Boğa Burcu Aylık Yorumu (Aralık 2023)

Paylaş
Takip et
Boğa Burcu Aylık Yorumu (Aralık 2023)

Boğa Burcu Aylık Yorumu: Boğa burcu için kariyerde yükselme, kişisel gelişim ve aşk hayatında dönüşüm fırsatları. Astrolojik öngörüler eşliğinde Boğa burcunu bu ay neler bekliyor öğrenin.

Boğa Burcu Aylık Yorumu Genel

Aralık ayına başlarken, Boğa burcu için güneş ve Mars, artık sizin için çalışmayan her şeyi bırakmaya hazır hissettirecek şekilde Yay burcunda yer alacak. Bu, bloke olmuş duyguları serbest bırakmak, hayatın gereğinden fazla karmaşık olduğu alanları keşfetmek ve bu tür konuları mümkün olan en kısa sürede çözme zamanıdır. Bu ay işlerinizde bir dönüşüm için ateşlisiniz ve 12 Aralık'taki yeni ay, fikirlerinizi eyleme koymak için harika bir zaman olabilir.

Boğa Burcu Aylık Yorumu Aşk

Merkür, 1 Aralık'ta Oğlak burcuna geçiyor. Bu yerleşim, Boğa burçlarının bu ay seyahat etme, öğrenme ve yeni fırsatlara uzanma konusunda istekli olacağı anlamına geliyor. Venüs, 4 Aralık'ta Terazi'den çıkıp Akrep'e geçiyor ve ilişkiler alanınıza giriyor. Bu yerleşim, aşk hayatınıza tutku ve sıcaklık katabilir ve herhangi bir zorluğu düzeltme fırsatı sunabilir. Eğer özel birini etkilemeniz gerekiyorsa, şimdi harekete geçme zamanı.

Boğa Burcu Aylık Yorumu Kariyer

Merkür, 12 Aralık'ta Oğlak burcunda geri hareket etmeye başlayacak; bu nedenle bu tarihten önce en önemli görevleri tamamlamaya çalışın. Merkür'ün retro hareketi 1 Ocak 2024'te son buluyor. Bu durum yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapmanıza olanak tanıyabilir.

Boğa Burcunda Bu Ay

21 Aralık'ta Güneş'in, Oğlak burcundan başka bir toprak burcu olan burcunuza geçişi, keşif veya yeni hedefler arayışına sizi yönlendirebilir. Yolculuktan keyif alıyor ve tatil haftası için uzaklaşmayı düşünüyorsanız, aralık ayı sizin için muhtemelen ödüllendirici bir deneyim olacaktır. 26 Aralık'ta Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay, arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelmek için harika bir olabilir. Son olarak, 29 Aralık'ta Venüs, Yay burcuna geçiyor; bu da isteklerinizin normale göre daha güçlü ve cesur olabileceği anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu