Boğa Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Boğa Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Boğa burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2019 İş

Mars, Mart ayında geri hareketine devam ediyor ve bu durum hem iş hayatınızı hem de aşk hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyecek. Bu etki, gelecek ayın ortalarına kadar devam edebilir. Duygu ve düşünceleriniz sürekli olarak değişim gösterecek ve bu durum her anlamda zorluklar yaşamanıza neden olacak. Değer verdiğiniz veya iş konusunda size yardımcı olan kişileri anlamakta zorluk yaşayacaksınız. Bu nedenle gereğinden fazla gergin olabilirsiniz.

Mart ayının ortalarından sonra geri hareketine başlayacak olan Merkür sizi etkisi altına alacak. İş konusunda oldukça çelişkili ve izlenimci olacaksınız. Bu dönem içerisinde neredeyse, iş konusunda etrafınızda olan herkesi inceleyeceksiniz. İşinizi iyi yapıyorsunuz ve meslek açısından hırslı olmanız, bu dönemi iyi bir şekilde atlatmanıza yardımcı olabilir.

Boğa Burcu Mart 2019 Aşk

Mart ayı boyunca aşk gezegeniniz, geri hareketine devam ediyor ve bu durum aşk açısından iddialı davranışlar sergilemenize neden olabilir. Çevrenizde, enerjisini size yoğunlaştırmış kişiler olabilir. Bu dönem içerisinde yaşanacak birliktelikler de, fiziksel ilişkiler ön planda olabilir. Aşk açısından önemli ve ani kararlar alınmayacak dönemdesiniz.

Bu dönem içerisinde, duygusal olarak yakınlaştığınız kişilere karşı da aceleci davranışlar sergilememeli, duygularınızı gizli tutmalısınız. Venüs, Mart ayının ilk haftalarından itibaren ilginizi farklı ve yeni kişilere çekecek. Aşk hayatında sadece eğlence olmadığını, sorumluluklarında ağır olduğunu bu dönem içerisinde fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2019 Sağlık

Merkür, Mart ayının neredeyse tamamında geri gidiyor ve bu durum fiziksel açıdan sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Eskiden var olan sorunları ortadan kaldırmaya yönlenmelisiniz. Sağlık açısından yaşanacak sorunlara duyarlı bir şekilde yaklaşmalısınız. Sezgisel yeteneklerinizi sürekli olarak kullanmanız, bu dönem içerisinde yorgun düşmenize neden olabilir. Düzenli uyku ve beslenme size iyi gelecektir.

İlginizi çekebilir:
Boğa Burcu Günlük Yorumu