Koç Burcu 2020 Burç Yorumu

Koç Burcu 2020 Burç Yorumu

Koç burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Koç burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Koç burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Koç burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Koç burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde ileriye dönük planlar, ev ve aile hayatı ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Bu süre zarfında kendinizi duygusal olarak stresli hissetmeniz de mümkün. Ocak ayında sosyal aktivitelere yönelmek, seyahat planları yapmak bu dönemi daha rahat geçirmenize yardımcı olabilir.

Koç Burcu 2020 Şubat

Venüs 8 Şubat'ta burcunuza giriş yapıyor ve 5 Mart'a kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli ve heyecanlı bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün. (Gardrobunuzu yenilemek, saç stilinizi değiştirmek)

Koç Burcu 2020 Mart

Güneş'in 20 Mart tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 20 Nisan'da Boğa burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Koç Burcu 2020 Nisan

Merkür, 11 Nisan'da burcunuza giriş yapıyor ve 28 Nisan'a kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde iletişim, bilgi, haberleşme, anlaşma ve sözleşme ile ilgili konularda Merkür'ün etkilerini fazlasıyla hissedebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunabileceğiniz, iletişim ve teknoloji ile ilgili konulara ilgi duyabileceğiniz bir dönem.

Koç Burcu 2020 Mayıs

Venüs, 12 Mayıs tarihinden itibaren İkizler burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. 25 Mayıs tarihine kadar sürecek bu retro döneminde, sosyal çevreniz ile olan ilişkilerinizde farklılıklar gözlemlenebilir, iş hayatınızda kendinizi stres altında ve mutsuz hissedebilirsiniz.

Jupiter ise 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında iş ve kariyer hayatınız ile ilgili konularda yeni planlamalar yapmanız için uygun bir dönem olmayabilir.

Koç Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle yurtdışı ile ilgili konular, -eğitim, dış ticaret, uluslararası ilişkiler- satış ve pazarlama ile ilgili konularda zorluklar yaşanabilir ya da sizin kontrolünüz dışında gelişecek olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

28 Haziran'da Mars burcunuza giriş yapıyor ve Ocak 2021'e kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Ocak 2021'e kadar, planlarınıza ve hedeflerinize daha kolay ulaşabileceğiniz, hızlı kararlar alabileceğiniz hareketli bir dönem sizi bekliyor. Tabii bununla birlikte, tepkilerinizde aşırıya kaçabilir, kendinizi stres altında hissedebilir ve zaman zaman çevrenize karşı kırıcı tepkiler ortaya koyabilirsiniz.

Bu süreç zarfında, Mars'ın sizi hedeflerinize ulaştıran olumlu etkilerinden en iyi şekilde faydalanmaya çalışırken öte yandan da yakın çevrenizdeki insanlara, ailenize, iş arkadaşlarınıza ve partnerinize karşı kırıcı olmamaya da özen göstermeyi unutmayın.

Koç Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Uranüs'ün olumlu açılar alması nedeniyle iş ve kariyer hayatınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir ya da finansal olarak beklenmedik kazançlar, süpriz gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda hedeflerinize ulaşmanız için oldukla olumlu bir dönem sizi bekliyor.

Koç Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında kendinizi fiziksel olarak yorgun hissedebilir, beklenmeyen gecikmeler ve aksilikler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde fiziksel değişikliklerden, yeni plan ve projelerden uzak kalmak, hayatınızı rutin akışına göre devam ettirmek sizin için daha faydalı olabilir.

Koç Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte eğitim ile ilgili konularında (kurslar, seminerler) olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında yurtdışı ile ilgili konular, -eğitim, dış ticaret, uluslararası ilişkiler- satış ve pazarlama ile ilgili konularda hareketli ve yoğun bir gündeminiz olabilir. Öte yandan, bu güneş tutulması sırasında Neptün'ün zorlayıcı açıları sebebiyle bu konularda önemli kararlar almadan önce dikkatli olmanızda ve aceleci davranmamanızda fayda var.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, size maddi ve manevi anlamda şans getirecek, destek olacak ve size fayda sağlayacak yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevreniz ile ilgili ilişkilerinizde daha keyifli bir dönem geçirebilir ve arkadaşlarınız ile birlikte seyahat planları yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Koç Burcu Günlük Yorumu