Aslan Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Aslan burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Aralık 2019 İş

Aslan burcu Aralık 2019'in gelmesiyle beraber iş hayatınızdaki isteklerinizin arttığını göreceksiniz. İsteklerin ve beklentilerin artması, daha dikkatli ve hırslı çalışmanızı sağlayacak. Duygularınızı daha yoğun bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Karmaşıklık yaşamak istemiyorsanız, ne istediğinize net bir şekilde karar vermelisiniz. Zaman zaman istenmeyen durumlar meydana gelecek ve bu gibi durumları en az hasarla atlatmak istiyorsanız, kısa süreli çözümler üretmenizde yarar var.

Güneş, Aralık ayında sizi olumlu anlamda etkiliyor olacak. Bu sayede artık daha güçlü ve hırslı olacaksınız. İçinizdeki başarma hırsı ufak tefek hatalar yapmanıza neden olabilir ancak bunlar çok büyük sorun teşkil etmeyecektir. Sakinliği elden bırakmadığınız sürece başarıya ulaşma şansınız çok daha yüksek olacak. Bazı Aslan burcu insanları bu dönem içerisinde mesleki anlamda araştırmalara yönelecek. Farklılık ihtiyacında olacaksınız. Yaratıcılığınız, kariyeriniz için size büyük faydalar sağlayabilir.

İçinizdeki hırsı biraz gizli tutmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız bu hırsınızı yanlış anlayabilir. Bu dönem içerisinde beklenmedik maddi gelirler söz konusu olabilir. İş hayatında daha pratik ve yapıcı olacaksınız. Farklı işlere olan merakınız çok fazla ve bu nedenle asıl işinizi biraz da olsa aksatabilirsiniz. Aslan burcu, Aralık ayı içerisinde sizin olmayan maddi kaynakları da doğru değerlendireceksiniz. Kazandığınız parayı doğru değerlendirin. Gelir ve giderler konusunda dengeli olmaya çalışın.

Aslan Burcu Aralık 2019 Aşk

Aslan burcu Aralık 2019'da aşk, hayatınızın her alanında karşınıza çıkacak gibi duruyor. Katılacağınız ortamlarda, toplantılarda, okulda veya seyahat sırasında. Bu dönem içerisinde farklı ilişkiler ilginizi çekebilir. Birlikteliği olan Aslan burcu insanlarının farklılık arzusu hata yapmalarına neden olabilir. Sosyal yaşantınız hareketleniyor ve bu da aşk hayatınızın hareketlenmesine neden olacak. Arzu ettiğiniz beraberliği kurma şansınız oldukça yüksek. Kısa süreli birliktelikleri gözünüzde çok fazla büyütmemenizde yarar var.

Aralık ayında karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak ve karşı koyamayacağınız çekimlerin içerisine girebilirsiniz. Bu dönem içerisinde kısa süreli birliktelikler daha yoğun gibi görülüyor. Aralık ayında başlatacağınız birliktelikle ilgili çok fazla hayal kurmazsanız daha iyi olur. Aşk hayatınız macera dolu olacak. Ani gelişen ilişkilerde çok fazla sadakat beklememelisiniz. Gerçekleri görmeye çalışın. Gerçeklerden uzaklaşmanız, en ufak duygusal sorunda bile derin yaralar almanıza neden olabilir.

Uzun süredir devam eden birlikteliğiniz var ise bu dönem içerisinde partnerinizle birbirinizi anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle olayları iyice anlamaya çalışmalısınız. Geri dönüşü olmayan hatalar, ileride çok fazla pişman olmanıza neden olabilir. Aslan burcu, bir kişiye duygusal olarak bir şeyler hissediyor ve gizli tutmayı düşünüyorsanız, bu dönemde aynı durum devam edecek. İçinizdeki aşkı kendi dünyanızda yaşamayı arzu edebilirsiniz.

Aslan Burcu Aralık 2019 Sağlık

Aslan burcu Aralık 2019'da sağlığınız size sıkıntı yaratmayacak gibi duruyor ancak yine de tedbiri elden bırakmamanızda yarar var. Bu dönem içerisinde çok hareketli olacaksınız ve bu nedenle ayaklarınız çok daha hassas durumda olacak. Fazla kilolarından şikayet eden Aslan burcu insanları var ise, bu dönem rejime başlamak için daha uygun. Kararlı olacaksınız. Spor yapmayı ihmal etmeyin. Spor, üzerinizde bulunan negatif enerjiyi en aza indirmenize yardımcı olacaktır.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu