Boğa Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Eylül 2019 İş

Boğa burcu Eylül 2019'da finansal gezegeniniz olan Merkür'ün yoğun etkisi altında olacaksınız. Bu nedenle ay içerisinde daha yoğun çalışmalar sizi bekliyor. Özellikle ayın ilk haftasında sadece kendini düşüncelerinizde dayatmalar yapmaktan kaçınmalısınız. Başarıya ulaşmak istiyorsanız, çalışma arkadaşlarınızın da sözüne, düşüncelerine önem vermelisiniz. Eylül ayında daha net ve kendinizden emin kararlar alacaksınız. Enerjiniz yüksek ve cesurca hareket ediyorsunuz.

Eylül ayı içerisinde yüksek makamlardaki kişilerden olumlu destek alabilirsiniz. Geleceğinize, bu dönem içerisinde yön vermeniz söz konusu olabilir. Çalışanlarınız ya da patronunuzla aranızdaki ilişkileri en iyi seviyede tutmalısınız. Yeni girişim ve başlangıçlar yapmak istiyorsanız, sosyal çevreniz size bu konuda çok olmasada yardımcı olacak. Gezegenlerden aldığınız olumlu destekle, sahip olduğunuz parayı en iyi şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımların meyvelerini, Eylül ayı içerisinde toplamaya başlayabilirsiniz.

Bu dönem içerisinde çalışma arkadaşlarınızla aranızda istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Tartışmalardan olabildiğince kaçınmalısınız. Olayları değerlendirirken sadece kendi açınızdan bakmamayı öğrenmelisiniz. Başarıya ulaşmak istiyorsanız, objektif olmanız gerekiyor. Eylül ayının sonlarına doğru daha tempolu çalışmaya başlayacaksınız. Bazı Boğa burcu insanlarının aile ile birlikte yürüttükleri işler önem kazanabilir.

Boğa Burcu Eylül 2019 Aşk

Boğa burcu Eylül ayında Venüs, sosyallik, aşk ve eğlence açısından sizi olumlu anlamda etkiliyor olacak. Duygusal olarak yoğun bir döneme girmektesiniz. Daha önce hissetmediğiniz duyguları bu dönem içerisinde fazlasıyla hissetmeniz muhtemel. İletişim konusunda da başarılı olacağınızı düşünürsek, yalnızlığınızın Eylül ayı içerisinde sonlanacak olması kaçınılmaz olacaktır. Bazılarınız için bu birliktelik uzun süreli olmayacaktır ancak her gününden çok fazla keyif alacağınızı, birlikte geçirdiğiniz vakitten asla pişman olmayacağınızı bilmelisiniz.

Eylül 2019'da aşk hayatınız renklenecek. Birlikteliği olan kişiler kaçamak yapmak isteyebilir. İlişkinizin zarar görmesini istemiyorsanız, yanlış adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz. Fiziksel ilişki ihtiyacınız üst seviyelere çıkıyor. Zor durumda kalacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönem içerisinde duygusal olarak da değişim göstereceksiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki bağları sorgulayabilirsiniz. Ciddi birliktelikler Eylül ayı içerisinde ufak sallantılar atlatabilir.

Eylül ayının ortalarından itibaren daha sosyal olacaksınız. Sürekli olarak dışarıya çıkacak, arkadaş ortamlarına katılacak, varlığınızı herkese göstereceksiniz. Bazı Boğa burcu insanları, karşılarındaki kişinin maddi gücünden fazlasıyla etkilenebilir. Olmayacak ilişkilere kendinizi fazla kaptırmamaya çalışın. Çekim enerjiniz yüksek, cazibenizi de en iyi şekilde kullanmayı başarıyorsunuz. Eylül ayı içerisinde fazlasıyla dikkat çekici olacaksınız.

Boğa Burcu Eylül 2019 Sağlık

Boğa burcu Eylül 2019'da iskelet ve bağırsak sisteminiz fazlasıyla hassas olacak. Bu nedenle, özellikle ayın ilk yarısına kadar dikkatli olmalısınız. Katılacağınız davetlerde, yemeklerde veya ortamlarda yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamaya çalışın. Ayrıca, zaman zaman gergin olacaksınız ve gereğinden fazla tepki göstermeniz söz konusu olabilir. Ruhsal açısından kendinizi dinç tutmanız gerekiyor.

Eylül ayının son haftasında dolaşım sisteminiz ve kalbiniz hassaslaşacak. Rutin kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Kendinizden istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Temponuzu ayarlayın, gün içerisinde kendinizi gereksiz yere yormayın. Ayrıca spor yapan Boğa burcu insanları da özenli olmalı.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu