Boğa Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim 2019 İş

Boğa burcu Ekim ayı içerisinde işler biraz karışık gibi görünüyor. Kariyerinizi şekillendirmek istiyorsanız fazlasıyla düşünmeniz gerekiyor. Bu dönemin zorlayıcı olacağını bilmelisiniz. Aşırı risklerden ve girişimlerden olabildiğince kaçınmalısınız. Yinede şartlar nasıl olursa olsun, işinize dört elle sarılacak, sahipleneceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanmaya başlamalısınız. Çalışma arkadaşlarınızla da ilişkilerinizin iyi olması, şartları biraz da olsa sizin lehinize çevirebilir.

Ekim ayının ortalarından sonra çalışma koşullarında ve işlerde yenilikler söz konusu olabilir. İşsiz olan Boğa burcu insanları için güzel gelişmeler olacak. Arzu ettiğiniz işe girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan da bu konuda olumlu destekler ve geri dönüşler alacaksınız. Aile işi yapan Boğalar için de aynı durumlar söz konusu. Ailenizin desteği sizinle olacak. Çalışmalarınızı ve düşüncelerinizi destekleyecekler. Kariyeri güçlü olan insanlardan bilgiler alacak, kendinizi daha fazla geliştireceksiniz.

Çalışmalarınız dikkat çekecek. Yeni projeler çıkartıp, yavaş ancak emin adımlarla ileriye doğru gidebilirsiniz. Başlangıçların hemen sonuç vermesini beklemeyin. İşinizle ilgili veriminizi düşürmek istemiyorsanız, çalışma temponuzu da ayarlamalısınız. Sürekli aşağı, yukarı grafik çizmeniz, yöneticilerinizin gözlerinden kaçmayacaktır. Ekim ayı içerisinde birlikte iş yürüttüğünüz insanlarla aranızda ufak çaplı tartışmalar söz konusu olabilir. Bu ay, gözünüzü çok yukarılara dikmeyin. Konumunuzu koruyun ve sağlamlaştırın.

Boğa Burcu Ekim 2019 Aşk

Boğa burcu Ekim 2019'da iş konularında can sıkıcı durumlar söz konusu olabilir ancak aşk hayatınız gayet iyi durumda. Yeni bir aşk ve heyecan arıyorsanız, bu dönem içerisinde arayışlarınız sonuçsuz kalmayacak. Katıldığınız her türlü ortamda karşı cinsin dikkatini çekmeyi başaracak, daha aktif ve cesur olacaksınız. Şans sizden yana görünüyor. Adeta aşkı çekeceksiniz. Yeteneğiniz, cesaretiniz, cazibeniz ve zekanız güzel bir kombin oluşturarak, sizi karşı konulamaz birisi yapacaktır.

Ekim ayı içerisinde genel olarak iletişiminiz iyi durumda ancak zaman zaman birlikte olduğunuz kişiyle aranızda tartışmalar yaşanabilir. İlişkinizi bitirmek istiyorsanız, fazla uzatmadan son noktayı koymalısınız. Birbirinizi hala sevdiğinizi düşünüyorsanız, tartışmaların fazla alevlenmesine engel olmalısınız. Hakimiyet kazanayım derken sevdiğiniz kişiyi kaybetmenin gerçeği ile yüz yüze gelebilirsiniz.

Bazı Boğa burcu insanları bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir. İş arkaşınız olan bir kişiyle duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Evli olan Boğalar için de güzel gelişmeler olacak. Eşinizle aranızdaki heyecanın azaldığını düşünüyorsanız, bu dönem içerisindeki değişiklik sizi şaşırtabilir. Söz konusu aşk olduğunda yoğunluk olacak. Kısacası, aşk, heyecan, tutku, eğlence ve duygusallık konusunda her şey yolunda olacak.

Boğa Burcu Ekim 2019 Sağlık

Boğa burcu Ekim 2019'da sağlığınız da iyi durumda. Süregelen rahatsızlığı olan Boğalar hariç, diğer Boğalar için herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıkmayacak. İçinizdeki gücün farkına varcaksınız. Yinede tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Zaman zaman ufak tefek kazalara karşı yatkın olacaksınız. El ve ayak bilekleriniz hassaslaşacak. Ayrıca kesici aletlerden de uzak durmalısınız.

İş, aile ya da aşk hayatınızdan kaynaklı gerginlikler söz konusu olabilir. Ruhsal olarak sizi rahatlatacak aktvitelere yönelin. Sinirli olmak, tartışmalı ortamlara katılmak size bir şey kazandırmayacaktır. Kendinizi yıpratmayın. Kilo sorunu olan Boğalar, kısa süreli rejimler size fayda sağlayabilir.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu