Akrep Burcu 2020 Burç Yorumu

Akrep Burcu 2020 Burç Yorumu

Akrep burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Akrep burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Akrep burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Akrep burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Akrep burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde özellikle yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir, uzak akrabalarınız ile iletişime geçebilir, hayatınızda size olumlu katkıları olacak yeni gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir ya da yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Seyahatler, iletişimler, satış, pazarlama ve projeler konusunda girişimlerde bulunabileceğiniz -olumlu- bir dönem sizi bekliyor.

Öte yandan, bu dönemde dostlarınız ve aile hayatınız ile ilgili önemli kararlar alırken daha dikkatli olmanızda ve kırıcı yaklaşımlarda bulunmamanızda fayda var.

Akrep Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Satürn, bu dönem içerisinde aile içi ve dostlarınızla olan ilişkilerinizi test edebilir ya da ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir.Öte yandan, bu dönem içerisinde zaman zaman kendinizi ifade ederken zorlandığınız anlar da olabilir.

Akrep Burcu 2020 Mayıs

Venüs, 13 Mayıs tarihinden itibaren İkizler burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. 25 Haziran tarihine kadar sürecek bu retro döneminde, parasal konularda bazı gecikmeler -engeller- ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Jupiter ise 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında özellikle iş hayatınızı etkileyen ve sizi fırsatlar bakımından yavaşlatabilecek etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Akrep Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle maddi konularda sizi zaman zaman strese sokabilecek gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Özellikle bu tutulma sırasında riskli yatırımlardan da uzak durmanızda fayda var.

21 Haziran'da ise Yengeç burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iş arayanlar için olumlu etkiler gözlemlenebilir, iş ve kariyer hayatınızda size destek olacak insanlar ile tanışabilir ve uzak yerlere seyahat planları yapabilirsiniz.

Akrep Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında yeni projeler, yeni fikirler ve iletişim ile ilgili konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir. Bu dönemde fikirlerinize katkı sağlayacak yeni insanlar ile tanışabilir, yeni ortaklıklar kurabilir, projenizi hayata geçirmek için gerekli olan desteği sağlayabilir ve finansal konular başta olmak üzere her konuda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında özellikle iş hayatınızda bazı zorluklar ile karşılaşabilir, işlerinizin ilerlemesi yavaşlayabilir ve iş arkadaşlarınız ya da ortaklarınızla aranızda stresli bir dönem yaşayabilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya, kendinizi ifade ederken kırıcı olmamaya ve eleştiriler konusunda daha dikkatli olmaya özen göstermenizde fayda var.

Akrep Burcu 2020 Ekim

Güneş'in 23 Ekim tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 22 Kasım'da Yay burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Akrep Burcu 2020 Kasım

Merkür 11 Kasım tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 2 Aralık tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu tarihler arasında fikirlerinizi ve projelerinizi hayata geçirmeniz açısından etkili ve yoğun bir dönem yaşayabilirsiniz.

Venüs 22 Kasım 2020 tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 16 Aralık tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli, heyecanlı ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. Öte yandan, Venüs'ün Akrep burcundaki yerleşimi nedeniyle hırslarınızı kontrol etmekte zorlanabilir ya da gereksiz kıskançlıklar ile tepki toplayabilirsiniz.

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte kendinizi yenileme, iş ve eğitim hayatınızda gelişmeler ve yatırım ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Akrep Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iletişim, satış - pazarlama, kazanç getirecek projeler ya da yeni iş fikirleri ile ilgili konular ön planda olabilir.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle iletişim, eğitim, dostluklar ve seyahat ile ilgili konularda şanslı bir dönem sizi bekliyor olacak.

Bu dönemde, kardeşlerinizle aranızda sorunlar varsa çözüme kavuşabilir, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilir, eğitim ve iletişim konusunda size başarı sağlayacak önemli adımlar atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu