Başak Burcu 2020 Burç Yorumu

Başak Burcu 2020 Burç Yorumu

Başak burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Başak burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Başak burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Başak burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Başak burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde özellikle iş ve kariyer hayatınızda size olumlu katkıları olacak yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlıklar ya da yeni dostlar kazanabilirsiniz.

Öte yandan, aşk ve ilişki hayatınızda ise önemli kararlar alırken daha dikkatli olmanızda fayda var.

Başak Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Satürn, bu dönem içerisinde ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeni sağlayabilir, evliyseniz çocuk sahibi olmak için planlar yapabilir ya da ileriye dönük planlarınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Başak Burcu 2020 Mayıs

Jupiter de 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında özellikle yatırım ve finansal konularda atacağınız adımlarda yaşanacak gecikmelere hazırlıklı olmalısınız.

Bu dönem içerisinde finansal konularda risk almamaya özen göstermeye çalışın.

Başak Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle ev ve aile ilişkilerinde bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Öte yandan, bu tutulma size yeni bir eve taşınmak ya da yeni bir eve sahip olma konusunda olumlu etkiler yapabilir.

21 Haziran'da ise Yengeç burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabilir ya da iş ve kariyer hayatınızda size destek olacak insanlar ile tanışabilirsiniz.

Başak Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında aşk hayatınız ile ilgili konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir. Eğer yalnızsanız, aşk hayatınız açısından şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Ayrıca bu dönemde yurt dışı / yabancılar ile ilgili konular, seyahatler, yüksek öğrenim ve diğer eğitim konularında sizi heyecanlandıracak gelişmeler de olabilir.

Başak Burcu 2020 Ağustos

Merkür 20 Ağustos tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 6 Eylül tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde iletişim ile ilgili konular ve yeni planlamalar gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir.

23 Ağustos

Güneş'in 23 Ağustos tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş, 23 Eylül'de Terazi burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Başak Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında özellikle maddi kazançlar konularda bazı zorluklar ile karşılaşabilir ya da ödemeler konusunda stresli bir dönem geçirebilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya, maddi konularda planlamalar yaparken daha dikkatli olmaya özen göstermenizde fayda var.

Başak Burcu 2020 Ekim

Venüs 3 Ekim tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 28 Ekim'e kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli ve heyecanlı bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. (Gardrobunuzu yenilemek, saç stilinizi değiştirmek)

Başak Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte kariyer, iş ve eğitim hayatınız ile ilgili konular ön planda olacak. Bu dönemde kariyeriniz ile ilgili planlar yapabilir ya da iş hayatınız ile ilgili eğitimlere katılabilirsiniz.

Başak Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında ev ve aile hayatınızı ilgilendiren hareketli ve yoğun bir gündeminiz olabilir.

Özellikle Mars'ın destekleyici açıları ile birlikte gayrimenkul alım-satım konularında bu dönemde daha şanslı olabilirsiniz. Evinizdeki eşyaları değiştirmek ya da yeni eşyalar almak için de uygun bir dönem.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle iş hayatınızda şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Bu dönemde, iş hayatınızdaki koşullarda olumlu değişimler gözlemleyebilir, çalışma ortamınızda sizi mutlu edecek değişiklikler yaşanabilir ya da birlike iş yaptığınız kişiler ile birlikte yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yine bu dönemde, iş hayatınız ile ilgili seyahate çıkabilir ve iş hayatınızdaki olumlu gelişmelere paralel olarak maddi kazançlarınızda artış yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Başak Burcu Günlük Yorumu