Akrep Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Akrep burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu Eylül 2019 İş

Akrep burcu Eylül 2019'da dış etkenler iş hayatınızda önemli bir yere sahip olmayacak. Geride bırakmış olduğumuz ay içerisinde daha çok çevresel koşullar sayesinde iş imkanları buldunuz. Ancak bu ay içerisinde kariyeriniz konusunda size en fazla desteği aileniz verecek. Ailenizin olumlu enerjisi sizi daha fazla motive edecek. Zaten Jüpiter sayesinde kendinizi daha enerjik ve çalışkan hissedeceksiniz. Kariyerinizle ilgili güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hislerinize daha fazla güvenecek, size yatkın olan seçeneğe yöneleceksiniz. Eksik olan taşlar, Eylül ayında yerinde oturmuş olacak.

Eylül 2019'da, daha önce edinmiş olduğunuz bilgileri çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Geçen ay ya da daha önceki aylarda başlatmış olduğunuz işler sizin için daha önemli hale gelecek ve yürütme, ilerletme konusunda daha güçlü olacaksınız. Aile işi yapan Akrep burcu insanları için ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Daha önce edinmiş olduğunuz tecrübeleri, Eylül ayı içerisinde test edecek ve doğru olduğundan bir kez daha emin olacaksınız. Daha sonra ısrarcı olmanız kaçınılmaz olacak.

Eylül ayında insanları daha kolay ikna edebilecek, inandıklarınız doğrultusunda bir araya getirebileceksiniz. Yönetici veya idareci konumunda olan Akrep burcu insanları, çalışanlar konusunda daha yetenekli olacak. Çalışma arkadaşlarınızı, toplantılar düzenleyerek motive edeceksiniz. Hem sizin hem çalışma arkadaşlarınızın hem de çalıştığınızın yerin verimliliği üst seviyelere çıkacak. Şartların lehinize olması, maaş artırımı ve hatta mevki yükselmesini beraberinde getirebilir. Yöneticiniz var ise, size daha fazla güvenmeye başlayacak. Onların desteklerini hissedeceksiniz. Bu ay içerisinde yeni iş fırsatları doğacak.

Akrep Burcu Eylül 2019 Aşk

Akrep burcu Eylül 2019'da aşk konusunda duygusallık ön planda olacak. Kolay kolay diğer insanların cesaret edemediği davranışlar ve ilerlemeler kaydedeceksiniz. Her şeyi göze almanız söz konusu olacak. Çekiciliğiniz üst seviyede ve bu durum hem sosyal hem de kariyer açısından size fayda sağlayacak ilişkiler kurmanızı sağlayabilir. İlginizi çeken kişiyi savunmasız bırakacaksınız. Kiminle yakınlaşmak istiyorsanız, bunu kolaylıkla başaracaksınız. Kolay kolay kimse size karşı koyamaz.

Siz hem duygusallığa hem de fiziksel ilişkiye önem vermektesiniz. Ancak Eylül 2019'da daha çok duygusallığa önem vereceksiniz. Yaklaşımlarınız duygusal olacak. Bazı Akrep burcu insanları duygusal anlamda kendilerini yorgun hissedecek ve böyle dönemlerde daha çok kenara çekileceksiniz.

Eylül 2019'da biraz daha özgürlük ihtiyacında olabilirsiniz. Ciddi adımlar atmak istiyorsanız, öncelikle yalnız kalıp, kendinizi dinlemeli ve ona göre karar vermelisiniz. Birlikteliği olan Akrep burcu insanları, birlikte olduğu kişiyi yanlış anlayabilir. Hal ve hareketleriniz de birlikte olduğunuz kişi tarafından yanlış algılanabilir, içinizde hiçbir art niyet olmamasına rağmen. Kısacası, Eylül ayı içerisinde hem tutkularınızı hem de farklılıklarınızı rahatlıkla sergileyebilecek, karşı cinsi kolaylıkla kendinize çekebileceksiniz.

Akrep Burcu Eylül 2019 Sağlık

Akrep burcu Eylül 2019'da kozmik güçler sizden yana olacak. Gücünüzü zorlayacak şartlar ortaya çıkabilir ancak aldığınız destek, her türlü şartların üstesinden gelmenizi sağlayacak. Sağlık konusunda pek sıkıntılarınız olmayacak, kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedeceksiniz. Yerinizde duramayacağınız bir ay. Kozmik güçler sizden yana ancak yerinde ve zamanında dinlenmeniz, size fazladan güç sağlayacaktır.

Eylül 2019'da, hem uykusuz kalmamaya özen göstermeli hem de alkollü içeceklerden uzak durmalısınız. Hobilerinize yönelerek, zihinsel olarak kendinizi dinlendirebilirsiniz. Canınızı sıkacak, moralinizi bozacak ve enerjinizi düşürecek her türlü tartışma ve olaylardan uzak durmalısınız. Yaşam kalitenizin üst seviyede olmasını istiyorsanız, bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz. Spor yapmayı seven Akrep burcu insanları, siz de daha dikkatli olmalı ve iskelet sisteminize zarar verecek hareketlerden kaçınmalısınız.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu