Yengeç Burcu 2020 Burç Yorumu

Yengeç Burcu 2020 Burç Yorumu

Yengeç burcu 2020 yıllık burç yorumu. 2020'da aşk, para, sağlık ve iş hayatında Yengeç burcunu neler bekliyor? 2020 yılı Yengeç burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Yengeç burcu 2020 yıllık burç yorumunuzda.

Sevgili Yengeç burcu,
2020 yılına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde fiziksel ve kişisel konularda olumlu gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir, hayatınızı olumlu yönde etkileyecek önemli kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilir ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda dikkat çekici adımlar atabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2020 Mart

Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor ve 10 Mayıs'a kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Oğlak burcuna geri dönerek retro hareketine başlayacak ve Eylül ayının sonuna kadar retro konumda olacak. Satürn, size iş arkadaşlarınız, ortaklarınız ve ilişkileriniz ile ilgili konularda zorlayıcı bir dönem yaşatabilir.

Aşk hayatınız başta olmak üzere ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Yengeç Burcu 2020 Mayıs

Jupiter de 15 Mayıs tarihinden itibaren retro -geri- hareketine başlıyor ve 13 Eylül'e kadar Oğlak burcunda retro konumda kalmaya devam edecek. Mayıs ve Eylül ayları arasında iş hayatınız ile ilgili konularda atacağınız adımlarda yaşanacak gecikmelere hazırlıklı olmalısınız.

Merkür, 29 Mayıs tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 5 Ağustos'a kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde iletişim, anlaşma, bilgi, haberleşme ve sözleşme ile ilgili konularda Merkür'ün etkilerini fazlasıyla hissedebilirsiniz. Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunabileceğiniz, kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, iletişim ve teknoloji ile ilgili konulara ilgi duyabileceğiniz bir döneme hazır olun.

Merkür Retrosu:
18 Haziran ile 11 Temmuz tarihleri arasında Merkür burcunuzda retro konumda olacak. Bu dönemde iletişim, anlaşma, sözleşme vb konularda dikkatli olmanızda fayda var.

Yengeç Burcu 2020 Haziran

Güneş'in 21 Haziran tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 22 Temmuz'da Aslan burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Yengeç Burcu 2020 Temmuz

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması sırasında anlaşmalar, ortaklıklar, sözleşmeler ve ilişkiler ile ilgili konular gündeminizi yoğun olarak meşgul edebilir. Ayrıca bu dönem içerisinde yakın çevrenizdeki kişilerden destek görebilir, ortaklıklar ve ilişkiler ile ilgili konularda yaşadığınız sorunlar varsa bu sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2020 Ağustos

Venüs 8 Ağustos tarihinde burcunuza giriş yapıyor ve 5 Eylül tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu dönemde ilişkiler ve aşk hayatınız ile ilgili konularda şanslı ve hareketli bir dönem sizi bekliyor. Duygusal olarak kendinizi daha mutlu hissedebileceğiniz bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmanız da mümkün.

Yengeç Burcu 2020 Eylül

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren Mars Koç burcunda retro -geri- hareketine başlıyor. Mars'ın bu retro hareketi 14 Kasım'a kadar devam edecek. Bu dönem zarfında iş ve kariyer hayatınızda bazı zorluklar ile karşılaşabilir ya da iş ortamınızda stresli bir dönem geçirebilirsiniz.Özellikle bu dönemde motivasyonunuzu yüksek tutmaya, işiniz ile ilgili planlamalar yaparken daha dikkatli olmaya özen göstermenizde fayda var.

Ayrıca kariyer ya da iş değişikliği ile ilgili planlarınız varsa bu planları Kasım ayının sonlarına ertelemek sizin için daha faydalı olabilir.

Yengeç Burcu 2020 Kasım

Kasım ayı biterken İkizler burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Bu Ay tutulması ile birlikte sanatsal konulara ilgi duyabilir ya da aşk hayatınız ile ilgili gelişmelerin gizli kalmasını isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu 2020 Aralık

14 Aralık 2020 tarihinde Yay burcunda bir Güneş tutulması yaşayacağız. Bu Güneş tutulması sırasında iş ve kariyer hayatınız ile ilgili olarak hareketli ve yoğun bir gündeminiz olabilir.

Özellikle Mars'ın destekleyici açıları ile birlikte iş ve kariyer hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirme konusunda bu dönemde daha şanslı olacaksınız. Kendi işinizi büyütebilir, yeni bir işe başlayabilir ya da iş hayatınızda kolayca yükselebilirsiniz.

20 Aralık 2020 tarihinde ise Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Şans ve bolluk gezegeni olan Jüpiter'in olumlu etkileriyle beraber, özellikle sizi fiziksel ve duygusal olarak rahatsız eden konulardan kurtulabilir, partnerinizin/eşinizin kazançlarında artışlar meydana gelebilir ve yakın çevrenizin maddi imkanlarından faydalanabiliriniz.

Yine bu dönemde, varsa iş ortaklığınızdan elde edeceğiniz kazançlarda da önemli artışlar meydana gelebilir ya da varsa borçlarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmanızı sağlayacak önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Yengeç Burcu Günlük Yorumu