Boğa Burcu 2020 Burç Yorumu

Boğa Burcu 2020 Burç Yorumu

Boğa burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Boğa burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Boğa burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Boğa burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Boğa burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde yakın çevreniz ile ilgili ilişkiler, eğitim hayatı, yeni bir şeyler öğrenme, kısa süreli ve yakın yerlere yapılan seyahatler ve hayatınızda değişikliklere neden olacak gelişmeler ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Öte yandan, yine bu dönemde yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde güven sorunları yaşayabilir ve bu kişiler ile ilgili önemli ve ciddi kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu 2020 Mart

Venüs 5 Mart tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 4 Nisan tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Kendinizi daha rahat ve keyifli hissedebileceğiniz bir dönem! Venüs, bu dönemde sosyal hayatınızda ilginin sizin üzerinizde olmasına yardımcı olacak. Ayrıca bu dönemde, dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. Aşk hayatınızda ise size mutlu edecek sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu 2020 Nisan

Güneş'in 20 Nisan tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 21 Mayıs tarihinde İkizler burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, yeni girişimlerde bulunabileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı ve enerjik hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Boğa Burcu 2020 Mayıs

Venüs, 13 Mayıs tarihinden itibaren İkizler burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. 25 Haziran akşamına kadar sürecek bu retro döneminde, finansal ve parasal konular ile ilgili farklılıklar gözlemlenebilir, maddi konularda gecikmeler yaşanabilir ve bu sebeple kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Bu dönemde maddi konular ile ilgili planlarınızı tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Ayrıca Jupiter de 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında yurtdışı ile ilgili planlar, eğitim, iş ve kariyer hayatınız ile ilgili fırsatları değerlendirme konusunda gecikmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle borçlar, harcamalar, ödemeler, partnerinizin ya da iş ortağınızın finansal durumu ile ilgili konularda zorluklar yaşanabilir ya da bu konular bu dönem içerisinde hayatınızda ön planda olabilir. Temmuz ayına kadar finansal konularda önemli kararlar almamanız, yatırım ile ilgili konularda ise daha dikkatli olmanızda fayda var.

Boğa Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Uranüs'ün olumlu açılar alması nedeniyle yakın çevreniz ile ilgili olan sorunlar bitebilir, eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir ve hayatınızda yarım kalmış konuların çözüme kavuşması için girişimlerde bulunabilirsiniz.

İş ve kariyer hayatınızda -özellike yurt dışı kariyer ve seyahat konularında- hedeflerinize ulaşmanız için oldukla olumlu bir dönem sizi bekliyor.

Boğa Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında kendinizi fiziksel olarak yorgun hissedebilir, yalnız kalmayı tercih edebilir ve ruhsal olarak kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Bu dönemde hayaller peşinde koşmak yerine yeni plan ve projelerden uzak kalmak, hayatınızı rutin akışına göre devam ettirmek sizin için daha faydalı olabilir.

Boğa Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte maddi kazançlarınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kısaca bu tutulma sizi maddi anlamdaki gelişmeler konusunda destekliyor olacak.

Boğa Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında maddi ve finansal konularda hareketli ve yoğun bir gündeminiz olabilir. Öte yandan, bu güneş tutulması sırasında Neptün'ün zorlayıcı açıları sebebiyle bu konularda önemli kararlar almadan önce parasal konularda hata yapmaya müsait olacağınız için aceleci davranmamanızda fayda var.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, iş ve kariyer hayatınız ile ilgili konularda şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Bu dönemde işiniz ile ilgili konularda size şans getirecek, destek olacak ve size fayda sağlayacak yeni insanlarla tanışabilir, iş hayatınızı ilgilendiren konularda seyahat planları yapabilir ve kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu