Akrep Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Akrep burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2019 İş

Akrep burcu Aralık ayında yolculuklara bağlı işler gündeme gelecek ve bu bağlantıların size fayda sağlayacağını göreceksiniz. Uzun süredir beklediğiniz şartlar karşınıza çıkacak ve bunları doğru değerlendirdiğiniz sürece faydalı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönem içerisinde iletişim yeteneğinizde üst seviyede olacak ve önemli iş konuşmalarında bu yönünüzü daha fazla ön plana çıkartabilir ve karşınızdaki kişileri kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin sizin için olumlu düşünmesi, daha sağlam bağlantılar kurmanız anlamına geliyor.

Aralık ayında ileriye dönük bağlantılar kuracaksınız. Bu dönem içerisinde bireysel başarınızdan çok grup başarısına yöneleceksiniz. İş hayatınız çok daha hareketli ve tempolu olacak. Kendinizi buna hazırlasanız iyi edersiniz. Daha önce edindiğiniz iş tecrübelerinizi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Geçmiş tecrübeleriniz, geleceğe yönelik yatırımlarınızda size çok fazla yardımcı olacaktır.

Yılın son ayında gerek ortağınızın gerekse ailenizin maddi olanaklarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Faydalı çalışmalar ve olumlu yatırımlar yapacak, maddi kaynaklar konusunda şanslı olacaksınız. Aralık ayında özgüveniniz artıyor olacak. Merkür, alışık olmadığınız şartları da karşınıza çıkartacaktır. Bu gibi durumlara hazırlıklı olmanızda yarar var. Aile işi yapıyorsanız, ailenizin süregelen sistemine uyum sağlamalısınız.

Akrep Burcu Aralık 2019 Aşk

Akrep burcu Aralık 2019'da sosyal ve iş hayatınız, aşk hayatınız açısından getirilerde bulunacak. Hem iş hem sosyal hem de aşk hayatınızı bir arada götürebilirsiniz. Bu dönem içerisinde çekiciliğiniz üst seviyelere çıkıyor. Yalnızsanız bu durumu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Aşk, hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir. Zaten birlikteliğiniz var ise, aranızdaki bağı kuvvetlendireceksiniz.

Aralık ayının tamamında aşkla ilgili çok fazla fırsat olacağını bilmelisiniz ancak zaman zaman duygularınızı karşı tarafa aktarmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bazı Akrep burcu insanları istediği yakınlaşmaları kurmakta zorluk yaşayabilir. Hissettiklerinizi, karşınızdaki kişiden de emin olduğunuzda açığa çıkartmalısınız. Yanlış anlaşılmalar, hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.

Duygusal olarak yoğunluk söz konusu. Partnerinizi bu anlamda rahatlatmalısınız. Baskıcı ve yıpratıcı olmanız, ilişkinizin zarar görmesine neden olacaktır. Birlikteliğinizde sorun olan durumları konuşarak çözüme kavuşturmaya çalışın. Sürekli olarak sorunları büyütmek ne size ne de partnerinize bir şey sağlamayacaktır. Akrep burcu, Aralık ayında daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle tekrar yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Eski anılar tekrar gözünüzde canlanacak.

Akrep Burcu Aralık 2019 Sağlık

Akrep burcu Aralık 2019'da Venüs sizi mutlu edecek. Sağlık konusunda önemli sorunlarınız olmayacak. Hayattan daha fazla zevk almaya başlayacak ve enerjinizi doğru kullanmaya başlayacaksınız. Hareketli bir yaşantınız var. İş, aşk ve sosyal hayatınızın hareketli olması, enerjinizin zaman zaman azalmasına ve yorgun hissetmenize neden olabilir. İhtiyacınız olan uykuyu almalı, boş zamanlarınızda dinlenmeli ve hafif sporlara yönelmelisiniz.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu