Aslan Burcu 2020 Burç Yorumu

Aslan Burcu 2020 Burç Yorumu

Aslan burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Aslan burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Aslan burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Aslan burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Aslan burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde özellikle iş ve kariyer hayatınızda sizin kontrolünüzde olmayan bazı olaylar ile karşı karşıya kalabilir, sizin arkanızdan hakkınızda kötü düşünen ya da size olumsuz etki edebilecek insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Gizli düşmanlar ve sizden gizlenen bilgiler konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Aslan Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Satürn, size çalışma ortamınız ve günlük rutinleriniz ile ilgili konularda zorlayıcı bir dönem yaşatabilir.

Birlikte iş yaptığınız kişiler ve iş arkadaşlarınız ile ilgili ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Aslan Burcu 2020 Mayıs

Jupiter de 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında iş hayatınız ile ilgili konularda atacağınız adımlarda yaşanacak gecikmelere hazırlıklı olmalısınız.

Aslan Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle finansal konularda -aşılması kolay- bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Öte yandan, bu tutulma size aşk ve ilişkiler konusunda ise olumlu etkiler yapacak. Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilir ve duygusal anlamda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında iş hayatınız ile ilgili konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir. Terfiler, ve kariyer konusunda olumlu gelişmeler açısından şanslı bir dönem sizi bekliyor. Ayrıca, kendi işinizi kurma gibi bir planınız varsa bu dönem sizin için doğru bir dönem de olabilir.

Güneş'in 22 Temmuz tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş, 23 Ağustos tarihinde Başak burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, isteklerinize kolayca ulaşabileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Aslan Burcu 2020 Ağustos

Merkür 5 Ağustos tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 19 Ağustos'a kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde finansal konular ile ilgili yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Özellikle yeni kazançlar konusunda fikir alışverişlerinde bulunabileceğiniz bir dönem.

Aslan Burcu 2020 Eylül

Venüs 6 Eylül 2020 tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 3 Ekim tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli, heyecanlı ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. (Gardrobunuzu yenilemek, saç stilinizi değiştirmek)

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında özellikle seyahat ile ilgili konularda bazı zorluklar ile karşılaşabilir ya da yüksek eğitim ile ilgili konularda stresli bir dönem geçirebilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya, seyahat, eğitim ve uzun vadeli planlamalar yaparken daha dikkatli olmaya özen göstermenizde fayda var.

Aslan Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız / dostlarınız ile olan ilişkileriniz ön planda olacak. Bu dönemde arkadaşlarınızla seyahat planı yapabilir ya da yeni projeler konusunda birlikte çalışabilirsiniz.

Aslan Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında aşk veya evlilik hayatınızı ilgilendiren hareketli ve yoğun bir gündeminiz olabilir.

Özellikle Mars'ın destekleyici açıları ile birlikte aşk hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirme konusunda bu dönemde daha şanslı olacaksınız. Evliyseniz bu dönemde çocuk sahibi olma konusunda isteklerinizde artış gözlemlenebilir.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle ikili ilişkiler, evlilikler, sözleşmeler ve ortaklıklar konusunda şanslı bir dönem sizi bekliyor. Bu dönem, özellikle bekar aslanların evlilik hazırlıkları yapmaları için uygun bir dönem olabilir.

Yine bu dönemde, partneriniz ya da yakın bir dostunuz ile birlikte seyahate çıkabilir, size kazanç sağlayacak sözleşmelerin altına imza atabilir ya da yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu