Balık Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Balık burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2019 İş

Mart 2019'da karşınıza bir çok iş fırsatı çıkacak ve bu konuda oldukça istekli davranışlar sergileyeceksiniz. Başarı isteğiniz çok yoğun bir şekilde. Ciddi ve sağlam temellerden oluşmuş çalışmalar içerisinde olmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz alanı güzelleştirmek isterken gereksiz harcamalar yapabilirsiniz, dikkatli olun. İnşaat işiyle uğraşan Balık burcu insanları için güzel bir dönem içerisindeyiz.

Mart ayı içerisinde, partnerinizle birlikte iş yapabilirsiniz. İş için birlikte seyahat edebilirsiniz. Birtakım değişimler söz konusu olabilir. İş konusunda yapılanmalar yapacak, önünüze çıkan her sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturacaksınız. İş hayatınızdaki eksik taşlar, bu dönem içerisinde yerine oturacak.

İşle ilgili bilginiz oldukça fazla ve sizin bilgilerinizden yararlanmak isteyen kişilere yardımcı olacaksınız. Lider özellikleriniz ön plana çıkıyor. Hedeflerinize ulaşma konusunda, karşınıza çıkan sorunlar sizi yıldıramayacak. Maddi anlamda güven içerisinde olmak isteyeceksiniz.

Mart 2019'da ortak işler gündeme gelebilir. Hedeflerinizi belirliyorsunuz. Çalışma yaşantınızda, bir arada olduğunuz insanlara karşı ikna edici tavırlar sergiliyorsunuz. Sergileyeceğiniz davranışlar, iş hayatınızı büyük ölçüde etkileyecek.

Balık Burcu Mart 2019 Aşk

Mart ayı içerisinde, fiziksel ilişki isteğiniz üst düzeyde ve bu nedenle karşı cinsin ilgisini fazlasıyla üzerinize çekeceksiniz. Çevreniz, size yakınlaşmak isteyen insanlarla dolup, taşacak. Bu dönem içerisinde, yanlış ilişkiler yaşayabilir ve sonradan pişman olabilirsiniz, dikkatli olun. Sosyal yaşantınızda, entelektüel çevrelerde bulunmak istiyorsunuz.

Ailenizin onayladığı bir ilişki yaşıyorsanız, partnerinizle birlikte aile toplantılarına katılabilir, hep beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Birliktelik konusunda çekici izlenimler bırakacaksınız. Bazı Balık burcu kişileri, bu dönem içerisinde işi ve aşkı birbirine karıştırıp, çalışma arkadaşıyla duygusal olmayan yaklaşımlar içerisine girebilir.

Mart 2019'da, zaman zaman duygularınızı abartacaksınız. Daha önceden var olan, hem çalışma arkadaşınız hem de duygusal birliktelik yaşadığınız kişiyle aranızdaki bağ daha da güçlenecek. Bazı Balık burcu kişileri, bu dönem içerisinde ilişkilerini ciddiyete taşımak isteyebilir ancak iyi bir dönem de değiliz, ertelemenizde fayda var.

Balık Burcu Mart 2019 Sağlık

Söz konusu sağlık olduğunda, Mart 2019'da pek sıkıntılarınız olmayacak. Yine de gerekli olan kontrolleri aksatmadan yaptırmanız gerekiyor. Spor yapmalısınız, aksi halde üzerinizdeki negatif enerjiyi atamayabilirsiniz. Dişleriniz ve kemikleriniz için gerekli olan vitaminleri almanız gerekiyor.

Geçen sürelerden var olan sağlık sorununuz var ise, bu dönem içerisinde Satürn ve Güneş sayesinde sağlığınız daha iyi seviyelere ulaşacak. Yine bu dönem içerisinde, özellikle başınızı ve yüzünüzü gerçekleşebilecek ufak tefek kazalara karşı korumalısınız.

İlginizi çekebilir:
Balık Burcu Günlük Yorumu