İkizler Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay İkizler burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

İkizler Burcu Aralık 2019 İş

İkizler burcu Aralık 2019'da gezegenlerin geri hareketi enerjinizin düşmesine neden olacak. Geride bıraktığımız aylardaki kadar yüksek tempoda çalışamayacaksınız ancak bu durum canınızı sıkmasın. Eski verimliliğiniz yine devam ediyor olacak. Aralık ayının ortalarına kadar iş hayatınızda güzel gelişmeler gündeme gelebilir. Önemli adımlar atmak istiyorsanız, ayın ilk yarısı çok uygun durumda. Maddi kaynaklarınız yükselecek ve eskiden var olan sorunları da bu dönem içerisinde çözüme kavuşturacaksınız.

Aralık ayı içerisinde iş ilişkileriniz hızlanacak. İş hayatınızda daha mantıklı davranacaksınız. İş hayatında duygusallığa yer olmadığının farkındasınız ve akılcı yaklaşımlarınız sayesinde kariyerinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Projeler konusunda da olumlu ilerlemeler olacak. Merkür ve Venüs, sorunlar karşısında daha hızlı çözümler bulmanız konusunda sizi destekliyor olacak. Enerjiniz düşüşte ancak hızlı düşünecek ve hızlı kararlar alabileceksiniz. Başarıya ulaşmak istiyorsanız, sabırlı olmanızda yarar var.

İşlerin zaman zaman istediğiniz gibi ilerlememesi, çalışma arkadaşlarınız veya üstleriniz konusunda sizi gerginleştirebilir. Gereksiz yere tartışmalara girmemeye çalışın. Hesaplamalarınızı iyi yapmaya çalışın. Uzun süredir beklediğiniz haberlerde gecikmeler yaşanabilir ancak canınızı fazla sıkmayın. Bazı İkizler burcu, yapmış oldukları işte kendilerinin yetersiz olduğunu düşünebilir, Aralık ayı içerisinde mesleki anlamda eğitimler alabilirsiniz. Alt yapınızı olabildiğince güçlendirmeye çalışın. Parasal kaynaklarınızda da yenilenmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Aralık 2019 Aşk

İkizler burcu Aralık 2019'da duygusal ilişkilerinizde daha yoğun olacaksınız. Aslında bu yoğunluk, geride bıraktığımız aydan bu yana devam etmekte. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal anlamda doğru iletişim kurduğunuzdan emin olmalısınız. Aranızda bir sorun var ise, sorunu fazla büyütmeden çözüme ulaştırmalısınız. Bazı İkizler burcu insanları, herkesin hayrete düşeceği bir ilişkiye başlayabilir. Aşk hayatınız, çevrenizdeki insanları fazlasıyla hayrete düşürebilir.

Aralık ayı içerisinde, sizden yaş olarak küçük ya da büyük bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşabilirsiniz. Kuracağınız birliktelik ciddi olabilir. Sizden beklenmeyecek düşünceler içerisine gireceksiniz. Uzun süredir devam eden ilişkinizi de evlilik kararı alarak taçlandırabilirsiniz ancak önemli kararlar almadan önce iyice emin olmalısınız. Ailenizin onaylamadığı bir kişiyle ilişki yaşıyorsanız, alacağınız tepkilere de hazırlıklı olmalısınız.

Uzun süredir birlikteliğiniz yok ise, Aralık ayı içerisinde şartların tersine döneceğini bilmelisiniz. Gireceğiniz her türlü ortamda dikkatler üzerinizde olacak. Karşınızda bulunan kişiyi kolaylıkla etkiniz altına alabilirsiniz. Aşkı arayan İkizler için güzel bir dönemdeyiz. Yaşantınız daha farklı noktaya ilerleyecek ve sosyal olarak hareketleneceksiniz. Birlikteliğiniz var ise, partneriniz sosyal hayatınızın hareketlenmesinden dolayı kıskanç tavırlar sergileyebilir. Aşk hayatınızın sizi mutlu etmesini istiyorsanız, gerek iş gerekse sosyal hayatınızı bir düzene sokmalısınız.

İkizler Burcu Aralık 2019 Sağlık

İkizler burcu Aralık ayı içerisinde zaman zaman stresli günler geçireceksiniz. Bu nedenle tansiyon konusunda istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Ruhsal olarak kendinizi rahatlatmalısınız. Hafif sporlar yapmak size iyi gelecektir. Bu dönem içerisinde ihmal ettiğiniz dişlerinizin de problem çıkartması söz konusu olabilir. Ruhsal olarak sıkıntı yaşamanız, baskıcı olmanıza ve dolayısıyla strese girmenize neden olabilir. Dikkatli davrandığınız sürece, sağlık açısından sıkıntı yaşamayacaksınız İkizler burcu.

İlginizi çekebilir:
İkizler Burcu Günlük Yorumu