Kova Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Kova burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2019 İş

Kova burcu Ekim ayı içerisinde çok önemli iş girişimleri yapacaksınız ve kendinizi bunun için fazlasıyla cesur hissedeceksiniz. Özellikle çalışma arkadaşlarınızın ve üstlerinizin dikkatini çekeceksiniz. Akıllıca davranacak ve geleceğiniz için faydalı planlamalar yapacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın fikirlerine saygı duyacak ve birlikte çalışmalar yürüteceksiniz. Şartlar sizin lehinize gelişiyor. Başarılı olacağınız bir dönemdesiniz.

Ekim 2019'da, parasal konular dikkat çekici olacak. Düşünceleriniz ve hedefleriniz bu yönde. Kararlarınız isabetli olacak ve sizi bir üst noktaya taşıyacak, başarıya ulaştıracak insanlarla bir arada olacaksınız. İşinize duygularınızı ve sezgilerinizi de katacaksınız. Yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız, sorumlu olduğunuz kişileri motive etmeyi başaracak, daha verimli çalışmalar gerçekleştireceksiniz.

Ekim ayı içerisinde şartlar zaman zaman istediğiniz gibi gerçekleşemeyebilir. Ne olursa olsun pes etmeyecek, yükselme arzunuzla, hırsınızı birleştireceksiniz. Çok fazla fırsat söz konusu olacak. Parasal anlamda da bolluk söz konusu. Birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendireceksiniz. Emlak veya toprak almak isteyebilir ya da paranızı, işle ilgili konularda yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz. Şanslı olacaksınız ve başarıya ulaşacaksınız.

Kova Burcu Ekim 2019 Aşk

Kova burcu Ekim 2019'da aşk hayatınız biraz karmaşık hale gelecek. Bu dönem içerisinde istenmeyen durumların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Tutkularınız artıyor. Bazı Kova burcu insanları için platonik aşklar gündeme gelebilir. Duygularınızda ve düşüncelerinizde karmaşıklıklar gündeme gelecek. Ne istediğinizi, hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini ve duygularınızın düzeyini bir türlü kestiremeyeceksiniz.

Birlikteliğiniz var ise, partnerinizle aranızı iyi tutmalı, gereken ilgiyi göstermelisiniz. Aşk hayatınızda karmaşıklık olacağını göz önünde bulundurursak, halihazırda devam eden ilişkinizde sorunlar yaratmak size iyi gelmeyecektir. Zaman zaman daha önce birliktelik yaşadığınız insanlar aklınıza gelecek ve geçmişteki günleri özleyeceksiniz. Ancak önünüze bakmalısınız. Ekim ayı içerisinde güzel aşk fırsatları gündeme gelecek.

Ekim ayı içerisinde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki duyguyu aynı seviyede tutmalısınız. Duygusal birlik size fayda sağlayacaktır. Bunu başardığınız takdirde her türlü sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Partnerinizden ayrı duygu ve düşünceler içerisine girerseniz de istenmeyen tartışmalar gündeme gelebilir. Birlikteliğinizi kurtarmanın yollarını aramalısınız. Yapıcı ve akılcı olun.

Kova Burcu Ekim 2019 Sağlık

Kova burcu Ekim ayının ilk haftasından sonra fazla kilolarınızdan kurtulmak için girişimler yapabilir, yeni bir rejime başlayabilirsiniz. Zaman zaman gerginliklerin ortaya çıkacağı bu dönem içerisinde sinirlerinize hakim olmayı başardığınız sürece sağlık açısından sıkıntı yaşamayacaksınız.

Ekim 2019'da, boğaz ve baş bölgeniz hassaslaşacak. Ayrıca ruhsal anlamda da kendinizi rahatlatmanız gerekiyor. Bu nedenle spora ya da hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Sakin ortamlarda bulunmak sizin için iyi olacaktır. Yeteri kadar dinlenmeli ve sağlığınızı göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu