Terazi Burcu 2020 Burç Yorumu

Terazi Burcu 2020 Burç Yorumu

Terazi burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Terazi burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Terazi burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Terazi burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Terazi burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde özellikle iş ve kariyer hayatınızda size olumlu katkıları olacak yeni gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir, yeni bir işe başlayabilir ya da iş hayatınızdaki dengeler sizi tatmin edecek şekilde değişebilir.

İş ve kariyer hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabileceğiniz ya da yeni kararlar alabileceğiniz -olumlu- bir dönem sizi bekliyor.

Öte yandan, bu dönemde ev ve aile hayatınız ile ilgili önemli kararlar alırken daha dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Satürn, bu dönem içerisinde aile ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeni sağlayabilir. Öte yandan, bu dönem içerisinde zaman zaman kendinizi ifade ederken zorlandığınız anlar da olabilir.

Terazi Burcu 2020 Mayıs

Venüs, 13 Mayıs tarihinden itibaren İkizler burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. 25 Haziran tarihine kadar sürecek bu retro döneminde, ilişkiler konusunda bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Jupiter ise 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında özellikle ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda yaşanacak gecikmelere -ev alım satımı, aileniz ile birlikte yapacağınız planlarda gecikmeler- hazırlıklı olmalısınız.

Terazi Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle günlük rutinlerinizde veya iş ortamınızda sizi zaman zaman strese sokabilecek gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Öte yandan, bu tutulma size eğitim ve iletişimle ilgili konusunda olumlu etkiler yapabilir.

21 Haziran'da ise Yengeç burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iş arayanlar için olumlu etkiler gözlemlenebilir, iş ve kariyer hayatınızda size destek olacak insanlar ile tanışabilirsiniz.

Terfi bekleyenler ve kariyer planlaması yapanlar için de harekete geçmek için -yaklaşık 4-6 hafta- uygun bir dönem olabilir.

Terazi Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında ev hayatınız ile ilgili konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir. Bu dönemde evinizdeki eşyaları değiştirebilir ya da yeni eşyalar satın alabilir, yeni bir eve taşınabilir, ev alım satım işleri ile ilgilenebilir ve finansal konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu 2020 Eylül

Merkür 6 Eylül tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 27 Eylül'e kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde iletişim ile ilgili konular ve yeni planlamalar gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir.

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında özellikle ilişkiler konusunda bazı zorluklar ile karşılaşabilir, iş arkadaşlarınız ya da ortaklarınızla aranızda stresli bir dönem geçirebilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya, kendinizi ifade ederken kırıcı olmamaya ve eleştiriler konusunda daha dikkatli olmaya özen göstermenizde fayda var.

Güneş'in 23 Eylül tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş, 23 Ekim'de Akrep burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Terazi Burcu 2020 Ekim

Venüs 28 Ekim tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 22 Kasım tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli ve heyecanlı bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün (Gardrobunuzu yenilemek, saç stilinizi değiştirmek) Aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde kendinizi keyifli hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Terazi Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte kariyer, iş ve eğitim hayatınız ile ilgili konular ön planda olacak. Bu dönemde kariyeriniz ile ilgili planlar yapabilir ya da iş hayatınız ile ilgili eğitimlere katılabilirsiniz.

Terazi Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında kardeşler, eğitim, arkadaşlarınız ve dostlarınız ile ilgili konular ön planda olabilir.

Özellikle Merkür'ün destekleyici açıları ile birlikte eğitim konusunda yeni adımlar atabilir ya da eğitim ve iletişim ile ilgil konularda seyahat planları yapabilirsiniz.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle ev ve aile hayatınızda şanslı bir dönem sizi bekliyor.

Bu dönemde, aile içindeki sorunlar çözüme kavuşabilir, gayrimenkul yatırımı yapabilir, daha iyi bir eve taşınabilir ya da ileriye dönük planlarınızı gerçekleştirebilmek için gerekli olan fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yine bu dönemde, evlilik planları yapmak için şans sizden yana olabilir.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu