Yay Burcu 2020 Burç Yorumu

Yay Burcu 2020 Burç Yorumu

Yay burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Yay burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Yay burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Yay burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Yay burcu,
2020 yılını güç, enerji, mücadele ve hırsın temsilcisi Mars'ın 3 Ocak'ta burcunuza giriş yapmasıyla karşılıyorsunuz. Mars, 16 Şubat tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönem içerisinde kendinizi çok daha güçlü, enerjik, motivasyonu yüksek, deli dolu, harekete geçmeye hazır ve daha hırslı hissedebilirsiniz. Hayatınızda çok daha hareketli bir dönem sizi bekliyor!

Öte yandan, bu dönemde Mars'ın etkileriyle birlikte kendinizi daha gergin ve agresif hissedebileceğiniz için ikili ilişkilerde daha dikkatli davranmanızda da fayda var.

Yay Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Satürn, size finansal konularda -zaman zaman- zorlayıcı bir dönem yaşatabilir.

Bütçe planlamaları konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Yay Burcu 2020 Mayıs

Jupiter 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında maddi konular ile ilgili atacağınız adımlarda ya da ödemeler konusunda yaşanacak gecikmelere hazırlıklı olmaya çalışın.

Yay Burcu 2020 Haziran

5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında Mars'ın zorlayıcı açılar alması nedeniyle ev ve aile hayatınızda -aşılması kolay- bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Öte yandan, bu tutulma size yeni başlangıçlar, yeni girişimler ve planlamalar konusunda ise olumlu etkiler yapacak. Eğer bir işiniz yoksa iş hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabilir ya da yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında finansal ve maddi kazançlar ile ilgili konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir. Maddi kazançlarınızı artırma konusunda olumlu gelişmelerin yaşanabileceği şanslı bir dönem sizi bekliyor. Ayrıca, kendi işinizi kurma gibi bir planınız varsa veya maddi anlamda kazanç sağlayabilecek yeni yatırımlar yapmak istiyorsanız bu dönem sizin için doğru bir dönem olabilir.

Yay Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında özellikle kardeşler, arkadaşlıklar, dostluklar, eğitim ve akrabalar ile ilgili konularda bazı zorluklar ile karşılaşabilir ve stresli bir dönem geçirebilirsiniz.

Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışarak; eğitim ile ilgili planlamalar yaparken daha dikkatli olmanızda, yakın çevreniz, kardeşleriniz ve akrabalarınızla olan ilişkilerinize ise daha fazla özen göstermenizde fayda var.

Yay Burcu 2020 Kasım

Güneş'in 22 Kasım tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 21 Aralık'ta Oğlak burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte evlilik konuları, anlaşmalar, imzalar, sözleşmeler ve ortaklıklar hayatınızda ön planda olabilir. Ayrıca bu dönemde, yakın çevrenizle olan ilişkilere -gizli saklı işler bakımından- dikkat etmeyi de ihmal etmeyin.

Yay Burcu 2020 Aralık

Merkür Aralık ayının başlangıcı ile birlikte burcunuza giriş yapacak ve 20-21 Aralık tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu tarihler arasında iletişim açısından yoğun bir dönem geçirebilir, fikirlerinizi veya projelerinizi hayata geçirmek için önemli adımlar atabilir ve bu konularda başarıyı kolayca yakalayabilirsiniz.

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında yeni bir şeyler ile ilgilenmek ve öğrenmek açısından yoğun bir gündeminiz olabilir.

Özellikle Mars'ın destekleyici açıları ile birlikte fikirlerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz hareketli bir dönem sizi bekliyor.

Venüs 16 Aralık 2020 tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 7 Ocak 2021 tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda hareketli, heyecanlı ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle parasal konularda şanslı bir dönem sizi bekliyor olacak.

Ayrıca bu dönemde, maddi kazançlarınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, iş hayatınızda size daha fazla kazanç sağlayacak bir pozisyona yükselebilir ya da finansal konularda önemli fırsatlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu