Akrep Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Akrep burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu Ekim 2019 İş

Akrep burcu Ekim 2019'da maddi konulara daha fazla önem verecek ve girişimler konusunda daha dikkatli hareket edeceksiniz. Alım - satım ya da pazarlama konusunda borç yapmamaya dikkat edin. Ayrıca birlikte iş yaptığınız ve ortak kazanç elde ettiğiniz kişilerle de aranızda ufak tefek tartışmalar söz konusu olabilir. Gerginlik yaratmamaya, gergin tartışmalara girmemeye özen gösterin. İhtiyacınızdan fazla alım veya satım işlerine yönelmeyin.

Ekim 2019, ilerleyen dönemleri de kapsıyor olacak. Bu ay içerisinde geleceğinizi de göz önünde bulundurarak hareket edeceksiniz. Yapacağınız ya da yapmış olduğunuz işleri buna göre yapacaksınız. Geleceğinizle ilgili kaygılarınız çok fazla. Her zamankinden fazla çalışmak isteyecek, yeni ve gelecek vaad eden projeler ortaya çıkartmak isteyecek ve tüm dikkatinizi bu tarafa vereceksiniz. Çevresel koşullar da size bu konuda yardım olacaktır.

Ekim ayı içerisinde daha hırslı daha istekli ve daha azimli olacaksınız. Şartların ve yaklaşımlarınızın bu seviyede olması sizi agresif yapabilir. Etrafınızda bulunan ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gerginlik yaratmamaya dikkat edin. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmak istiyorsanız, size yardımı dokunacak herkese ihtiyacınız olabilir. Sizden daha bilgili ve yaş olarak büyük kişilerle faydalı iş birliktelikleri kurmalısınız. Alacağınız desteğin faydalarını fazlasıyla hissedeceksiniz. Ekim 2019'da, grup çalışmalarına yönelin.

Akrep Burcu Ekim 2019 Aşk

Akrep burcu Ekim 2019'da aşk hayatınızda daha mantıklı olacaksınız. Aşk hayatına ilgilisiniz ancak özgürlüğünüzü de kısıtlamak istemiyorsunuz. Güven arayışında da olacaksınız. Ekim ayın içerisinde aklınızın çok fazla karışacağını söylemek gerekiyor. Kimi zaman romantik olmak isteyecek, kimi zaman da romantik olmaktan uzaklaşacaksınız. İsteğiniz ne olursa olsun, karşı cinsi cazibenizle kendinize çekebileceksiniz.

Ekim 2019'da kuracağınız birliktelikler ya da halihazırda bulunan birlikteliğiniz sizi mutlu edecek. Bu ay şans sizden yana olacak. Sorun ve sıkıntılarla ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız. Birlikteliği olan kişiler, birlikte olduğu kişinin finansal durumundan faydanalabilir. Bu dönem içerisinde kurduğunuz birliktelik, evliliğe kadar ilerleyebilir.

Ekim ayı içerisinde hem aşk hayatınıza hem de arkadaşlık hayatınıza gerekli zamanı ayıracaksınız. İki yönden de güzel gelişmeler olacak. Karakteristik olarak güçlü olan partnerinizin etkisini fazlasıyla hissedebilirsiniz. Ekim 2019'da arzularınız üst seviyelerde geziyor olacak. Kendinizi daha fazla ön plana çıkartacaksınız.

Akrep Burcu Ekim 2019 Sağlık

Akrep burcu Ekim 2019'da zihinsel olarak kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Bu ay ruhsal yaklaşımlar daha fazla ön plana çıkıyor. Ayrıca sosyal faaliyetlerinizi yerine getirirken, kendinize zarar verecek hareketlerden uzak durmalısınız. Spor yaparken veya dans ederken, el ve ayak bilekleriniz hassas olacak.

Ekim ayı içerisinde, kesici aletler konusunda da özenli olmanız gerekiyor. Ufak tefek kazalara açık olacaksınız. Bu dönem içerisinde enerjiniz üst seviyede, olumsuzlukları ve size zarar verecek her türlü koşulu göz önünde bulundurmadan hareket edebilirsiniz. Zihinsel açıdan sizi dinlendirecek, üzerinizdeki negatif enerjiyi en aza indirecek çalışmalar yapmalısınız. Kendinizi kontrol ettiğiniz sürece, Ekim 2019'da sağlık sorununuz olmayacak.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu