgili aksaklıkların yaşanmasına müsaade edeceğiniz anlamına gelmekte. Geride bıraktığımız yıl içerisinde sağlığınızla gerektiği kadar ilgileniyordunuz ancak bu yıl tersine davranışlar sergileyeceğiniz için herhangi bir aksilikle karşılaştığınızda mutlaka doktora görünmeli ve asla ihmalkar davranmamalısınız.

2018 yılının ikinci yarısında duygusal olarak zor durumlar içerisine gireceksiniz. Olumsuzlukların ardı ardına gelecek olması, kendinizi bir türlü toparlamanıza izin vermeyecektir. Bahaneniz olmamalı Yengeç burcu. Yılın genelinde sağlığınız için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Enerjiniz de aslında hiç fena sayılmayacak durumda. Zayıf ve güçsüz kalmamak adına da enerjinizi doğru kullanmalısınız. Sağlıklı olursanız, güzel günler geçireceksiniz.

Yengeç Burcu 2018 Falı. Yengeç Burcu 2018. 2018 Yengeç Burcu Fal.