Koç Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Koç Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Koç Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Koç burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2019 İş

Meslek ve kariyer yaşantınızda bir takım sıkıntılar yaşanabilir. Ancak Satürn, yaşanan tüm sıkıntılara karşı size destek verecek. Merkür, Mart ayının ortalarından sonra geri hareketine başlayacak ve bu durum, iş hayatında size sıkıntılar yaşatabilir. Önceden olumlu olarak gördüğünüz şartlar, bu dönem içerisinde size sıkıntılar çıkartabilir.

Mart ayı içerisinde atacağınız adımlara dikkat etmeli ve fazlasıyla akılcı olmalısınız. Bir takım işlere, kariyerinize destek versin diye girebilirsiniz. Bu isteklere doğru adım atarken, dengenizi ve uyumunuzu korumalısınız.

Koç Burcu Mart 2019 Aşk

Mart ayının ortalarından sonra geri gidecek olan Merkür, iş konusunda olduğu gibi, aşk konusunda da sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Var olan bir ilişkiniz varsa, bu dönem içerisinde gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz yüksek ancak bu enerji size zarar verebilir. İlişkisi olmayan Koç burcu insanları, enerjilerinden dolayı istenmeyen birlikteliklere adım atabilir.

Enerjinizden kaynaklı olan sıkıntıları daha sonradan düzeltemeyebilirsiniz, bu nedenle kendinizi tutmalı ve üzerinizde bulunan olumsuz enerjiyi ortadan kaldırmalısınız. Birlikteliği olan kişiler, bu dönem içerisinde gereksiz kıskançlıklarda bulunabilir. Bu dönemlerde, birlikte olduğunuz kişiyi bunaltabilirsiniz, dikkatli olun.

Mart ayı içerisinde bir takım seyahatler yapabilirsiniz ve bu dönemlerde kaçamak aşklar söz konusu olabilir. Atacağınız her adımı iyice düşünmeli ve akılcı davranmalısınız. Birlikteliği olmayan Koç burcu insanları için bu durum tehlike yaratmayabilir ancak birlikteliği olan Koç burcu insanları için sıkıntılar gündeme gelebilir.

Koç Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart ayı içerisinde Satürn, geçmişte olan sağlık sorunlarının tekrar gündeme gelmesine neden olabilir. Fazla çalışmak sizi başarıya götürebilir ancak sağlık konusunda sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Dinlemeye vakit ayırmalısınız. Sağlık açısından gerekli olan kontrolleri yaptırmalısınız.

Mart 2019'da yapmaktan zevk aldığınız şeylerde aşırıya kaçabilirsiniz. Özellikle yemek konusunda aşırıya kaçmamalısınız ve spor yapmaya zaman ayırmalısınız. Duygusal açısından da yorgun olacağınız bir dönemdesiniz ve bu durum sinir sisteminizden kaynaklı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Dengeli beslenin ve kısa kısa yürüyüşler yapın. Mart ayını sağlıklı geçirmek istiyorsanız, hobilerinize de vakit ayırmalısınız.

İlginizi çekebilir:
Koç Burcu Günlük Yorumu