Kova Burcu Kasım 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Kasım 2019 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Kasım 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Kova burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Kova Burcu Kasım 2019 İş

Kova burcu Kasım 2019'da idealleriniz ve hedefleriniz ön plana çıkacak. Bu dönem içerisinde alacağınız her türlü kararda daha mantıklı olacak ve seçimler konusunda da dikkatli davranacaksınız. Kendinize olan güveniniz üst seviyede. Kendi düşünceleriniz sizin için daha önemli bir hal alacak ve önemli bir karar alacağınızda başkalarının değil, kendi fikirlerinizle hareket edeceksiniz. Kasım ayı içerisinde, uzun süredir yapmayı planladığınız ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz işle ilgili seyahatinizi de gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız.

Kasım ayı içerisinde mesleki konularda ki eksikliğinizin farkına varacaksınız. Kendinizi eksik olduğunuz konularda değiştirmek isteyecek, gelişim sürecine gireceksiniz. Bazı konularda kendinizden daha tecrübeli kişilerden bilgiler alabilir veya gerekirse eğitim de alabilirsiniz. Kova burcu, Kasım 2019'da gelişime açıksınız ve ileriye dönük planlamalar yapmadan önce nelerin gerekli olduğunu görmeli ve çalışmalarınızı ona göre yapmalısınız. Bu dönem içerisinde kariyerinizi doğrudan etkileyecek kişilerle bir araya geleceksiniz. Size fayda sağlayacak insanlar, Kasım ayı içerisinde hayatınıza girecek. Fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Politikayla ilgilenen Kova burcu insanları, Kasım ayı içerisinde istediğiniz gelişmeler meydana gelebilir. Önemli konularda üstün başarı göstereceksiniz. Beklentileriniz yüksek ve karşılık bulacak. Başarıya hemen ulaşmak istiyorsunuz ancak hızlı hareket etmek size zarar verebilir, bunu unutmayın. İşle ilgili beklediğiniz gelişmelerde birtakım gecikmeler olabilir. Karşı taraftan kaynaklanan sorunları çok fazla büyütmemeye çalışın. Beklentileriniz gerçek dışı olmadığı sürece, Kasım 2019'da iş hayatınız iyi geçecek Kova burcu.

Kova Burcu Kasım 2019 Aşk

Kova burcu Kasım 2019'da gezegenlerin olumlu etkilerini, aşk hayatınızda fazlasıyla hissedeceksiniz. Karşınıza çok güzel ve özel fırsatlar çıkacak. Aradığınız aşkı bulmanız için çok iyi bir dönemdesiniz ve kısa süre içerisinde harekete geçmelisiniz. Uzun süredir ilgi duyduğunuz veya aşık olduğunuz bir kişiye açılmayı düşünüyorsanız, tam zamanı! Gezegenlerin etkisiyle beraber arzu ettiğiniz gelişmeler meydana gelecektir.

Kasım 2019'da karşı cinsin etkisinden kurtulamayacaksınız. Çekiciliğiniz üst seviyede ve karşınızdaki kişinin de çekiciliğine kapılabilirsiniz. Kasım ayı içerisinde hem aşkı hem de işi bir arada yürütebilirsiniz. Sosyal olarak da fazlasıyla aktifsiniz. Sosyal hayatınız, aşk hayatınızın hareketlenmesini sağlayacak. Uzun süredir yalnızsanız ve aşkı arıyorsanız, Kasım 2019'da her şey değişmeye başlayacak.

Kova burcu, süregelen bir ilişkiniz var ise, Kasım 2019'da baskın bir karakter çizeceksiniz. Aşkla ilgili enerjiniz üst seviyede ancak ufak tefek sorunları fazlasıyla büyütmeye başladınız. Partnerinizin çekiciliğine karşı koyamıyorsunuz ancak zaman zaman da tartışmadan yapamıyorsunuz. Partneriniz üzerinde bu kadar baskı kurmaya çalışmamalısınız. Kova burcu, Kasım 2019'da hayatınıza yeni insanlar girecek, insanların iç yüzünü görmeden yeni bir ilişkiye adım atmamalısınız.

Kova Burcu Kasım 2019 Sağlık

Kova burcu Kasım 2019'da soğuk içeceklerden uzak durmalısınız. Bu dönem içerisinde soğuk algınlığına yakalanabilirsiniz. İş veya özel hayatınızla ilgili takıntılarınız var ve bunları sürekli düşündüğünüz sürece ruhsal olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ruhsal olarak rahatlayacağınız ortamlara yönelmelisiniz. Dikkat ettiğiniz ve takıntılarınızdan uzaklaştığınız sürece, Kasım 2019'da sağlık açısından sıkıntı yaşamayacaksınız Kova burcu.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu