Balık Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Balık burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Balık Burcu Mayıs 2019 İş

Balık burcu Mayıs 2019'da araştırmacı kimliğe bürünecek, iş dünyasında size yardımcı olacak bilgilerin peşine düşeceksiniz. Enerjiniz üst düzeyde ve bunu da en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Mesleki açıdan çok iyi başarıların altına imza atabilir, kazancınızı üst noktalara taşıyabilirsiniz. Hedeflerinizi yukarılarda tutacaksınız ve onlara ulaşmak adına dikkatli ancak önemli adımlar atacaksınız. Ayrıca uzun süredir aklınızda olan projeleri de hayata geçirebilirsiniz. Herşeyi başaracak güce sahipsiniz ve siz de bunu hissediyorsunuz.

Mayıs 2019'da ev, kişisel maddiyat ve sosyal yaşantı evinizle ilgili konular biraz daha geri noktalarda kalabilir. Biraz daha toplumsal işlerle ilgilenecek ve üst noktada bulundurduğunuz hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Özellikle Mayıs ayının ilk haftasında önemli gelirler elde edebilirsiniz. Uzun vadede sizi rahatlatacak çalışmalar içerisine girebilirsiniz.

Bazı Balık burcu insanları Mayıs ayı içerisinde gizlilik içerisinde işler yürütebilir. Meraklı yönlerinizi kullanarak keşfedilmemiş, gelecek vaad eden işlerin peşinde koşabilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda savaş vermeye hazırsınız. Belkide şimdiye kadar girmekten korktuğunuz işlere gözünüz kapalı bir şekilde girmek isteyeceksiniz. İçinizde bu kadar hırs ve başarma arzusu varken, başarısız olma ihtimaliniz çok düşük.

Balık Burcu Mayıs 2019 Aşk

Balık burcu Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren ilişkilerinizde yoğunluk hakim olacak. Birlikteliği olan kişiler, ilişkilerinin daha iyi seviyelere ulaşması için çaba gösterecek. Mayıs ayının ilk haftasından sonra yoğun enerji altında olacaksınız ve duygularınızın arttığını, üst noktalara ulaştığını göreceksiniz. Bu dönem içerisinde kontrolü elinizden bırakmamalısınız. Duygularınızı biraz da olsa dengelemeniz gerekiyor.

Mayıs ayı içerisinde birlikte olduğunuz kişiye meydan okuyabilirsiniz. İlişkiyi yönlendiren kişinin kim olduğu konusunda ufak çaplı bir savaş verebilirsiniz. Siz, duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmak istemiyorsunuz. Yinede bu dönem içerisinde aklınız ve duygularınız arasında karmaşıklık söz konusu olabilir. Bu karmaşa sizi yıldırmayacak ve kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz.

Bazı Balık burcu insanları bu dönem içerisinde gizli birlikteliklere yönelebilir. Bazılarınız için de eski aşklar tekrar gündeme gelecek. Katıldığınız sosyal ortamlarda kolaylıkla dikkat çekebilecek, karşınızdaki kişinin de duygularından fazlasıyla etkileneceksiniz. Bu dönem içerisinde kendinizi koruma altına almanız gerekiyor. Kısa sürecek birlikteliğe kendinizi çok fazla kaptırabilirsiniz. Sakinliği ve akılcığı elden bırakmayın. Kendinizi kaptırmak, duygusal açıdan yıpranmanıza neden olabilir.

Balık Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Balık burcu Mayıs ayının ilk haftasından sonra fiziksel olarak çok fazla aktiviteye katılabilirsiniz. Bu günlerde dizlerinize ve kemiklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra cildiniz de fazlasıyla hassas olacak. Havaların ısınıyor olması sizi yanıltmasın. Boğaz ve boyun bölgenizi korumanız gerekiyor. Bazı Balık burcu insanları bu dönem içerisinde ailenin sağlık durumuyla da ilgilenmek zorunda kalabilir.

İlginizi çekebilir:
Balık Burcu Günlük Yorumu