Terazi Burcu Aralık 2017

Terazi Burcu Aralık 2017

Terazi Burcu Aralık 2017 Aşk

Terazi burcu, siz Venüs'ün kontrolünde olan burçsunuz ve bu da demek oluyor ki söz konusu aşk ve ilişkiler olduğunda diğer burçlardan çok farklı şeyler yaşıyorsunuz. Aralık 2017'de de farklı durumlarla karşılaşacaksınız. Hareketliliğin var olduğu yerde sizin fırsat yaratamayacak olmanız neredeyse imkansız. İletişim yeteneğiniz, hal ve hareketleriniz tıpkı bir nüans gibi olduğundan etkilemekte hiç zorluk çekmiyorsunuz. Duygularınızı ve aşk hayatınızı göz önünde bulundurun. Tepki göreceğiniz adımlar atmamanız en doğrusu olacaktır.

Terazi Burcu Aralık 2017 İş

Terazi burcu, Aralık 2017'de iş ve kariyer hayatınızda çalışmalarınızı yürütürken daha ağırdan almalısınız. Acele ettiğiniz için sizden beklenilen performansı bir türlü sergileyemiyorsunuz. İstediğiniz yere ulaşmak istiyorsanız şu an ortaya koyduğunuz çabadan daha fazlasını ortaya koymanız gerektiğini de biliyor olmalısınız. Yaptığınız ve yapacak olduklarınız geleceğinizi şekillendirmek adına olmalı. İş ve kariyer hayatınızda mutlaka aksilikler olacak ancak dert etmeyin ve ilerlemeye devam edin.

Terazi Burcu Aralık 2017 Sağlık

Terazi burcu, Aralık 2017'de sağlığınız için, sorunlarla karşılaşmamak için elinizden geleni yapmalısınız. Siz, vücut direnci en düşük burçlar arasında yer alıyorsunuz. Bu nedenle özellikle de soğuk havalarda mutlaka dikkatli olmalısınız. Dikkatsiz davranışlarınız ağrılar ve ufak tefek rahatsızlıklar olarak size geri dönecektir. Son olarak, doktora görünmekten çekinmeyin.

Terazi Burcu Aralık 2017. Terazi Burcu Aralık 2017 aylık burç yorumu.