Kova Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Kova burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Kova Burcu Aralık 2019 İş

Kova burcu Aralık 2019'da işlerinizde denge olması için çabalayacaksınız. Çalıştığınız kadar başarıya ulaşmak ve hak ettiğiniz değeri görmek isteyeceksiniz. Aksine gelişen olaylar ise canınızın fazlasıyla sıkılmasına neden olabilir. Motivasyonunuzu düşürecek olaylardan uzak durmalısınız. İş konusunda daha verimli olmak istiyorsanız bunu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sizin verimsiz olduğunuz konusunda şikayetçi olan iş arkadaşlarınıza karşı da haklı savunmalarınız olacak.

Aralık ayı içerisinde iş hayatınızda sizden kaynaklanmayan sorunlar meydana gelebilir. Bu tarz durumlardan istediğiniz zaman uzak duracak, istediğiniz zaman da içerisine gireceksiniz. Sizinle aynı düşünceye sahip olmayan kişilerle sert konuşmalar yapabilirsiniz. Aslında sergileyeceğiniz sert tutum, iş arkadaşlarınızın size güvenmemesine neden olabilir. Şartların olumsuz gelişmesi, başarıya ulaşmanızı çok daha fazla zorlayacaktır.

Aralık ayının son haftasında yatırımlara yöneleceksiniz. Ayın son günlerinden itibaren başarının kalıcı olacak geleceğini bilmelisiniz. Finans eviniz güçlü etkiler alıyor. Maddi konularda gelişmeler yaşanacak ve rahatlayacaksınız. Önemli yatırımlar yapmadan önce biraz daha dikkatli olmanızda yarar var. Şartları doğru değerlendirin ve doğru analizler yapmaya çalışın. Sosyal yaşantınız da iş hayatınız konusunda size getiriler sağlayabilir.

Kova Burcu Aralık 2019 Aşk

Kova burcu Aralık 2019'da Venüs'ün de etkisiyle beraber sosyal yaşantınızda hareketlenmeler yaşanacak. Sosyal olarak çok daha aktif olacağınız bu dönem içerisinde aradığınız aşkı bulmanız kolaylaşabilir. Fiziksel olarak da görüntünüzde değişime gideceksiniz. Çevrenizde bulunan insanları kolaylıkla etkiniz altına alabileceksiniz. Aralık ayında şans sizden yana görünüyor. Şartları lehinize çevirme zamanı çoktan geldi.

Birlikteliğiniz var ise partnerinizle daha da yakınlaşmaya başlayacaksınız. Aranızdaki bağ kuvvetlenecek. Zaman zaman şartlar istediğiniz gibi gelişmeyebilir ancak genel olarak arzu ettiğiniz aşk hayatına sahip olacaksınız. Partneriniz kimi zaman sizi kısıtlamak isteyebilir ve bu sosyal hayatınızın hareketli olmasından kaynaklanacak. Partnerinizin kısıtlama isteğine çok büyük tepkiler vermemenizde yarar var.

Birlikteliği olmayan Kova burcu insanları Aralık ayında özgürlüğünü isteyebilir. Sizi kısıtlayacak kişilerden uzak durmaya başlayacaksınız. Kuracağınız ilişkide mesafeli olmaya çalışacaksınız. Dengeyi kurduğunuz sürece aşk hayatınız size sıkıntı yaratmayacaktır. Süregelen birlikteliğinizi evlilik kararı ile taçlandırmak istiyorsanız, ailenizin de görüşüne önem vermelisiniz.

Kova Burcu Aralık 2019 Sağlık

Kova burcu Aralık 2019'da havaların soğuk olmasından dolayı boğazınız çok daha hassas olacak ve gerek çok sıcak gerekse çok soğuk içecekler tüketmemeye özen göstermelisiniz. Yine bu dönem içerisinde boyun bölgeniz de hassaslaşacak ve rüzgarlı havalarda çok açık kısımlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Dikkatli olduğunuz sürece sağlığınız size sıkıntı yaratmayacak ve aksine sağlığınız için önemli gelişmeler yaşanacak Kova burcu.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu