İkizler Burcu 2020 Burç Yorumu

İkizler Burcu 2020 Burç Yorumu

İkizler burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında İkizler burcunu neler bekliyor? 2020 yılı İkizler burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi İkizler burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili İkizler burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde maddi ve finansal konularda olumlu gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir, size parasal anlamda destek olabilecek yeni projelere başlayabilir ve hayalini kurduğunuz bir şeyi satın almak için harcama yapabilirsiniz.

Öte yandan, yine bu dönemde iş ve kariyer hayatınız ile ilgili konularda da motivasyonunuzun yüksek olacağı bir dönem sizi bekliyor.

İkizler Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor. Satürn Kova burcunda kısa bir süre kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcunda retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak Satürn, size maddi ve finansal konularda zorlayıcı bir dönem yaşatabilir.

Alacak verecek, ödemeler, kredi ve parasal konularda gecikmelere karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem.

İkizler Burcu 2020 Nisan

Venüs 4 Nisan 2020 tarihinde burcunuza geçiş yapıyor ve Ağustos ayının ilk haftasına kadar İkizler burcunda kalmaya devam edecek. Bu dönemde, ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. (Gardrobunuzu yenilemek, saç stilinizi değiştirmek)

Hayattan -özellikle aşk ve ilişkiler konusunda- daha fazla keyif alacağınız bu dönemin keyfini çıkarmaya çalışın.

İkizler Burcu 2020 Mayıs

Merkür, 12 Mayıs tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 28 Mayıs tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde bilgi, haberleşme, iletişim, anlaşma ve sözleşme ile ilgili konularda Merkür'ün etkilerini fazlasıyla hissedebilirsiniz. Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunabileceğiniz, kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, iletişim ve teknoloji ile ilgili konulara ilgi duyabileceğiniz bir döneme hazır olun.

Ayrıca Jupiter de 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında ödemeler, alacak verecek konuları, finansal ve maddi konular ile ilgili gecikmeler yaşanabilir.

Güneş'in 21 Mayıs tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş, 21 Haziran tarihinde Yengeç burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

İkizler Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle yakın çevreniz ve partneriniz ile ilgili ilişkilerde ya da iş ortağınız/ iş arkadaşlarınız ile ilgili konularda zorluklar yaşanabilir ya da bu konular bu dönem içerisinde hayatınızda ön planda olabilir. Temmuz ayına kadar iş ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda önemli kararlar almamanızda fayda var.

İkizler Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında maddi ve finansal konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir.

İkizler Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında yakın çevrenizde ve sosyal hayatınızda bazı zorluklar ile karşılaşabilir, arkadaşlarınız ve dostlarınızla aranızda kırgınlıklar yaşanabilir ya da beklenmedik gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde, yakın çevreniz ile olan ilişkilerinize daha fazla dikkat etmeye çalışın.

İkizler Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte iş ve çalışma ortamınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, kariyer hayatınızı ilgilendiren değişiklikler yapabilir ya da yeni iş teklifleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kısaca bu tutulma, sizi iş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler konusunda destekliyor olacak.

İkizler Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler konusunda hareketli ve yoğun bir gündeminiz olabilir. Öte yandan, bu güneş tutulması sırasında Mars'ın destekleyici açıları sebebiyle yakın çevrenizden sizi motive edici etkiler de görebilirsiniz.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle seyahatler konusunda şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Ayrıca bu dönemde, üniversite eğitimi ile ilgili konularda yeni planlar yapabilir, yabancı dil eğitime başlayabilir ya da yabancılar ve yurt dışı ile ilgili konularda şanslı bir dönem geçirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
İkizler Burcu Günlük Yorumu