Kova Burcu 2021 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Kova Burcu 2021 Burç Yorumu

Kova burcu 2021 yıllık burç yorumu. 2021 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Kova burcunu neler bekliyor? 2021 yılı Kova burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Kova burcu 2021 yıllık burç yorumunuzda.

Kova Burcu 2021 Ocak

Sevgili Kova burcu, 2021 yılına, kontrolünüz dışında gelişen olaylarla mücadele ederek giriş yapabilirsiniz ve bu başlangıç açısından biraz hevessiz kalmanıza neden olabilir. Yeni yılın zorluklar ile gelecek olması, yılın tamamında aynı durumlar yaşanabileceği anlamına gelmemekte. Ocak ayında, kötü düşünceleri kendinizden uzak tutmaya odaklanmalısınız. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmenizde de yarar var.

Kova Burcu 2021 Şubat - Mart

Şubat ve Mart 2021 içerisinde iş yaptığınız kişilerle aranızdaki bağlar testten geçebilir. Birbirinize olan güveninizi sorgulamaya başlayacaksınız. Bunun yanı sıra, günlük rutinlerinizi gerçekleştirmek isterken ufak tefek sorunlar da yaşanabilir. Ocak ayında başlayan zorluk yine devam ediyor olacak ancak Mart ayının sonlarına doğru bu durumu daha az hissetmeye başlayacaksınız.

Kova Burcu 2021 Mayıs

Mayıs 2021’de atacak olduğunuz her adımı tekrar tekrar düşünecek ve gözden geçireceksiniz. Adım atma noktasında tam olarak kendinize güvenmiyorsunuz ki bu da gecikmeler yaşanmasına neden olabilir. Her türlü gelişmeye hazırlıklı olmalı ve kontrollü olmalısınız. Hata yapmamanız daha iyi olabilir.

Kova Burcu 2021 Haziran

Haziran ayında gezegenlerden alacak olduğunuz zorlayıcı etkiler, özellikle finansal konularda sizi daha fazla düşündürebilir. Aşılması kolay gibi görünen sorunların aslında tam olarak öyle olmadığını fark edeceksiniz.

Ayın ilerleyen günlerinde, aşk ve ilişki hayatınızda yüzünüz gülmeye başlayacak. Birlikteliği olmayanların bu süreçte yeni bir ilişkiye başlama ihtimali var. Duygusal yoğunluk içerisine girecek ve mutluluğu yakalama konusunda önemli adımlar atacaksınız.

Kova Burcu 2021 Temmuz

Temmuz 2021, hayatınızın her alanında sizi meşgul edecek enerjiler getirmekte. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda yeni planlamalar, terfiler ve kariyer konuları sizi gereğinden fazla düşünmeye zorlayabilir. Şansın sizinle olabileceği bir süreçten geçeceksiniz ve bu dönemden doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz takdirde, mesleki açıdan bir adım ileriye gidebilirsiniz.

Ayın ilerleyen günlerinde, kişisel yeteneklerinizi ortaya koymakta zorlanmayacaksınız. Daha rahat hareket edebileceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Canlılık ve enerji konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Hissettiklerinize ulaşmanızın çok zor olmayacağını bilmelisiniz. Yüksek motivasyon altında olacaksınız.

Kova Burcu 2021 Ağustos

Finansal konuların gündeminizi oluşturabileceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Ağustos ayı içerisinde kazançlı çıkabileceğiniz girişimlere yönelmelisiniz. Yoğun iletişim trafiği de kafa karışıklığı yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca, değer verdiğiniz kişilerle de sürekli olarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kova Burcu 2021 Eylül

Eylül ayı ile beraber, özellikle dış görünüşünüz ile ilgili değişikliğe yönelmek isteyebilirsiniz. Süreç içerisinde kıyafetlerinizi yenileme, saç stilinizi ya da rengini değiştirme güdeme gelebilir. Değişiklikler sonucunda kendinize olan güveniniz de artış göstermeye başlayacak. İstediklerinize ulaşabileceğiniz bir sürece gireceksiniz.

Bunların yanı sıra, seyahat ile ilgili bazı zorluklar da gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmalı ve kontrolü tamamen elinizde bulundurmalısınız. Hem uzun hem de kısa vadeli planlamalar için pek uygun süreçte değilsiniz. Odaklanmak için biraz daha beklemede kalmalısınız.

Kova Burcu 2021 Ekim

Ekim 2021’de, aşk veya evlilik hayatınızı ilgilendiren yoğunluk içerisine girebilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve var olan sorunları çözme konusunda oldukça şanslısınız. Genel olarak istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. Dengeleri lehinize çevirmek için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Ekim ayı, olumsuzlukların geride kalabileceği bir süreç olarak dikkat çekmekte.

Kova Burcu 2021 Kasım

Kasım ayının genelinde arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olabilir. Değer verdiğiniz kişilerle bir araya gelmek ve onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Doğru planlama ile istediklerinize ulaşmanızın çok da zor olmayacağını bilmelisiniz. Koşullar değişim gösteriyor ve bu da sizi memnun etmeye başlayacak.

Kova Burcu 2021 Aralık

2021’in son ayında, evli olanlar için çocuk sahibi olma konuları gündemi bolca meşgul edebilir. Evli olmayan ancak birlikteliği olanlar için de ciddiyet daha hakim olmaya başlayacak. Birlikteliği olmayanlar için ise, duygusal yoğunluk söz konusu. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz duygulara bu dönem içerisinde ulaşma şansı elde edebilirsiniz.

Aralık 2021’in ilerleyen günlerinde, kazançlı çıkacağınız anlaşmalar yapabilir ve finansal olarak rahatlamanın yollarını arayabilirsiniz. Hata yapmadığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. İstediklerinize ulaşarak 2021 yılını sonlandırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu