Kova Burcu 2020 Burç Yorumu

Kova Burcu 2020 Burç Yorumu

Kova burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Kova burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Kova burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Kova burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Kova burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde günlük rutin işler sizi fazlasıyla meşgul edebilir, iş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, daha fazla çalışmak zorunda kalabilir ve iletişim konularında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Bu dönem sizin açınızdan stresli olsa da özellikle özel hayatınız ile ilgili konularda daha dikkatli olmanızda fayda var.

Merkür 16 Ocak tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 2-3 Şubat tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu tarihler arasında güçlü iletişim yönünüz ile birlikte fikirlerinizi hayata geçirmeniz açısından etkili ve yoğun bir dönem yaşayabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Güneş'in 21 Ocak tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 19 Şubat'ta Balık burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Kova Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Bu dönemde geçmişte bıraktığınız bazı konular yeniden gündeme gelebilir ve Satürn, zaman zaman size duygusal anlamda zorlayıcı etkiler, güven ve endişe sorunları yaşatabilir.

Duygusal ve zihinsel açıdan daha dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Mars Mart ayının sonunda burcunuza giriş yapıyor ve 13 Mayıs tarihlerine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunabilir, kendinizi enerjik, motivasyonu yüksek, çok daha güçlü, harekete geçmeye hazır ve daha hırslı hissedebilirsiniz.

Kısaca, hayatınızda çok daha hareketli bir dönem sizi bekliyor!

Tabii bu dönemde, Mars'ın etkileriyle birlikte kendinizi daha agresif ve gergin hissedebileceğiniz için özellikle ikili ilişkilerde daha dikkatli davranmanızda fayda var.

Kova Burcu 2020 Mayıs

Jupiter 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında zaman zaman kendinizi huzursuz hissedebilir ve bu dönemde maddi konularda şanssız olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Kova Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Kova burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle maddi konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Öte yandan, bu dönemde yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal olarak daha aktif bir dönem geçirebilirsiniz.

21 Haziran'da ise Yengeç burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir ya da iş ve çalışma ortamızda bazı değişiklikler meydana gelebilir.

Kova Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde burcunuzda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında iş ve sosyal hayatınız ile ilgili konuların ya da planlarınızın gizli kalmasını isteyebilirsiniz.

Ayrıca bu ay tutulması ile birlikte ev ve aile hayatınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Kova Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem özellikle arkadaşlıklar, dostluklar, kardeşler, eğitim ve akrabalar ile ilgili konularda bazı zorluklar ile karşılaşabilir ve stresli bir dönem geçirebilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışarak; yakın çevreniz, kardeşleriniz ve akrabalarınızla olan ilişkilerinize daha fazla özen göstermenizde fayda var.

Kova Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte aşk hayatınızı ilgilendiren konulardaki gelişmeler hayatınızda ön planda olabilir.

Kova Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında sosyal açıdan hareketli bir dönem geçirebilir, arkadaşlarınız ya da dostlarınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz yeni planlar yapabilirsiniz.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter burcunuza geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, ruhsal ve duygusal anlamda bir olgunlaşma dönemi içerisine girebilirsiniz.

Ayrıca yeni başlangıçlar ve parasal konularda da şanslı bir dönem sizi bekliyor olacak. Bu dönemde, maddi kazançlarınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, seyahat edebilir ve hayatınız ile ilgili önemli kararlar alırken yakın çevrenizden destek görebilirsiniz.

Girişimlerinizin ve beklentilerinizin sonuçsuz kalmayacağı 12 aylık bir döneme hazır olun!

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu