Oğlak Burcu 2020 Burç Yorumu

Oğlak Burcu 2020 Burç Yorumu

Oğlak burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Oğlak burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Oğlak burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Oğlak burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Oğlak burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde evlilik ile ilgili konular gündeme gelebilir, iş hayatınızda yeni anlaşmalara imza atabilir, ya da ortak bir işe başlamanın ilk adımlarını atabilirsiniz.

Özellikle ilişkiler konusunda önemli kararlar alabileceğiniz -olumlu ya da olumsuz- bir dönem sizi bekliyor.

Bu dönem sizin açınızdan stresli olsa da önemli kararlar alırken daha dikkatli olmanızda fayda var.

Oğlak Burcu 2020 Şubat

Mars 17 Şubat tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve Mart ayının sonuna kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunabilir, kendinizi çok daha güçlü, enerjik, motivasyonu yüksek, harekete geçmeye hazır ve daha hırslı hissedebilirsiniz.

Kısaca, hayatınızda çok daha hareketli bir dönem sizi bekliyor!

Tabii bu dönemde, Mars'ın etkileriyle birlikte kendinizi daha gergin ve agresif hissedebileceğiniz için özellikle ikili ilişkilerde daha dikkatli davranmanızda fayda var.

Oğlak Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Bu dönemde Satürn, zaman zaman size yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde güven sorunu yaşatabilir.

Karamsarlığa düşmemeniz ve özellikle güvensizlik konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Oğlak Burcu 2020 Mayıs

Jupiter 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında özellikle girişimler ve yeni planlamalar konusunda gecikmeler yaşanabilir ya da bu dönemde kendinizi şanssız hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle duygusal ve ruhsal yönden bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu dönemde kendi içinize kapanmak yerine sosyal aktivitelerde bulunmak ya da sizi meşgul edecek konular ile ilgilenmek süreci daha kolay atlatmanıza yardımcı olabilir.

Oğlak Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde burcunuzda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında yarım kalan işlerinizi bitirebilir ya da hayatınızda size engel teşkil eden sorunlar son bulabilir.

Ayrıca bu ay tutulması ile birlikte aşk hayatınız ile ilgili olumlu gelişmelerin yaşanabileceği şanslı bir dönem de sizi bekliyor.

Oğlak Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında ev ve aile hayatınız ile ilgili konularda bazı zorluklar ile karşılaşabilir ve stresli bir dönem geçirebilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışarak; gayrimenkul ile ilgili alım satım işlerinden uzak durmanızda ve ailenizle olan ilişkilerinize daha fazla özen göstermenizde fayda var.

Oğlak Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte iş konuları, yakın çevrenizle kuracağınız ortaklıklar ya da planlamalar hayatınızda ön planda olabilir.

Oğlak Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iş ve sosyal hayatınız ile ilgili konuların ya da planlarınızın gizli kalmasını isteyebilirsiniz.

Özellikle Mars'ın açıları ile birlikte odaklanma sorunu yaşayabilir ve kendini bu dönemde daha yorgun hissedebilirsiniz.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle ikili ilişkiler, yeni başlangıçlar ve parasal konularda şanslı bir dönem sizi bekliyor olacak.

Bu dönem, maddi kazançlarınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, bol bol seyahat edebilir ve hayatınız ile ilgili önemli kararlar alırken yakın çevrenizden destek görebilirsiniz.

Güneş'in 21 Aralık tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş Kova burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

İlginizi çekebilir:
Oğlak Burcu Günlük Yorumu