Başak Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Başak burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Başak Burcu Eylül 2019 İş

Başak burcu Eylül 2019'da ailevi çalışmalarınızda önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Birlikte hareket edecek olmanız, hem sizi hem de ailenizi memnun edecektir. Bu dönem içerisinde çalışma ortamınızda değişikliğe gidebilir, daha güzel ve eğlenceli bir ofis kurmak isteyebilirsiniz. Eylül ayının tamamında ailevi işler sizin odak noktanız olacak. Kardeşlerle, anne veya babanızla yeni bir işin temellerini atabilirsiniz. Uzun süredir hayalini kurduğunuz yaşam çok yakınınızda olacak.

Eylül ayı içerisinde zaman zaman çalışma ortamında istenmeyen anlaşmazlıklar gündeme gelecek ve ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz ancak bu durumun üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Bazı durumları engelleyemiyor olabilirsiniz ancak alttan alan taraf siz olursanız sürtüşmeler fazla büyümeyecektir. Birlikte çalıştığınız kişilerin size saygı göstermesini istiyorsanız, bunu sağlamanız gerekiyor.

Eylül 2019'in ortalarından itibaren değişimlerden iyi şekilde nasibinizi alacaksınız. Daha fazla sorumluluk alıp, hepsini de en iyi şekilde yerine getirmeniz muhtemel. Maddiyatı daha kolay elde edebilirsiniz. Kariyer başarınız, parasal gücü de beraberinde getirecektir. Hangi işi yaparsanız yapın, isteyerek yapacak, tüm dikkatinizle çalışacaksınız. Ruhsal enerjiniz de üst seviyede olacak.

Başak Burcu Eylül 2019 Aşk

Başak burcu Eylül 2019'da aşk hayatınız biraz maddiyata dayalı olacak gibi görünüyor. Üst seviyede yaşam şartlarına sahip kişileri etkilemeye çalışacaksınız. Bu kişi patronunuz ya da yöneticiniz olabilir. Bazılarınız bu hedeflerine ulaşmayı başaracak. Hayaliniz, maddi imkanları üst seviyede olan bir kişiyle evlilik olacak. Ayrıca tutkularınız da üst seviyede. Birlikteliğiniz de ilginç duygular ve hareketler meydana gelecektir.

Eylül 2019'da, hem çekiciliğinizi hem de fiziksel ilişki potansiyelinizi, karşı cins üzerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kimle karşılaşırsanız karşılaşın, kimden etkilenirseniz etkilenin, sizin için öncelik, bu dönem için maddiyat olacak. Bazı Başak burcu insanları, dostluk ve aşk duygularını birbirinden ayırt etmeyi başaramayabilir. Sizin bu yaklaşımınız, karşınızdaki kişinin de duygularında değişim yaşanmasına neden olacaktır.

Sosyal olarak da aktif olacağınız bir dönemdesiniz. Girdiğiniz her türlü ortamda, katıldığınız her türlü toplantıda gözler üzerinizde olacak. Üzerinizdeki ilgi çok fazla ve bu durum ilginç birlikteliklere yönelmenize neden olabilir. Şartlara uyum sağlamayı seviyorsunuz ancak olmayacak ilişkileri de kafanızda fazla büyütmemelisiniz.

Başak Burcu Eylül 2019 Sağlık

Başak burcu Eylül ayı içerisinde sağlığınızla ilgili ufak tefek problemler gündeme gelebilir. Siz bu sorunları görmezden gelmek yerine, dikkate almalı ve sorunları çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Zihninizi ve sezgilerinizi çok fazla kullanıyorsunuz. Bu durum istemeden de olsa yorgun ve bitkin düşmenize neden olabilir. Bu nedenle uykunuzu yeteri kadar almalısınız.

Eylül 2019'da baş ve boğaz bölgeniz hassas olacak. Aşırı soğuk içeceklerden de olabildiğince uzak durun. Fazla güneşte durmak, istenmeyen durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yoğun tempoyla çalışıyor olabilirsiniz ve bu durum stresi, streste sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Eylül ayı içerisinde vücudunuza gereğinden fazla yüklenmeyin.

İlginizi çekebilir:
Başak Burcu Günlük Yorumu