Balık Burcu 2020 Burç Yorumu

Balık Burcu 2020 Burç Yorumu

Balık burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Balık burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Balık burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Balık burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Balık burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde aşk hayatınız ile ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir, sosyal hayatınızda hareketli bir dönem geçirebilir, sanatsal konulara ilgi duyabilir ve yaratıcılı fikirler ortaya koyabilirsiniz.

Bu dönem sizin açınızdan keyifli olsa da özellikle arkadaşlarınız, dostlarınız ve yakın çevreniz ile olan iletişiminizde daha dikkatli olmanızda fayda var.

Venüs 14 Ocak 2020 tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 8 Şubat'a kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli, oldukça heyecanlı ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. Ve tabii hayatınıza renk katacak seyahatlere karşı hazırlıklı olmayı da unutmayın.

Balık Burcu 2020 Şubat

Merkür 3 Şubat tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 11 Nisan tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. (4-15 Mart tarihleri arasında Kova burcunda retro) Bu tarihler arasında iletişim ile ilgili konularda yoğun bir dönem yaşayabilirsiniz ancak; 17 Şubat 3 Mart tarihleri arasında Merkür retro konumda olacağından elektronik / teknolojik aletler konusunda dikkatli olmanızda ve yeni anlaşmalar, sözleşmeler ve imzalar için bu dönemin geçmesini beklemenizde fayda var.

Güneş'in 19 Şubat tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş, 20 Mart'ta Koç burcuna geçinceye kadar zihinsel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Balık Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Bu dönemde Satürn, arkadaşlarınız, dostlarınız ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde zaman zaman size zorlayıcı etkiler yaşatabilir.

Ayrıca bu dönemde Satürn geri giderken ilişkileriniz açıdan daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Balık Burcu 2020 Mayıs

Jupiter 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında yakın çevreniz, arkadaşlarınız veya dostlarınız ile ortak bir işe başlamak, iş konularında planlar yapmak ya da parasal konularda ilişkiler kurmak için doğru bir zaman olmayabilir.

Mars 13 Mayıs tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 28 Haziran'a kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunabilir, yeni başlangıçlar yapabilir ve kendinizi çok daha güçlü, enerjik, harekete geçmeye hazır ve hırslı hissedebilirsiniz.

Kısaca, hayatınızda çok daha hareketli bir dönem sizi bekliyor!

Tabii bu dönemde, Mars'ın etkileriyle birlikte kendinizi daha alından, gergin ve agresif hissedebileceğiniz için özellikle ikili ilişkilerde daha dikkatli davranmanızda fayda var.

Balık Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle iş ve kariyer hayatınız ilgili konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Özellikle bu dönemde iş hayatınınızda önemli kararlar alırken aceleci davranmamanız sizin yararınıza olabilir.

21 Haziran'da ise Yengeç burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında aşk hayatınız ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir, sanatsal konulara ilgi duyabilir ve yaratıcılı yönünüzü geliştirecek yeni hobiler edinebilirsiniz.

Balık Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde burcunuzda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında sosyal hayatınız ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir, size faydalı olacak yeni insanlar ile tanışabilir ve seyahate çıkabilirsiniz.

Ayrıca bu ay tutulması ile birlikte yaratıcı fikirler konusunda çok daha aktif olabilir ve bu konuda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem özellikle finansal ve maddi konularda bazı zorluklar ile karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabilir ve parasal konularda doğru adımları atmakta zorlanabilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışarak; maddi planlarınıza ve bütçe konularına daha fazla özen göstermenizde fayda var.

Balık Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte evinizdeki eşyaları değiştirebilir ya da yeni eşyalar satın alabilir, yeni bir eve taşınabilir veya ev alım satım işleri ile ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iş ve kariyer hayatınızı ilgilendiren konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir.

Jüpiter etkileri

Bu sene şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, hedeflerinize ve hayallerine ulaşma konusunda şanslı bir dönem sizi bekliyor olacak.

Ayrıca bu sene, maddi kazançlarınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, iş hayatınızda size daha fazla kazanç sağlayacak yeni insanlar ile tanışabilir, yakın arkadaşlarınız ile seyahat planları yapabilir ve hayatınız ile ilgili önemli kararlar alırken yakın çevrenizden destek görebilirsiniz.

19 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Bu tarihten itibaren Jüpiter sizi ruhsal ve duygusal anlamda bir olgunlaşma dönemi içerisine sokabilir, felsefi ve mistik konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Balık Burcu Günlük Yorumu