Boğa Burcu Ekim 2018

Boğa Burcu Ekim 2018

Boğa Burcu Ekim 2018 Aşk

Boğa burcu, Ekim 2018'de karakteristik özellikleriniz aşk ve ilişki hayatınıza çok fazla yansıyacak ve bu durum birlikteliğinizde istenmeyen durumlarla karşılaşabileceğiniz anlamına geliyor. Öyle ki, kıskanç olduğunuzu kabul etmeseniz de siz kıskançsınız ve partnerinizi olması gerektiğinin dışında kıskanıyorsunuz. Dozunda olduğu sürece tabi ki kıskanacaksınız Boğa burcu ancak fazla olması partnerinizin de bana güvenmiyor mu demesine neden oluyor. Hem ilişkinizi hem de yakınlaşmaları doğru yönetmeniz gerekiyor.

Boğa Burcu Ekim 2018 İş

Boğa burcu, Ekim 2018'in gelmesiyle beraber kariyer hayatınıza hız kazandıracaksınız. İnatçı özelliğiniz iş hayatınızda herhangi bir başarısızlığa uğrasanız dahi pes etmemenizi sağlıyor. Kendinize hep şunu söylüyorsunuz, ben mutlaka başarılı olacağım, başaracağım. Siz, genel olarak neler başaracağınızı hem kendinize hem de çevrenizde bulunan insanlara kanıtlamış durumdasınız. Zorluklar artık geride kalıyor Boğa burcu ancak biraz daha sabırlı olmanızda da yarar var. Hiçbir şey için acele etmenize gerek yok.

Boğa Burcu Ekim 2018 Sağlık

Boğa burcu, Ekim 2018 ile beraber sağlığınızda da iyiye gidişler olacak. Sağlığınızı bu ayın tamamında önemseyeceksiniz. Yine bu dönem içerisinde mutlulukla beraber gelen bir yeme isteğiniz olacak ki bu durumu idare edemediğinizde kilo problemleriniz olabilir. Size zararı dokunacak yiyeceklerden de uzak durmanızı öneririz. Kendinize dikkat etmeye devam edin. Ağrılarınız olduğunda ya da tansiyonunuz size sorun çıkartmaya başladığında doktorunuza görünmekten çekinmeyin.

Boğa Burcu Ekim 2018. Boğa Burcu Ekim 2018 aylık burç yorumu.