Aslan Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Aslan burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Aslan Burcu Ekim 2019 İş

Aslan burcu Ekim 2019'da ve geride bıraktığımız ayın, son on günlük döneminden itibaren yoğun bir şekilde çalışmaya başlayacaksınız. İş hayatınızdaki sorumluluğunuzun bilincindesiniz ve daha fazla önemsiyorsunuz. İşiniz ve geleceğinizle ilgili çok önemli kararlar almak üzereyseniz, hiç düşünmeden aklınızdan geçeni gerçekleştireceksiniz. Bu dönem içerisinde çalışma arkadaşlarınızla daha yoğun bir şekilde paylaşımda bulunacaksınız.

Ekim 2019'da, finansal anlamda daha yoğun etkiler altında olacaksınız. Hangi hedefe ilerlemek istiyor, hangi şartları gerçekleştirmek istiyorsanız hepsini yapabilecek güce sahip olacaksınız. Hedefleriniz size çok yakın. Ayrıca ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili can sıkıcı gelişmeler meydana gelebilir. Şartların istediğiniz gibi olmaması, tepkisel yaklaşımlar sergilemenize neden olabilir.

Bu dönem içerisinde ortak çalışmalar daha fazla ön plana çıkıyor. Kendi başınıza değil, birlikte hareket edeceksiniz. Grup çalışmalarının kilit noktasında bulunuyorsunuz. Son sözü söyleme hakkına sahip olabilirsiniz. Yeni işler bağlayabilir, yeni atılımlar yapabilirsiniz. Bu konuda da fazlasıyla şanslı olacaksınız. İstediğiniz, size fayda sağlayacak her türlü işi bağlama yeteneğiniz var. Çalıştığınız işten memnun değilseniz, daha iyi imkanlara sahip şirketlerden, iyi iş teklifleri alabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Aslan Burcu Ekim 2019 Aşk

Aslan burcu Ekim 2019'da aşk hayatınızda karmaşıklık söz konusu olabilir. Sizden yaş olarak büyük olan kişiyle duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Daha önce bulunmadığınız ortamlara girecek, yeni insanlarla tanışacaksınız. İletişiminiz en iyi seviyelerinde. Sahip olduğunuz gücün farkında olacak ve bunu da karşı cins üzerinde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Yinede abartılı olmamanızda fayda var.

Ekim 2019 içerisinde duygularınızı biraz da olsa geri planda tutacaksınız. Gelişmelere karşı akılcı bir şekilde yaklaşacaksınız. Daha önceden devam eden birlikteliğiniz var ise, güzel gelişmeler sonucunda birlikteliğinizde tutkular tavan yapabilir. Duygusal açıdan kendinizi zaman zaman gergin hissedebilirsiniz. Birlikteliğinize zarar gelmesini istemiyorsanız, kendinizi biraz olsun dizginlemeniz gerekiyor.

Alışılmışın dışında birkliktelik kurma isteğiniz üst seviyelere çıkacak. Bulunduğunuz ortamlarda, bu isteğinizi karşılayacak kişilerle tanışacaksınız. Bir anda duygularınız tavan yapabilir. Fazla dalgalanmalar, Ekim ayı içerisinde sizi yoracaktır. Söz konusu aşk olduğunda, dikkatli ve sakin olmanızda yarar var.

Aslan Burcu Ekim 2019 Sağlık

Aslan burcu Ekim 2019'da sağlığınızı düşünerek hareket etmelisiniz. Özellikle yemek konusunda aşırıya kaçmamaya çalışın. Yağlanma sorununuz var ise, sağlığınız için rejim yapmanız gerekiyor. Dişleriniz ve kemikleriniz de Ekim ayı içerisinde hassas olacak. Gerekli bakımlarınızı yaptırmalı, egzersizlere de önem vermelisiniz.

Ekim 2019'da, sinirlerinizin gerildiği dönemler olacak. Sizi rahatlatacak aktivitelere yönelmeniz gerekiyor. Aksi halde istemediğiniz sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kalp ve tansiyon sorunu olan Aslan burcu insanları, gerekli perhizleri yapmanız gerekiyor. Son olarak, iskelet sisteminizi yormamaya özen gösterin.

İlginizi çekebilir:
Aslan Burcu Günlük Yorumu