Terazi Burcu Genel Özellikleri (Terazi Erkeği & Terazi Kadını)

Paylaş
Takip et
Terazi Burcu Genel Özellikleri (Terazi Erkeği & Terazi Kadını)

Burçlar kuşağında Terazi burcu ve özellikleri. Terazi burcu erkeği ve koç burcu kadını nelerden hoşlanır? Olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? İşte karşınızda tüm özellikleriyle Terazi burcu.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burcu, burçlar kuşağının en rahat insanı olarak biliniyor olabilir ancak bu onların aşırı düşünceli ve sorunlar üzerinde çok takıntılı olduğu gerçeğini değiştirmez. Güzellik, aşk, duygu ve estetik zevkler Terazi burcu insanlarının vazgeçemedikleri arasında bulunur. İçerisinde bulundukları toplulukları gözlemlereyek onları daha iyi anlayabilirsiniz.

Terazi burcu insanları çevresinde bulundukları insanların dertlerini ve sıkıntılarını kendi dertleri ve sıkıntıları gibi sahiplenebilir. Hayatlarının her alanında bir denge olsun ister ve bunu yaparken yaptıklarından dolayı da dengesizlikle suçlanabilir. Aldığı kararların arkasında durdukları sürece terazilerin hayatları çok daha güzel olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği ilk başlarda anlaşılır bulunmaz. Belki de en fazla ön yargıya maruz kalan kişiler arasındadır terazi erkekleri. Arkadaşlıklarında, dostluklarında ve ilişkilerinde ilk önce bu tarz eleştirilere maruz kalırlar. Hâl ve hareketleri ilk başlarda onların güvensiz görünmesine neden olabilir. İkizler burcu erkekleri her zaman neşeli görünmeye çalışırlar ancak bu durum ufak sorunlarda dâhi tersine dönebilir.

Terazi burcu erkeğini kontrol altında tutmak onu karamsarlığa girmekten kurtaracaktır. Terazi erkekleri güzelliğe ve mutluluğa önem verir. Yanında rahat oldukları kişiyle daha mutlu olacaklardır. Birlikte olduğu kişinin onu yönlendirmesini ister. Fikirleri kolaylıkla değişebilen bu erkeğin hayata karşı hem ümitsizliği hem de dolu dizgin ümidi vardır.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, güzellik için yaratılmış ve her şeyde belirli bir güzellik bulabilen bir kadındır. Giyim ve kuşamına her zaman dikkat eder ve bu onların entelektüel seviyelerini yükseltir. Terazi burcu kadını karşılarındaki insanı anlamakta zorlanmaz. Empati seviyeleri de gelişmiştir. Kafalarında oluşturdukları her neyse onların gerçek olmasını isterler, olmadığında ise kalpleri kolayca kırılabilir.

Terazi burcu kadını evine ve ailesine düşkündür. Mutlu oldukları insanla her akşam evde oturmak bile onlara huzur verebilir. Maddi konularda biraz tutucu olabilirler ancak manevi açıdan insanlara sahip oldukları her şeyi verebilecek kişiliğe de sahiptir. Birlikte olduğunuz kişi terazi burcu kadınıysa çok mutlu olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu